دستگاه فشار خون ایرانی خارجی راهنمایی خرید

فشارخون دستگاه ایرانی خارجی خرید فروش

راهنما 09339100544

دستگاه فشار خون انواع و برند های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند . دستگاه های فشار سنج در جهت حفظ سلامتی ما طراحی و ساخته شده است . با داشتن یک فشار سنج خوب و کاربردی در منزل میتوانید روزانه یک یا دو بار به سنجش فشار خون خود در شرایط مختلف بپردازید تا بتوانید با پیشگیری های ساده و اطلاع از روند نتیجه فشار خون خود به توصیه های پزشکتان عمل نمایید . این روزها دستگاه های فشارخود تولید ایران نیز مانند مدلهای وارداتی و خارجی موجود در بازار خوب کار میکنند و بسیاری از مدلهای آن قابل اطمینان هستند ، با یک تماس ساده میتوانید در انتخاب مناسب از کارشناسان ما مشورت بگیرید .

 

کدام دستگاه فشارخون را خریداری کنم ؟

این روز ها در بازار انواع بسیار زیاد و مختلفی از فشار سنج برای فروش دیده می شود که هر کدام برند های مخصوصی دارند . انتخاب برای کسانی که از قبل اطلاعات کافی را نداشته باشند و از منبع معتبر خریداری نکنند بسیار سخت است . توصیه ما هم همین است که از مراکز معتبر این نوع دستگاه را خریداری کنید که موجب پشیمانی و حیف شدن هزینه شما نشود .

 

انواع دستگاه فشارخون عبارت است از :

  • فشارسنج عقربه ای
  • فشارسنج جیوه ای
  • فشارسنج دیجیتال مچی
  • فشارسنج دیجیتال بازویی
 

در زمان های قدیم فشارسنج های جیوه ای بر روی میز پزشکان و یا مطب ها دیده می شد . این نوع فشار سنج ها از فضای بیشتری استفاده میکردند و از نظر وزن بسیار سنگین تر از ما بقی فشارسنج ها بودند . به خاطر جثه بزرگی که دارند حمل و نقل این فشار سنج ها بسیار دشوار است و به همین دلایل کم کم از دامنه استفاده خارج شدند .

دستگاه های فشارسنج عقربه ای هم به دو نوع تقسیم می شوند . آنهایی که از گوشی استفاده می کنند و آنهایی که بدون گوشی هستند . قطعا دقت آن هایی که از گوشی استفاده می کنند بسیار بالا تر است . این نوع فشار سنج ها همچنان طرفداران خودش را دارند و از قیمت بصرفه تری برخوردار هستند . یکی از مشکلاتی که این دستگاه ها دارند این است که حتما یک نفر دیگر باید برای سنجش فشار خون حضور داشته باشد و یک نفره کار بس دشواری است .

اما فشار سنج های دیجیتال که به دو نوع مچی و بازویی تقسیم می شوند . در مورد این دو نوع در مطالب سایت آی طب مفصل صحبت کرده ایم اما مختصر و مفید اگر بخواهیم مروری داشته باشیم هر دو دستگاه مزایای خوبی دارند که هر کدام برای جای خود مناسب هستند . مثلا دستگاه فشارسنج دیجیتال مچی برای زمان هایی که عجله داریم و یا میخواهیم دستگاه را با خود حمل کنیم بهتر است به این دلیل که سبک تر و کم جا تر می باشد و نیازی به بالا زدن آستین تا بازو نیست . اما باید دقت کنیم که دستمان در هنگام عملیات فشار سنج همسطح با قلبمان باشد و تکان نخورد . فشار سنج دیجیتال بازویی نیز برای افردی که نمیتوانند دقت کافی را به هردلیلی داشته باشند که دستشان در راستای قلبشان در یک سطح باشد بهتر است ، زیرا نتیجه آنها در هر شرایطی دقیق خواهد بود .

 

امیدواریم شما با نکات ساده ای که در این مطلب مطالعه کردید انتخاب خوبی داشته باشید و مشاوران وب سایت آی طب برای مشاوره انتخاب دستگاه مناسب و سایر تجهیزات پزشکی معتبر منتظر تماس شما می باشند . خوشحال می شویم نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذراید و برای بهبود مطالب و محصولات این سایت مارا یاری دهید . یادتان باشد گذشته از درمان و تتجهزات و دارو بسیار خوب است مقالات و آموزش های توصیه سلامتی را برای پیشگیری از بیماریها نیز جدی بگیرید .شناخت معماهای دنیای فشارخون میتواند کمک موثری در پیش گیری و نیز روند بهبودی بیماری ها بخصوص خود فشار خون به شما ارائه دهد .. ..   در سری مقاله های دنیای فشار خون می خواهم هر آنچه که باید در مورد این بیماری بدانیم را برایتان گردآوری کنم . منابع و ماخذ این سری مطالب از کتاب ها و ...ادامه مطلب