دستگاه سنجش و کنترل سلامت پیشگیری بیماری راهنما

لوازم تشخیص طبی سنجش بیماری سلامتی

راهنما 09339100544

کنترل درمان و دستگاه سنجش سلامت برای بیماران عزیز یکی از مهمترین پارامتر های این روزگار در جهت حفاظت از سلامتی و شکرگزاری این نعمت می باشد . آمار جدید سکته در کشور عزیزمان ایران بسیار بالا رفته و هشدار دهنده خطرات زیاد می باشد . غذاهای مصرفی غلط و همچنین عدم سنجش منظم موارد گوناگون سلامتی بدنمان این احتمال را بالا می برد که ما هم دچار همچین خطری بشویم .

قسمت اعظمی از شکرگزاری به عمل ما برمیگردد نه فقط به ذهن و گفتار ما . این توصیه اکثریت پزشکان است که عواملی مثل وزن ، آب بدن ، میزان قند خون بدن ، غلظت خون ، مواد حاوی خون و مهم تر از همه فشار خون خود را مداوما و به صورت روزانه بسنجیم و با مشاور تغذیه و یا حتی پزشکمان در میان بگذاریم . توصیه های آن ها بسیار در پیشگیری و جلوگیری از هزینه های سنگین درمان در آینده دارای اهمیت است .

 

ما در وب سایت آی طب تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم انواع دستگاه سنجش سلامتی در منزل را در کنار هم گردآوری کنیم و به سادگی آن ها را در اختیار شما در ایران پهناورمان بگذاریم . کارشناسان آی طب توسط پشتیبانی تلفنی و حتی حضوری آماده ارائه مشاوره در مورد انتخاب دستگاه های مختلف سنجش که در ذیل دسته بندی آنها را خدمتتان اعلام می کنیم ، هستند :

 1. فشار سنج ها

  • دیجیتال
   1. مچی
   2. بازویی
  • آنالوگ
 2. قند خون و دیابت

  • دستگاه سنجش قندخون
  • نوار تست قندخون
  • ابزارهای خون گیری و تزریق انسولین
  • کیف نگهدارنده انسولین
  • تغذیه دیابتی و رژیمی
 3. تب سنج

  • دیجیتالی
   1. بدون اتصال به بدن
   2. زیر زبانی
  • آنالوگ
 4. ضربان قلب

  • دستگاه سنجش ضربان قلب
  • دستگاه نوار قلب
 5. ترازو

  • دیجیتال
   1. تشخیصی
   2. ساده
  • آنالوگ
 6. انواع دستگاه اکسیژن سنج

 

محصولات سنجش و کنترل سلامت را در طبقه بندی ششگانه بالا برای شما توضیح دادیم . لازم به ذکر است اکثر محصولات آنالوگ از دور محصولات موجود بازار خارج شده اند و از دقت لازم نسبت به دستگاه های بروز و مدن دیجیتالی بهره مند نیستند . به دلیل تنوع بالای کالا های موجود در هر دسته از محصولات بالا بهتر است با مشاوران آی طب گفتگویی داشته باشید تا در انتخابتان ساده تر تصمیم بگیرید .

بعضی از مراجع بازار در زمینه محصولات بالا ممکن از محصولات تقلبی و نا مطلوب به شما معرفی کنند و در صورتی که آنها را خریداری کنید قطعا از کیفیت و دقت لازم برخوردار نیستند . ضمانت نامه معتبر و خرید از منبع معتبر به دلیل اطمینان به اصالت کالا بسیار دارای اهمیت است . امیدواریم همه ما ایرانیان با پیشگیری های ساده و کم هزینه از بروز مشکلات جدی و هزینه های هنگفت در جهت درمان جلوگیری کنیم .

سنجش و کنترل میزان سلامتی نوعی شکرگزاری از خداوند برای همین مقدار سلامتیمان می باشد !لوازم تشخیص طبی سنجش بیماری سلامتی

دستگاه های تشخیص علائم بیماری و سلامتی .. لوازم فشار و قند خون ، ضربان قلب و حتی وزن نسبی شما متناسب با قامت و عضلات میتواند در پیشگیری و درمان در کنار تشخیص پزشک یاری فراوان دهد .. .. کنترل درمان و دستگاه سنجش سلامت برای بیماران عزیز یکی از مهمترین پارامتر های این روزگار در جهت حفاظت از ...ادامه مطلب

از سلامتی و شکرگزاری این نعمت می باشد . آمار جدید سکته در کشور عزیزمان ایران بسیار بالا رفته و هشدار دهنده خطرات زیاد می باشد . غذاهای مصرفی غلط و همچنین عدم سنجش منظم موارد گوناگون سلامتی بدنمان این احتمال را بالا می برد که ما هم دچار همچین خطری بشویم . قسمت اعظمی از شکرگزاری به عمل ما برمیگردد نه فقط به ذهن و گفتار ما . این توصیه اکثریت پزشکان است که عواملی مثل وزن ، آب بدن ، میزان قند خون بدن ، غلظت خون ، مواد حاوی خون و مهم تر از همه فشار خون خود را مداوما و به صورت روزانه بسنجیم و با مشاور تغذیه و یا حتی پزشکمان در میان بگذاریم . توصیه های آن ها بسیار در پیشگیری و جلوگیری از هزینه های سنگین درمان در آینده دارای اهمیت است .   ما در وب سایت آی طب تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم انواع دستگاه سنجش سلامتی در منزل را در کنار هم گردآوری کنیم و به سادگی آن ها را در اختیار شما در ایران پهناورمان بگذاریم . کارشناسان آی طب توسط پشتیبانی تلفنی و حتی حضوری آماده ارائه مشاوره در مورد انتخاب دستگاه های مختلف سنجش که در ذیل دسته بندی آنها را خدمتتان اعلام می کنیم ، هستند : فشار سنج ها دیجیتال مچی بازویی آنالوگ قند خون و دیابت دستگاه سنجش قندخون نوار تست قندخون ابزارهای خون گیری و تزریق انسولین کیف نگهدارنده انسولین تغذیه دیابتی و رژیمی تب سنج دیجیتالی بدون اتصال به بدن زیر زبانی آنالوگ ضربان قلب دستگاه سنجش ضربان قلب دستگاه نوار قلب ترازو دیجیتال تشخیصی ساده آنالوگ انواع دستگاه اکسیژن سنج   محصولات سنجش و کنترل سلامت را در طبقه بندی ششگانه بالا برای شما توضیح دادیم . لازم به ذکر است اکثر محصولات آنالوگ از دور محصولات موجود بازار خارج شده اند و از دقت لازم نسبت به دستگاه های بروز و مدن دیجیتالی بهره مند نیستند . به دلیل تنوع بالای کالا های موجود در هر دسته از محصولات بالا بهتر است با مشاوران آی طب گفتگویی داشته باشید تا در انتخابتان ساده تر تصمیم بگیرید . بعضی از مراجع بازار در زمینه محصولات بالا ممکن از محصولات تقلبی و نا مطلوب به شما معرفی کنند و در صورتی که آنها را خریداری کنید قطعا از کیفیت و دقت لازم برخوردار نیستند . ضمانت نامه معتبر و خرید از منبع معتبر به دلیل اطمینان به اصالت کالا بسیار دارای اهمیت است . امیدواریم همه ما ایرانیان با پیشگیری های ساده و کم هزینه از بروز مشکلات جدی و هزینه های هنگفت در جهت درمان جلوگیری کنیم . سنجش و کنترل میزان سلامتی نوعی شکرگزاری از خداوند برای همین مقدار سلامتیمان می باشد !