دستگاه ماساژور پا آب گرم مادون قرمز امسیگ مدل اف دبلیو ۳۳۰

دستگاه ماساژور پا لرزشي حباب ساز تهران

کد محصول x274

تومان 1.120.000

راهنما 09339100544

قیمت 1.120.000

قابلیت هایی همچون ماساژ لرزشی پا ، ماساژ با حباب ساز و کف ، همچنین ماساژ پا به همراه آب گرم و سیستم چرخش اتوماتیک با مقدار فشار پا ، دارای تکنولوژی آرام بخش مادون قرمز نقطه ای ، قطعه جداشونده برای ماساژ کف پا به صورت موضعی و دلخواه که به صورت اتوماتیک سیستم گرم کن آب عمل می نماید ، همگی از امکانات این دستگاه ماساژور می باشد که توسط پیک ارزان در سراسر ایران تحویل داده می شود .

ماساژ پا یکی از لذت بخش ترین ماساژ های بدنی است . این فرایند بسیار حس خوبی در انسان می سازد و به طور واقعی خستگی را از کل بدن خارج می کند . به دلیل ضد آب بودن دستگاه می توانید با آب گرم پاهایتان را ماساژ دهید و از آن لذت ببرید . امکان افزودن کف و روشن کردن حباب ساز در هنکام ماساژ پا میسر است .

 

معلوم نیست چه سری در پا است که طب سوزنی و حتی طب سنتی هم نسبت به آن ناحیه فعالیت های مختلفی انجام میدهند . حال اگر با یک سیستم ماساژور حرفه ای پای خود را ماساژ دهید ، مخصوصا افرادی که پیاده روی زیاد می کنند برای مثال بازاریابان حرفه ای با پیاده روی بسیار دوستند ولی خستگی پایشان را نمیدانند چه کار کنند .

کافیست امکانات این ماساژور پا را مطالعه کنید و تصور کنید در این امکانات در حال ماساژ پا هستید . درنگ نمیکنید که این دستگاه میتواند در روحیه شما هم تاثیر بگذارد . حتی ورزشکارانی که دستگاه ماساژور بدنی دارند هم بهتر است یک ماساژور پای حرفه ای برای خود تهیه کنند تا لذت رهایی و شل شدن عضلات پا را تست کنند . حتی پدران و مادران ما که به میان سالی و کهن سالی ورود پیدا کردند ، یکی از انتخاب های بسیار خوبشان می تواند این دستگاه ها باشد تا نیاز به ماساژ با دست توسط دیگری نباشد .

 

امکانات دستگاه ماساژور پا چیست ؟

  1. ماساژ لرزشی
  2. ماساژ با حباب ساز و کف
  3. ماساژ با آب گرم
  4. سیستم چرخش اتوماتیک با مقدار فشار پا
  5. دارای تکنولوژی آرام بخش مادون قرمز نقطه ای
  6. قطعه جداشونده برای ماساژ کف پا به صورت موضعی
  7. گرم کن آب
 

در کف دستگاه ۳ عدد کلاهک موجود است که پای شما را ماساژ میدهد . این کلاهک ها قابلیت تعویض نیز دارند . این دستگاه به نحوی طراحی شده است که از پاشیده شدن آب به بیرون جلوگیری می کند . همچنین کف آن از جنس پلاستیکی است که از لغزش پا جلوگیری می کند . شما میتوانید توسط ال ای دی این دستگاه تایمر آن را به سادگی فعال کنید و پس از انجام مراحل دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود .  قابل ذکر است دمای آب داخل ظرف را میتوانید بین ۳۵ تا ۴۲ درجه سانتی گراد به دلخواه گرم نگاه دارید ، در ضمن برای تعمیرات دستگاه و یا خرید انواع مدلهای جدید میتوانید در باکس سرچ بگردید .

این دستگاه دارای سیم جمع کن نیز میباشد که کار را برای شما ساده تر می کند . همچنین مصرف برق دستگاه هم حدود ۴۰۰ وات می باشد . گارانتی دستگاه به صورت طلایی و ۲ ساله است و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش امسیگ را دریافت خواهید کرد . لطفا برای سفارش این محصول با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و به کارشناسان ما درخواست ارسال محصول در محل شما را بدهید . در تهران کمتر از 2 ساعت کاری و در شهرستان کمتر از 12 ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل شما می گردد .