دستگاه کاور بهداشتی توالت فرنگی اتوماتیک برقی برند بومرنگ

دستگاه کاور بهداشتی توالت فرنگی تهران

کد محصول x2157

تومان 590.000

راهنما 09339100544

قیمت 590.000

یکی از مزایای استفاده از دستگاه کاور تمام اتوماتیک سرویس فرنگی این است که از تماس سطح بدن با سطح نشیمنگاه توالت فرنگی محافظت می نماید و به دلیل بودن نایلون نایلکس مخصوص با قابلیت آنتی باکتریال می تواند از انتقال انواع میکروب ها ، قارچ ها و کثیفی ها به اشخاص مختلف جلوگیری نماید ، این مزیت باعث پیشگیری از بروز بیماری ها و عفونت در افراد می شود . حدود قیمت این دستگاه با نرخ روز دلار مشخص می شود که تقریبا 450 هزار تومان است .

یکی از دغدغه های مشتریان که با تماس به ما سوال می کنند این است که چشمی نصب شده بالای توالت فرنگی ، اگر بدون دلیل دستمان جلوی آن برود و از رول نایلونی استفاده نکرده باشیم ، مجدد جمع شده و یک بار مصرف آن حیف می شود . اما ما در پاسخ به شما اطلاع می دهیم که این دستگاه باید حتما 20 ثانیه دستتان جلوی چشمی آن باشد تا رول تعویض شود و اگر به صورت اتفاقی بارها دستتان جلوی چشمی برود ، رول تعویض نمی شود .

 

مشخصات دستگاه کاور بهداشتی توالت فرنگی اتوماتیک برقی برند بومرنگ

  • دارای حس گر از راه دور ( چشمی )
  • دارای قسمت زباله دان
  • جدا بودن قسمت رول جدید با رول مصرف شده
  • رول مصرفی ضد باکتری
  • دارای تیغ پاره کننده نایلون مصرف شده به صورت اتوماتیک
  • عدم امکان استفاده مجدد از نایلون مصرف شده
  • دارای 60 مرتبه استفاده در هر رول
  • قیمت مقرون به صرفه
  • دارای ضمانت نامه معتبر
 

پس با ما تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید تا کارشناسان خوش برخورد ما به شما پاسخ های صحیح را اطلاع دهند . همچنین برای ارسال محصول نیز میتوانید درخواست تلفنی داشته باشید تا در هر جای ایران که هستید ، این محصول را به شما برسانیم . از مزیت های دیگر این دستگاه کاور بهداشتی اتوماتیک میتوان به هوشمند بودن آن اشاره نمود چرا که به صورت خودکار میتواند تشخیص دهد برای تعویض نایلکس در هر نوبت چه مقدار رول را بچرخاند تا مقدار استفاده شده به صورت کامل به زباله دان برود .

یکی از مزایای این دستگاه این است که نایلکس نو محفظه ای جدا با زباله دان دارد که به هیچ عنوان با یکدیگر در تماس نشوند ، همانظور که رول را در دستگاه جا می اندازید ، به همان شیوه در سمت دیگر دستگاه رول مجدد پیچیده می شود ، با این تفاوت که در هنگام روانه شدن به دور حلقه زباله دان ، یک تیغ آن را از وسط پاره می کند تا امکان استفاده مجدد حتی به اشتباه نباشد .

 

این دستگاه با برق شهری نیز فعالیت می نماید که بسیار پرکاربرد تر از مدل های باتری خود است ، البته ما نیز مدل باتری خور را برای فروش داریم اما این دستگاه به دلیل داشتن آداپتور ، برق شهری را به برق ماشین یعنی 12 ولت تبدیل می نماید تا خطر برق گرفتگی به طور کامل از بین برود . لذا شما آسوده خاطر میتوانید از آن استفاده کنید . مدار های این دستگاه به دلیل محفوظ ماندن ضد آب نیز هستند ، سیستم های طبی تولید داخلی و خارجی از برندهای معتبر را به شما ارزانی میداریم .

این دستگاه دارای یک سال گارانتی و ضمانت نامه معتبر از برند بومرنگ می باشد که به دلیل وجود آن مسئولین خرید بیمارستان ها ، هتل ها ، رستوران ها و غیره بسیار از این محصول استقبال نموده اند . همین هجمه از فروش تعداد بالایی از این محصول باعث شده تا از تخفیفات ویژه خرید عمده نیز بهره مند شوند و در نهایت یک رتبه ارزشمند به بهداشت هموطنان بیافزایند .

 

با خرید این محصول به صورت تلفنی می توانید آن را در هر جای ایران با تعداد مد نظرتان تحویل بگیرید . این شیوه از خرید خارج از پیچیدگی های پرداخت آنلاین به قدری ساده و آسان است که در کمتر از 3 دقیقه سفارش شما توسط کارشناسان تلفنی ثبت می شود . سایر محصولات از توالت های چینی بومرنگ با قیمت رقابتی موجود می باشد .