فشارسنج مچی مدل دیجیتال تولید کمپانی امسیگ

دستگاه فشار سنج خودکار آلمانی تهران

کد محصول x232

تومان 210.000

راهنما 09339100544

قیمت 210.000

این بار یکی از دیگر محصولات دسته بندی فشارسنج مچی مدل دیجیتال را معرفی می کنیم . در این محصول انواع امکانات خاص و عمومی لحاظ شده است . شما می توانید با مطالعه این اطلاعات تصمیم بگیرید که محصول به کار شما می آید و آن را توسط یک تماس تلفنی مختصر سفارش داده و کمتر از دوازده ساعات کاری با پیک ویژه آی طب در سطح شهر تهران در منزل خود و یا محل کارتان تحویل بگیرید و یا اگر در شهرستان هستید آن را کمتر از ۴۸ ساعت توسط باربری و یا پیک فوری شهرستان دریافت نمائید .

این دستگاه تمام اتوماتیک کلیه ی فرایند تست فشار خون و یا ضربان قلب را با یک دکمه انجام می دهد . کافیست شما آن را به مچ دست خود متصل کنید و دکمه استارت را بزنید و منتظر باد شدن آن شود و سر تایم لازم باد شدن به پایان می رسد و آرام آرم هوای داخل کیسه خالی میگردد تا با صدای ضربان قلب شما متوجه فشار خون شما شود البته جدا از صدا ضربه ای که رگ مچ دست شما به دستگاه وارد می کند توسط پیشرفته ترین سنسور های دنیا بررسی و سنجش می شود . نکته قابل اهمیت این است که شما دست خود را در هنگام فعالیت دستگاه ثابت نگاه دارید و آن را در هم سطح قلب خود ثابت کنید . به این دلیل که زمانی که فشارسنج مچی هم رده قلب شما نباشد به احتمال زیاد نتیجه ای اشتباه به شما نمایش خواهد داد .

 

از دیگر امکانات این دستگاه به صورت لیست وار می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • در عملیات های دارای اشکال هشدار توسط دستگاه داده می شود
  • ال سی دی آبی رنگ بزرگ وکاملا لمسی
  • سیستم پیشرفته سخنگو به سه زبان انگلیسی ، عربی و فارسی
  • سیستم اتوماتیک اسلیپ
  • شرح ساده مقادیر توسط تکنولوژی دبلیو ایچ او
 

این دستگاه توسط کلینیک های مهندسی پزشکی برتر دنیا تست شده و از کیفیت و نوع عملکرد آن اطمینان حاصل شده به نحوی که به خاطر دقت و عملکرد بالای آن مورد پسند انواع مراکز پزشکی شده و آن را برای ارائه به مردم در معرض فروش قرار داده اند . از آنجایی وب سایت آی طب از محصولات با قیمت فوق العاده همسان با مرکز بازار دارد شما می توانید به راحتی و با خیال راحت از اصالت محصول و قیمت رقابتی آن با یک تماس ساده به کارشناسان آی طب آن را سفارش داده و جلوی در منزل تحویل بگیرید . زمان ارسال محصول در شهر تهران در کمتر از ۱۲ ساعت کاری و برای شهرستان ها در کمتر از ۴۸ ساعت روز کاری بدستتان خواهد رسید .

 

لوازم جانبی همراه با سیستم فشارسنج مچی نوع دیجیتال شامل :

  • باتری های مورد نیاز دستگاه
  • محافظ زیبای شیشه ای برای نگه داری دستگاه
  • کارت گارانتی طلایی امسیگ ( ۲ ساله )
  • خدمات پس از فروش ۱۰ ساله امسیگ
 

حافظه این دستگاه شامل ۶۰ نتیجه می باشد که شما در هر بازه زمانی میتوانید نتایج فشارخونتان را با تاریخ و زمان ثبت آن مشاهده نمائید و یا خیلی ساده میانگین تمامی فشارخون های ثبت شده را مشاهده نمایید . این فشارسنج مچی نوع دیجیتال توان سنجش فشارخون های بسیار بالا و یا فشارخون های بسیار پایین را با دقت بالا دارد و نتیجه واقعی را به شما ارائه می نماید .

 

برای سفارش این محصول و لوازمی مانند کیسه یخ نبولایزر اسکی خانگی می توانید با شماره مندرج تماس گرفته و به کارشناسان فروش آی طب درخواست خود را اعلام نمائید . به امید اینکه همه ما ایرانیان با پیشگیری های ساده از سلامتی خود حفاظت نمائیم و شکر گزار این نعمات بسیار با اهمیت باشیم . شما مطمئن باشید پس از سفارش این محصول ظرف مدت کمتر از ۱۲ ساعت آن را جلوی در منزل یا محل کار خود تحویل میگیرید و اگر فعلا تهران نیستید و شهرستان حضور دارید میتوانید در کمتر از ۴۸ ساعت آن را توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل بگیرید .