دستگاه رطوبت ساز دو کاره سرد و داغ مدل یو اس ۴۶۲

بخور دوکاره سرد داغ رطوبت ساز تهران

کد محصول x157

تومان 1.250.000

راهنما 09339100544

قیمت 1.250.000

انواع فواید تولید بخور در فضای بسته کار یا منزل بر همگان آشکار است و این امر باعث می شود دستگاه های بخور مورد استقبال ما گردد . در مطالب دیگر سایت آی طب توضیحات لازم در مورد فواید بخور ساز ها که باعث افزایش رطوبت هوا می شوند را ذکر کردیم اما در این لحظه به معرفی دستگاه رطوبت ساز دو کاره سرد و گرم می پردازیم .

 

مزایای دستگاه رطوبت ساز سرد و داغ چیست ؟

اینکه در فضا هم بخور سرد تولید شود و هم بخور گرم از مزایای بالایی برخوردار است و همچنین از قابلیت های جفت آنها بهره مند می شوید . در مقاله ای توضیح دادیم بخور گرم بهتر است یا بخور سرد که در نتیجه متوجه شدیم هر کدام از این نوع رطوبت ها به یک کار ما می آید و چه بهتر که با داشتن یک دستگاه از هر دوی آنها به صورت همزمان استفاده کنیم . همین اتفاق باعث سلامتی بیشتر برای ما میشود .

از دیگر مزایای استفاده از دستگاه رطوبت ساز دو کاره سرد و گرم این است که با سرعت بیشتری مقدار رطوبت لازم فضا ایجاد می شود و به صورت اتوماتیک تولید بخور را قطع می کند و باعث حفظ انرژی و جلوگیری از اتلاف مصرف برق می شود . یکی از مشکلاتی که برخی سیستم های روطوبت ساز دارند رسوب آب آن و میکروب هایی که درون آب هستند می باشد که خب نیازی به شرح اتفاقات ناگواری که رخ می دهد نیست اما این دستگاه رطوبت ساز امسیگ از فیلتر مخصوص رسوب آب و باکتری آب برخوردار است و از این مشکلات جلوگیری می کند . به همین دلایل تمیز کردن سیستم هم بسیار راحت و ساده است زیرا عاری از هرگونه رسوبات می باشد . این وسیله طبی به سیستم محافظ کمبود آب مجهز می باشد که اگر مقدار آب بیش از اندازه کم شود برای دستگاه و محیط مشکل ساز نشود . از نظر ایمنی همین موارد جزئی از بسیاری خطر های بزرگ جلوگیری می نماید . لازم به ذکر است مخزن آب این دستگاه پنج و نیم لیتر گنجایش دارد . مصرف برق این دستگاه برای بخور سرد ۳۵ وات و برای بخور گرم ۱۳۵ وات است که نسبت به دستگاه های هم رده خود بسیار کم مصرف است .

 

این دستگاه دارای ۲ چراغ حلقه ای آبی رنگ است که برای شب ها مورد استفاده است . درواقع کار چراغ خواب را انجام میدهد جدا از اینکه منظره زیبایی با بخار آب به وجود می آورد . مخزن آب آن دارای دستگیره مخصوص حمل است که باعث می شود به راحتی شما بتوانید آن را از داخل دستگاه خارج کنید و برای پر کردن آن به راحتی حمل کنید . خروجی بخار این سیستم شامل دو دهنه است که میتوان آن را به صورت ۳۶۰ درجه چرخاند تا محیطی که شما دوست دارید را مرطوب سازد . دمای داخلی بخور گرم این دستگاه تا ۹۰ درجه سانتی گراد می رسد که دمای خروجی بخار به ۴۷ درجه سانتی گراد می رسد تا بسیار مطلوب و کاربردی باشد . این دستگاه دارای سیستم حرفه ای و جدید اولتراسونیک می باشد . این وسیله طبی برای همه سنین استفاده می شود و شما با خیال راحت میتوانید برای خودتان و عزیزانتان این دستگاه را استفاده کنید .

 

نکته مهم این است که در این لحظه که این مطلب را نگارش می کنم قیمت تک فروشی این محصول ۳۵۰ هزارتومان است که نسبت به دستگاه های هم رده بسیار مقرون به صرفه است جدا از اینکه کیفیت دستگاه های امسیگ به دلیل تولید آلمانی آن زبان زد همه جهان است و مطمئن باشید با خرید آن تا سال ها استفاده مداوم خواهید داشت .

گارانتی طلایی این محصول به مدت ۲ سال می باشد و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش خواهد داشت . این محصول به دلیل دوکاره بودن فقط در پاییز و زمستان به کار شما نمی آید بلکه در بهار و تابستان هم می توانید از فواید آن استفاده کنید. کافی است برای سفارش یا اطلاعات بیشتر با شماره تماس ذکر شده تماس بگیرید. ظرف مدت کمتر از ۲ ساعت درب منزل تحویل بگیرید . هموطنان خارج از شهر تهران هم ظرف کمتر از ۲۴ ساعت این محصول را توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان تحویل می گیرند .