دستگیره دیواری حمام و دستشویی زاویه دار ۹۰ و ۱۲۰ درجه

دستگیره توالت حمام دستشویی فرنگی استیل

کد محصول x926

تومان 190.000

راهنما 09339100544

قیمت 190.000

 

این نوع دستگیره که از جنس استیل مقاوم که در برابر رطوبت و آب بسیار حرفه ای واکنش نشان می دهد و مقاومت می کند و در دو مدل ۹۰ درجه ای افقی عمودی و همچنین مدل ۱۲۰ درجه ای که به اندازه بزرگتر این امکان استفاده از میله را به شما می دهد به راحتی باعث حفظ تعادل شما و یا بیمارتان  می‌گردد و از افتادن افراد کم توان دیگر نگران نخواهید بود .

 

خصوصیات و مزایای دستگیره دیواری حمام و دستشویی زاویه‌دار نورد و ۱۲۰ درجه

امکان افتادن افراد در حمام و سرویس بهداشتی به حداقل جدید

دارای دو مدل از انواع درجه ها برای راحتی بیشتر ۹۰ و ۱۲۰ درجه

دارای موادی از جنس استینلس استیل با کد ۳۰۴ که در برابر آب مقاوم است

زیبا و براق

اندازه ضخامت لوله یک و نیم میلیمتر  و قطر آن ۲۵ میلیمتر است

امکان اتصال به هر روی دیوار با پیچ

اندازه ی  دستگیره نود درجه ۳۵ سانتیمتر

تولید بومی و ایرانی وطنی

   

عوامل موثر در ساخت انواع تجهیزات و لوازم پزشکی بیماران برای هدایت و کمک به حرکت و یا توانبخشی با آنها عبارتند از دارای مقاومت بالا و نشکن بودند مجهز به سیستم ایمنی و حفاظت از بیمار یا سالمند ظرفیت کم داشتن و فضای کمی را اشغال کردند نصب ساده و آسان طراحی منحصر به فرد و زیبا که همین باعث میشود محصولات درجه یکی را در نهایت استفاده کنیم از جمله محصولی که می خواهیم در این مطلب برای تان توضیح دهید .

دستگیره دیواری  برای کمک به سالمندان و بانوان حامله بسیار کاربردی است و دارای امکانات  مناسب برای استفاده می باشداین نوع دستگیره ها به توضیحی در بیمارستانها و مراکز با تعداد دستشویی بالا به فروش رسیده است و شما می توانید با مراجعه به این نوع ممکن ها مانند سازمانها مشاهده گر این دستگیره ها در درون دستشویی ها باشید . دستگیره کمکی دیواری به دو نوع گوناگون در زاویه های ۹۰ درجه و صد و بیست درجه موجود است البته نسخه های قدیمی تهران به صورت صاف و یکپارچه بر روی دیوار نصب می شود و همچنان نیز در بازار موجود است که شما می توانید با یک تماس هر کدام از آنها را سفارش دهید .

 

قابلیت های بهره مندی از دستگیره‌ی دیواری  حمام و دستشویی زاویه دار ۹۰ و ۱۲۰ درجه

امکان تکیه هر فردی با وزن بالا

کنترل تعادل برای افراد ناتوان یا چند توان در جهت جابجایی

یاری دادن افراد برای نشستن و بلند شدن  بر روی توالت

امکان استفاده در حمام و سرویس بهداشتی

قابل بهره برداری در کنار راه پله ها برای کمک گرفتن  در راه رفتن

 

پیشنهاد ما برای کسانی که می خواهند هزینه ی  به صرفه ای بدهند فاده از اجناس به تولید داخل کشور است و باعث می‌شود که از جوانان  متخصص کشورمان نیز حمایتی کنید  اما اگر برای پرداخت هزینه مشکلی ندارید و می توانید هزینه بالا پرداخت کنید ما برندهای خارجی را در اختیارتان می‌گذاریم تا از آنها بتوانید نهایت استفاده را ببرید  در این زمینه به هر کسی در بازار اعتماد نکنید زیرا بسیاری از جنس ها تقلبی و بی اصالت هستند . از تجریش تهران گرفته تا سایر مناطق و حتی شهرستان ها امکان ارسال رایگان میباشد ، انواع توالت دیواری تاشو گرفته تا کیسه آب گرم .

لطفاً در جهت سفارش این محصول خود را درگیر موارد اینترنتی و پرداخت های پیچیده نرم افزاری نکنید و به سادگی تلفن خود را بردارید و شماره بالای صفحه را بگیرید پس از اتصال می‌توانید با کارشناسان مهربان ما صحبت کنید و درخواست راهنمایی در انتخاب هر نوع محصول و برند را با تضمین اصالت کالا داشته باشید  ارسال محصول در سراسر ایران میسر می‌شود .