دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج خون

دستگاه پالس اکسیمتر اکسیژن سنج خون

کد محصول x1064

تومان 700.000

راهنما 09339100544

قیمت 700.000

دستگاه پالس اکسیمتر یا همان اکسیژن سنج خون مدل های گوناگون با برند های مختلفی مانند بیورر و سایر برند ها در بازار موجود می باشد . این مدل ها شامل خانگی یا انگشتی که به سر انگشت دست وصل می شود ، یا مدل رومیزی که به پرتابل معروف است ، همچنین سری های دستگاه پالس اکسی متر برای تشخیص میزان اکسیژن اشباع و ترکیب شده با هموگلوبین خون که روی بینی نصب می شود و همچنین سری های کف پا برای نوزادان بسیار مناسب جهت ارزیابی سیستم تنقسی اشخاص می باشد .

 

 دستگاه پالس اکسیمتر که به عبارتی برای سنجیدن اکسیژن خون یا همان سنجش اکسیژن اشباع شریانی به کار می رود . یعنی توانایی محاسبه میزان اکسیژن ترکیب شده با هموگلوبین در خون انسان را دارد که از ضربان قلب نیز برای به دست آوردن نتیجه محاسبه کمک می گیرد . این دستگاه که به تجویز پزشک در زمان های خاصی از روز باید مورد استفاده قرار گیرد ، انواع گوناگونی دارد .

دستگاه پالس اکسیمتر برای ارزیابی سیستم تنفسی انسان به کار می رود و افرادی که انواع بیماری های تنفسی را دچار هستند ، برای سنجیدن و ارزیابی روند بهبود و درمان خود نیاز به استفاده از این دستگاه دارند . برای زمان ها و میزان استفاده کافیست با یک پزشک متخصص مشورت کنید . همچنین برای نحوه استفاده از دستگاه کافیست با شماره تلفن ما ارتباط گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

 

انواع دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج خون راهنمای قیمت و خرید

  • مدل دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی
  • سری های دستگاه پالس اکسیمتر روی بینی
  • دستگاه پرتابل پالس اکسیمتر
  • مدل مچی پالس اکسی متر
  • پروب پالس اکسیمتر ( مخصوص پای نوزاد )
 

البته این دستگاه در زمان هایی دچار محدودیت و خطا نیز می شود . مثلا در شوک و هیپوفیوژن بافتی این اشکال معمولا به وجود می آید ، همچنین مواردی مانند مسمومیت با مونوکسید کربن ، وجود موانع مختلف روی سر انگشت مانند لاک ، آنمی ، هیپوترمی که بر اثر عوارض سرمای شدید روی بدن به وجود می آید . این خطاها معمولا در عدد اس پی او تو یا  spo2 به چشم می خورد که به دلیل ترکیب هموگلوبین با گاز مونوکسید است .

معمولا دستگاه های خانگی مدل انگشتی هستند که به سادگی سر انگشت را به اندازه ناخن داخل دستگاه می کنید و دستگاه شروع به سنجیدن و انجام محاسبات خود می نماید . این مدل ها دارای دو باتری قلمی هستنند که بهتر است از مدل آلکالاین استفاده کنید تا دستگاه دچار صدمه و آسیب نشود . در صورتی که از مراجع معتبر خریداری کنید ، قطعا سال ها دستگاه برایتان کار می کند ، اما اگر از فروشگاه های غیر معتبر بخرید ، امکان وجود مدل های بی اصالت یا تقلبی نیز می باشد .

 

برای سفارش انواع دستگاه اکسیژن سنج یا پالس اکسی متر ، همچنین دستگاه های فشارخون ، تست قند خون ، نوار مخصوص دستگاه ها و حتی تجهیزات ارتوپدی یا تنفسی ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته تا با قیمت بسیار رقابتی نسبت به کف بازار ، برایتان در سراسر ایران ارسال نماییم .پالس اکسیمتر انگشتی چینی قیمت ارزان

کد-محصول x2882

تومان 620.000

برای سفارش دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی دیجیتال چینی درجه یک با کیفیت بالا و گارانتی معتبر با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، ضربان قلب را با نمایش نوار نموداری دقیق روی صفحه نمایش دیجیتال نشان میدهد . .. محصول مناسب برای سنجش میزان اکسیژن خون که معمولا قبل از استفاده از کپسول اکسیژن با این محصول سطح وجود اکسیژن ...ادامه مطلب

در خون بیمار را بررسی میکنند و سپس به مقدار نیاز اکسیژن برای تنفس در اختیار او قرار میدهند . در اپیدمی هایی مانند کرونا ویروس و آنفولانزا بیشتر بیماران با مشکلات تنفسی شدید روبرو می شوند . به امید سلامتی تمامی بیماران و شفای کامل همگی برایشان دعا کنیم و از خداوند بخواهیم که بیماری ها را از مردم دور سازند . معمولا پالس اکسیمتر انگشتی دارای یک نمایشگر دیجیتالی رنگی است که نقشه نموداری ضربان قلب را نمایش میدهد ، در کنار آن یک عدد به عنوان تعداد ضربان قلب در هر دقیقه را نمایش میدهد که این سنجش توسط دستگاه کوچکی به نام اکسیمتر صورت میپذیرد .   مشخصات و ویژگی های پالس اکسیمتر امکان سنجیدن دقیق اکسیژن خون در چند ثانیه اتصال به سر انگشت دارای نمایشگر رنگی دیجیتالی نشان دادن ضربان قلب امکان ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان   پالس اکسیمتر با اتصال به نوک انگشت اشاره میتواند خون را رسد نموده و نبض را بگیرد و در صورت وضعیت بحرانی صدای آلارم میدهد که همه متوجه بشوند . این دستگاه کاربردی میتواند مدتی به دست کاربر متصل باشد و او را به صورت مداوم چکاپ نماید ، شما میتوانید برای سفارش محصول با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید . این مجموعه در کمتر از سه ساعت کاری در تهران و در شهرستان حدود 3 روز به دستتان میرساند . شما میتوانید با ما تماس بگیرید حتی در ایام تعطیل رسمی ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم و دعاگوییم که بتوانیم محصولاتی که برای بیمار نیستند را بفروش برسانیم و ان شاالله بیماران شما سلامت کامل بیابند تا ما به هدفمان برسیم .  

دستگاه اکسیژن سنج خون اندازه کوچک

کد-محصول x319

تومان 400.000

دستگاه اکسیژن سنج پالس اکسیمتر بیورر برای تشخیص مقدار موجود اکسیژن در خون شما .. در اندازه کوچک برای ورزشکاران ..حافظه قوی برای ثبت اطلاعا ت بیشتر .. همراه با کیف بسیار زیبا .. ..    یکی از سنجش های خاص این اکسیژن سنج این است که متوجه می شود میزان اکسیژن محلول در خون شما در یک دقیقه چه ...ادامه مطلب

است . خیلی ها فکر می کنند استفاده از این دستگاه سخت و پیچیده است و همچنین همراه با درد است ، اما اصلا اینطور نیست . شما به راحتی میتوانید با زدن یک دکمه با این دستگاه کار کنید و اصلا درد ندارد . این دستگاه یک وسیله ای برای تحلیل و بررسی ضربان قلب شماست که این فرایند را از یک دستگاه فشارسنج بسیار دقیق تر و با نکات بیشتری بررسی می کند .   این پالس اکسیمتر بیورر به دلیل اندازه کوچک بسیار راحت برای حمل و حتی استفاده در حرکت است . شما میتوانید آن را همراه داشته باشید و در زمان هایی که پزشکتان به شما توصیه کرده ، اکسیژن داخل خون خود را بسنجید و همچنین از ریز ضربان قلب خودتان باخبر بشوید . معمولا ورزش کاران حرفه ای نیز از این دستگاه در هنگام ورزش خود مانند کوهنوردی ، اسکی و ورزش های هوایی استفاده می کنند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنند . این دستگاه دارای کیف مخصوص جهت نگه داری و مراقبت از آسیب های احتمالی می باشد و همچنین یک بند اختصاصی برای استفاده در گردن در جعبه آن گذاشته شده است که موجب آسودگی و اطمینان در حفاظت از آن می شود . این دستگاه به صورت اتوماتیک اسلیپ می شود ، به این معنی که شما زمانی که چند دقیقه از آن استفاده نکنید برای حفظ انرژی و باتری آن خودکار خاموش می گردد .   این دستگاه دارای حافظه بسیار قدرتمندی است که میتواند این امکان را به شما دهد که در طول ۲۴ ساعت تمام سنجش های خود را ذخیره کنید و در روزهای بعد مورد ارزیابی خود و پزشکتان قرار دهید . به این دلیل که بعضی اشخاص نوسان ضربان قلب و یا بی نظمی ضربان قلب دارند این امکان بسیار کاربردی است . چرا که میتوانید میانگین سنجش های گذشته را نیز پس از محاسبه دستگاه ،‌ متوجه بشوید . باتری این دستگاه بسیار قوی و ماندگار است و از سیستم بهینه سازی انرژی نیز بهره می برد که باعث می شود تا مدت ها شما بتوانید از آن استفاده کنید . توسط پورت یو اس بی نیز میتوانید به راحتی آن را شارژ نمایید و مانند دستگاه های فشارخون نیازی به تعویض باتری نیست و باتری خود این دستگاه قابل شارژ می باشد ، لوازم طبی ماداران مانند شکمبند دوتکه ، پکیج توانمند سازی بانوان ، سیستمهای بخار ساز را نیز از ما بخواهید . روشنایی ال سی دی رنگی دستگاه قابل کنترل است و به راحتی شما میتوانید آن را تنظیم نمایید و همچنین علاوه بر بند گردن کیف همراه آن به کمربند شما نیز متصل می شود و امکان استفاده آن در هر جایی را به دلیل وزن کم میسر می سازد . امیدواریم ما ایرانیان با پیشگیری های ساده بتوانیم این سلامتی ارزنده ی خود و خانواده مان را حفظ کنیم و همچنین در صورت وجود بیماری بهبود ببخشیم .   برای سفارش این محصول این با گارانتی طلایی دو ساله و همچنین خدمات پس از فروش ۱۵ ساله میتوانید به سادگی با شماره مندرج در همین صفحه تماس گرفته و آن را درب منزل یا محل کار خود در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید . در تهران کمتر از ۲ ساعت و در شهرستان کمتر از ۱۲ ساعت این محصول به شما تحویل داده خواهد شد .