دستگاه وکیوم مردانه ایرانی یا خارجی بهتر است ؟

راهنما 09339100544 - 09125305299

 

طرز استفاده دستگاه وکیوم جنسی آقایان با مجوز و استندارد بدون عوارض

با تشکر از عزیزانی که این ویدیو را تهیه نموده اند و ما نیز برای اطلاع خانواده ها از بهداشت جنسی از آن بهره میبریم ، برای مشاوره رایگان و اطلاعات دقیقتر می توانید تماس بگیرید . دستگاه وکیوم مردانه برای بزرگ نمودن و بالابردن قدرت نعوض در مدت زمان طولانی تر برای آلت جنسی آقایان ، کاربرد دارد . این وسیله هم به صورت تولید داخل مورد استفاده قرار می گیرد و هم مدل های وارداتی که تولید کشور های خارجی است نیز به فروش می رسد . در این مقاله به توصیه های سلامت آمیزش و بالا بردن توان از طریق هر یک از مدل های وکیوم مردانه جنسی می پردازیم .

از آنجایی که تفاوت قیمتی مدل های تولید ایران و کشور های خارج به شدت با هم زیاد است ، بسیاری کاربران با تماس تلفنی از ما توضیحات دقیقی برای هر یک از این مدل ها دارند . قطعا تماس شما با کارشناسان سایت می تواند اطلاعات بیشتری نسبت به شرایط شما در اختیارتان بگذارد و این مقاله صرفا جنبه عمومی و اجمالی دارد .  بعضا دیده شده برخی تولید کنندگان ایرانی با قیمت های بسیار بالایی این محصولات را به فروش می رسانند .

 

مثلا یک شرکت ایرانی همین محصول وکیوم مردانه را حدود 600 هزار تومان به فروش می رساند که در بازار با 40 هزار تومان موجود است و ما نیز به صورت اینترنتی با مبلغ 35 هزار تومان ارائه می نماییم تا با هزینه ارسال تقریبی 5 الی 15 تومان برای افراد قابل باور و پرداخت باشد . اما دلیل این نوسانات مبلغ این نوع کالا این است که شاید هنوز ارگانی برای مدیریت قیمت گذاری آن وجود ندارد ، و همچنین مشکلات عمده اکثر افراد جامعه که تقاضای بسیار بالایی دارد ، برخی هم میهنانمان با بی رحمی تمام به گران فروشی می پردازند .

اما مدل های خارجی که در بازار به عنوان دستگاه وکیوم مردانه فروش می روند با داشتن کش نگهدارنده ، کارایی این وسیله را بالاتر می برند . شما در مدل های ایرانی فقط واشر ابتدایی را استفاده می کنید که نیاز به وجود همیشگی شیشه وکیوم دارد ولی در مدل های خارجی پس از اینکه با داخل نمودن آلت در شیشه و مکش ، می توانید کشی مخصوص و محکم در انتهای آلت خود قرار دهید که داخل جعبه آن وجود دارد ، و آن کش موجب می شود خون جمع شده در آلت دیگر به داخل غدد بازنگردد و این حالت نعوظ بدون استفاده از شیشه باقی بماند .

 

نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه و افزایش طول آلت چگونه است ؟

حتی شما در زمانی که این کش را در انتخاب آلت قرار دادید و پمپاژ را انجام دادید ، آلت خود را در سایز بسیار بزرگتری مشاهده می نمایید و با خارج کردن آلت از شیشه ، می توانید آمیزش را شروع کنید . این عمل موجب می شود در صورتی که زود تر از موعد موجب انزال شدید ، همچنان آلتتان در حالت نعوض باقی بماند و بتوانید شریک زندگی خود را به ارگاسم کامل برسانید . اما در مدل های ایرانی آن حلقه کشی وجود ندارد و صرفا یک عمل فیزیوتراپی و ورزشی انجام میدهید تا پس از مدتی سایز طول و مخصوصا قطر آلتتان بزرگتر شود .

البته مدل های ایرانی کارایی بسیار مفیدی داشته و با اینکه یک قطعه کمتر از مدل های خارجی داشته است اما فروش بسیار بالاتری دارد . هم به دلیل قیمت مقرون به صرفه و هم به دلیل اینکه هیچ گونه عارضه و مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند . شاید برخی افراد با استفاده از مدل خارجی و زیاده روی در نگهداشتن خون جمع شده در آلت موجب مشکلات سطحی شده اند که ما بسیار تاکید می کنیم با پزشک متخصص ریز به ریز جزئیات آمیزش و استفاده از هرنوع دستگاه را در میان بگذارید و به هیچ عنوان از دارو های مختص زودانزالی یا حجم دهنده استفاده نکنید .

 

یکی از مهمترین مباحثی که باید به آن توجه داشته باشید قدرت ذهنی شرکای زندگی می باشد که هر یک بتوانند در ذهن خود تجسم کنند که با یکدیگر در آمیزشی طولانی به ارگاسم می رسند . ممکن است همین الان شروع به تجسم کنید و نتوانید حتی در ذهنتان با همسرتان به ارگاسم برسید و یا در ذهنتان نتوانید تجسم کنید که او را به ارگاسم می رسانید اما این عدم توانایی ذهنی کاملا طبیعی است ، چرا که بارها و بارها در واقعیت نیز نتوانستید و تصاویر خاطرات آن روی ذهن شما نیز تاثیر می گذارد ، انواع دیگر تجهیزات را نیز از ما بخواهید دستگیره مناسب حمام ،‌ دستگیره میله ایرانی ، واکر ارزان قیمت ..

شما می توانید با تمرین های روزانه آرام آرام در طی یک الی 3 ماه به این قدرت برسید که در ذهنتان به خوبی بتوانید با شریکتان به نهایت لذت و اوج اورگاسم برسید و همینطور در ذهنتان ببینید که او نیز به نهایت لذت با شما دست یافته است . مشاوران وب سایت ما به صورت تلفنی آماده راهنمایی و مشاوره شما می باشد . بسیاری از بانوان برای روز مرد به دنبال هدیه ای ارزنده برای همسرشان می گردند که از ما میخواهند تا این محصول را به صورت کادو و هدیه روز مرد برایشان آماده کنیم و بدون درج نام کالا آن را برایشان ارسال نماییم .

 

یکی از دغدغه های ما در این سایت فراهم آوردن هرگونه تجهیزات پزشکی خانگی برای بهبود و راحتی درمان افراد در منازل هستیم . از انواع تخت های بیمارستانی ، لوازم تست قندخون ، دستگاه های توانبخشی و توانمندسازی جنسی ( مانند اکستندر یا لارجرباکس ) که دارای مجوز های ایرانی و خارجی باشد و بسیاری از لوازم دیگر که در سایت مشاهده می نمایید . برای سفارش و تحویل در محل در سراسر ایران کافیست با شماره راهنما تماس گرفته و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید .

شبی مجنون به لیلی گفت : کای محبوب بی همتا   /   ترا عاشق شود پیدا ، ولی مجنون نخواهد شد

حافظ