دستگیره استیل دیواری ۳۰ سانتی ایرانی کیفیت بالا مدل ایمنسان

دستگیره استیل دیواری میله ای ایرانی ارزان

کد محصول x1793

تومان 45.000

راهنما 09339100544

قیمت 45.000

 

محصول دستگیره کمکی استیل که به صورت مستقیم و میله ای می باشد در کشور ما با قیمت بسیار ارزان و به صرفه ای تولید می گردد که نسبت به مدل خارجی آن تفاوت بالا دارد . این میله تا وزن 129 کیلو را تحمل می نماید و از جنس استیل می باشد . طول میله در چهار سایز گوناگون در حدود 30  الی 90 سانتی متر موجود است که با سفارش تلفنی برایتان در سراسر ایران ارسال می نماییم . استفاده از خمیدگی و جوش های پیشرفته آؤگون زیبایی آن را دو چندان کرده است .

مسئولیتی که مهندسین پزشکی چه در ایران و چه در اروپا و کشور های شرقی بر دوش دارند شاید نتوان درجه بندی نمود . در عرصه پزشکی به قدری خلاقیت جای دارد که در محصولات خانگی آن نیز مورد علاقه تعداد زیادی از مردم قرار می گیرد . اما نکته قابل توجه این است که در این تعداد هجمه از خلاقیت فقط تعداد کمی هستند که به مرحله فروش نهایی راه پیدا می کنند مانند همین دستگیره های سالمندان برای حفظ تعادل و نشستن برخاستن که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم .

 

مطالعه این مطلب ممکن است از شما زمان بگیرد ، ما پیشنهاد می کنیم که به سرعت با شماره مشاوره رایگان سایت تماس بگیرید و بدانید هزینه مازادی دریافت نخواهد شد چرا که تلفن عادی ما همانند سایر تماس های شما هزینه در بر خواهد داشت و کارشناسان تلفنی آی طب در تلاشند به سرعت کار شما را هندل کنند تا زمان کمتری پشت خط باشید . کافیست آدرس و نام محصولات را بدهید تا در کلیه مناطق ایران که هستید به شما تحویل شود .

 

ویژگی های دستگیره استیل دیواری ایرانی ارزان قیمت با کیفیت خوب مدل ایمنسان

  • اندازه 60 سانتی متری
  • امکان ارسال 4 سایز گوناگون
  • استفاده از جوش و خمیدگی لوله یکپارچه
  • دارای درپوش مخفی کننده پیچ
  • استحکام و تحمل سنگینی تا 129 کیلوگرم
  • جنس استیل براق
 

خرید این محصول خاص به دلیل وجود تنوع کالایی برای مشتریان ممکن است سخت باشد اما مهم است که این دو نکته را در نظر بگیریم تا انتخاب ساده تری داشته باشیم . یک آیا دستگیره کمکی برای مناطق پررطوبت استفاده می گردد و یا برای مناطق بدون وجود آب و خیسی ؟ چون دستگیره ها دارای دو مدل استیل و سفید استاتیک هستند که از لحاظ قیمتی و کاربردی با هم متفاوتند . معمولا جنس استیل در مناطق خیس و در معرض آب استفاده می شود که به آن آسیب وارد نشود .

چگونگی ثبت سفارش در این سایت بسیار ساده است . شما به شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس بگیرید و درخواست ارسال محصول و یا کالاهای تجویز شده توسط پزشک را داشته باشید . به تازگی پزشکان اورتوپدی و فیزیوتراپی طرف دار این محصول دستگیره دیواری شده اند . به همین سبب ما در سرعت بالای ارسالمان شما را به وجد خواهیم آورد که در تهران کمتر از 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 14 ساعته محصول های مورد تقاضا فرستاده می شود .