دستگاه وکیوم مردانه تورنادو تحت لیسانس با مجوز رسمی

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو اسپانیا

کد محصول x2827

تومان 210.000

راهنما ۰۹۳۳۹۱۰۰۵۴۴-۰۹۱۲۵۳۰۵۲۹۹

محصولات توانبخشی آقایان مدل های محدودی دارد که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد ، مانند انواع کاندوم ها برای پیشگیری از بارداری و حتی مدل های مختلف دستگاه وکیوم مردانه یا لارجرباکس که امکان استفاده برای افرادی که دارای نعوظ نیستند و حتی ممکن است زود انزالی داشته باشند ، بسیار کاربردی می باشد و متخصصان و پزشکان در زمینه های مختلف مانند اورولوژیست ها و ارتوپدها مورد استقبال و توصیه قرار میدهند .

بسیاری از افراد از ما سوال میکنند که آیا وکیوم موجب بزرگ شدن آلت تناسلی آقایان میشود ؟ ما نیز جواب های کوتاه و کاربردی برایشان داریم ، اول از همه بهتر است با پزشک متخصص مشورت بگیرند و نسبت به شرایط هر فرد ممکن است نیاز به وکیوم یا اکستندر متفاوت باشد ، اما باید دقت کرد برخی ها برای بیماری های مختلف مانند دیابت ، آلت تناسلیشان به قدر کافی بزرگ نمیشود یعنی نعوظ ندارد ، از این محصول میتوانند به راحتی بهره مند شوند .

 

مشخصات دستگاه وکیوم مردانه جنسی تورنادو محصوص آقایان Tornado

  • کش های سلیکنی بسیار زخیم و محکم همانند مدل های خارجی رنگی
  • کاف شیشه ای تهیه شده از مواد پلاستیک فشرده نشکن با ظرفیت بالا
  • شلنگ و دستگیره پمپ زخیم و کیفیت بالا
  • محصولی تحت لیسانس اسپانیا و تولید ایران
  • تایید شده و دارای مجوز رسمی
  • مناسب برای بزرگ شدن آلت تناسلی مردان
  • مناسب جهت پیشگیری از زودانزالی
  دستگاه وکیوم آلت آقایان

وکیوم حالت طبیعی بدن را شبیه سازی یا همان Simulate میکند و موجب میشود که در هنگام نزدیکی خون در آلت باقی بماند و خارج نشود ، پس آلت راست مانده و کوچک نمیشود تا یک ربع و نهایتا نیم ساعت که شخص باید حتما کش سیلیکنی دستگاه وکیوم مردانه را در بیاورد تا به آلت آسیب وارد نشود . در این تایم نیم ساعت که کش وکیوم وجود دارد ، حتی اگر ارگاسم رخ دهد و منی خارج شود ، بازم هم آلت به حالت بزرگ باقی میماند و شخص میتواند رابطه را ادامه دهد .

برای استفاده از وکیوم ابتدا باید در حدود سه دقیقه با کاف شیشه ای مکش و پمپ انجام دهید ، سپس کش انتهای آلت بگذارید بماند و شیشه کاف را دربیاورید و به رابطه بپردازید ، بعد از نهایتا نیم ساعت کش را نیز خارج کنید تا خون جمع شده در آلت مشکل ساز نشود ، به این صورت دیگر نیاز به دارو و قرص های جنسی که عوارض زیادی دارند ندارید .

این محصول بین نیم سانت تا دو سانت نیز موجب بزرگ شدن بیشتر آلت میشود که در طی 3 ماه استفاده حدودا هر یک روز در میان و هر مرتبه سی دقیقه تاثیر گذار است و بیشتر از آن استفاده شود فایده ای ندارد بلکه ممکن است آسیب های جدی نیز به سلامتی شخص وارد شود اما اکستندر یا همان لارجر باکس فرق میکند و آن را در حدود روزی ده تا 15 ساعت میتوان متصل نمود و طبق دفترچه راهنما پیشرفت که ظرف سه ماه میتواند تا 4-5 سانت افزایش طول نیز داشته باشد .

برای سفارش کافیست با شماره تلفن رهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا به آدرس ما ارسال شود ، این مجموعه در کمتر از دو ساعت کاری در تهران و کمتر از 36 ساعت در شهرستان های دور و در کمتر از 24 ساعت مراکز استان ها محصول را به شما تحویل خواهد داد .