دستگاه وکیوم مردانه تورنادو تحت لیسانس با مجوز رسمی

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو اسپانیا

کد محصول x2827

تومان 210.000

راهنما 09339100544

قیمت 210.000

محصولات توانبخشی آقایان مدل های محدودی دارد که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد ، مانند انواع کاندوم ها برای پیشگیری از بارداری و حتی مدل های مختلف دستگاه وکیوم مردانه یا لارجرباکس که امکان استفاده برای افرادی که دارای نعوظ نیستند و حتی ممکن است زود انزالی داشته باشند ، بسیار کاربردی می باشد و متخصصان و پزشکان در زمینه های مختلف مانند اورولوژیست ها و ارتوپدها مورد استقبال و توصیه قرار میدهند .

بسیاری از افراد از ما سوال میکنند که آیا وکیوم موجب بزرگ شدن آلت تناسلی آقایان میشود ؟ ما نیز جواب های کوتاه و کاربردی برایشان داریم ، اول از همه بهتر است با پزشک متخصص مشورت بگیرند و نسبت به شرایط هر فرد ممکن است نیاز به وکیوم یا اکستندر متفاوت باشد ، اما باید دقت کرد برخی ها برای بیماری های مختلف مانند دیابت ، آلت تناسلیشان به قدر کافی بزرگ نمیشود یعنی نعوظ ندارد ، از این محصول میتوانند به راحتی بهره مند شوند .

 

مشخصات دستگاه وکیوم مردانه جنسی تورنادو محصوص آقایان Tornado

  • کش های سلیکنی بسیار زخیم و محکم همانند مدل های خارجی رنگی
  • کاف شیشه ای تهیه شده از مواد پلاستیک فشرده نشکن با ظرفیت بالا
  • شلنگ و دستگیره پمپ زخیم و کیفیت بالا
  • محصولی تحت لیسانس اسپانیا و تولید ایران
  • تایید شده و دارای مجوز رسمی
  • مناسب برای بزرگ شدن آلت تناسلی مردان
  • مناسب جهت پیشگیری از زودانزالی
  دستگاه وکیوم آلت آقایان

وکیوم حالت طبیعی بدن را شبیه سازی یا همان Simulate میکند و موجب میشود که در هنگام نزدیکی خون در آلت باقی بماند و خارج نشود ، پس آلت راست مانده و کوچک نمیشود تا یک ربع و نهایتا نیم ساعت که شخص باید حتما کش سیلیکنی دستگاه وکیوم مردانه را در بیاورد تا به آلت آسیب وارد نشود . در این تایم نیم ساعت که کش وکیوم وجود دارد ، حتی اگر ارگاسم رخ دهد و منی خارج شود ، بازم هم آلت به حالت بزرگ باقی میماند و شخص میتواند رابطه را ادامه دهد .

برای استفاده از وکیوم ابتدا باید در حدود سه دقیقه با کاف شیشه ای مکش و پمپ انجام دهید ، سپس کش انتهای آلت بگذارید بماند و شیشه کاف را دربیاورید و به رابطه بپردازید ، بعد از نهایتا نیم ساعت کش را نیز خارج کنید تا خون جمع شده در آلت مشکل ساز نشود ، به این صورت دیگر نیاز به دارو و قرص های جنسی که عوارض زیادی دارند ندارید .

این محصول بین نیم سانت تا دو سانت نیز موجب بزرگ شدن بیشتر آلت میشود که در طی 3 ماه استفاده حدودا هر یک روز در میان و هر مرتبه سی دقیقه تاثیر گذار است و بیشتر از آن استفاده شود فایده ای ندارد بلکه ممکن است آسیب های جدی نیز به سلامتی شخص وارد شود اما اکستندر یا همان لارجر باکس فرق میکند و آن را در حدود روزی ده تا 15 ساعت میتوان متصل نمود و طبق دفترچه راهنما پیشرفت که ظرف سه ماه میتواند تا 4-5 سانت افزایش طول نیز داشته باشد .

برای سفارش کافیست با شماره تلفن رهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا به آدرس ما ارسال شود ، این مجموعه در کمتر از دو ساعت کاری در تهران و کمتر از 36 ساعت در شهرستان های دور و در کمتر از 24 ساعت مراکز استان ها محصول را به شما تحویل خواهد داد .