دستگاه لیزر برای رفع خالکوبی حذف تاتو tattoo removal laser

دستگاه لیزر حذف تاتو خالکوبی پاک کردن

کد محصول x2196

تومان 32.000.000

راهنما 09339100544

قیمت 32.000.000

این دستگاه برای مجموعه های تخصصی مانند کلینیک های زیبایی و بیمارستان های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه اصلی آن حذف تتو یا تاتو و همچنین رفع خالکوبی می باشد . رنگدانه هایی که روی صورت و بدن مانند ابرو یا طرح های زینتی در اثر تاتو مورد استفاده قرار می گیرد روش های گوناگونی برای حذف آنها وجود دارد که تا به امروز همراه با درد و سوزش بوده است . با تماس تلفنی از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

 

اما با وجود تکنولوژی های جدید ، این نوع درد ها و روش های درمانی به شیوه ای تغییر یافته است که موجب حداقلی رنج در حین درمان شده است و برای ابرو ها حدود یک الی سه جلسه به صورت کامل حذف شده و برای خالکوبی های بدنی بین 6 الی 8 جلسه به طول می انجامد که طبق نظر پزشک متخصص از حدود جلسه ای یک هفته در میان تا جلسه ای دو ماه در میان متغیر است .

به دلیل اینکه برخی تاتو ها از عناصر فلزی در رنگدانه ها استفاده شده است ، به صورت یکپارچه و تنها استفاده از دستگاه لیزر نمیتوان آن را حذف نمود . لذا نیاز به درمان طولانی مدت به واسطه میکرونیدلینگ تخصصی و داروی رژووی در کنار این دستگاه الزامی می شود . در این صورت 2 طول موج 1064 و 532 نانوتری دارای انرژی 1500 میلی ژول در 1024 نانومتر مجهز به سیستم تکنولوژی روز دنیا به نام هندپیس جوانسازی بدون آسیب رساندن به سطح پوست می باشد .

 

کاربرد های لیزر برای رفع خالکوبی و حذف تاتو برند YAG وای ای جی

  • حذف ، رفع و پاک کردن کامل خالکوبی و تاتو صورت و بدن
  • از بین بردن خال مادرزادی صورت و بدن
  • حذف لک های صورت یا بدن از پوست مانند کبودی
  • از میان بردن انواع کک و مک پوستی
  • امکان درمان ضایعات پیگمانته در کل بدن و صورت
  • امکان رفع تاتو ها در طیف های رنگی متفاوت و گوناگون
  • درمان 100 درصدی و قطعی فراکلس freckles و ملاسما
  • قابلیت درمان Nevus of Ota به صورت همیشگی و فول

امروزه در دنیا جدیدترین تکنولوژی های موجود را مورد ارزیابی پزشکان متخصص قرار میدهند و این محصول یعنی دستگاه لیزر خالکوبی و تتو برند YAG که تولید کشور آلمان می باشد در ارزیابی نمره 5 را دریافت نموده که در میان رقبای خود درخشیده است . با وجود اینکه این محصول در ایران کم دیده شده اما در این مجموعه همراه با برگ سبز از وزارت بهداشت و درمان به شما ارئه می گردد و دارای دو سال گارانتی می باشد .

 

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار نموده تا توضیحات به رایگان خدمت شما داده شود و همچنین برای ارسال آدرس خود بدهید تا در محل با ارسال رایگان در سراسر ایران برای شما فرستاده شود .