دستگاه تمیزکننده جرم بین دندان مدل واتر پیک

کد محصول x451

تومان 430.000

راهنما 09339100544

قیمت 430.000

 

چرا با وجود مسواک زدن روزانه بازهم بسیاری از مردم بیماری لثه و بوی بد دهان دارند ؟

این معضل نه تنها در کشور ما بلکه در کل دنیا گریبان گیر تقریبا نیمی از مردم می باشد . به گزارش تحقیق یک پژوهشکده بین المللی در آمریکا نیمی از مردم با وجود مسواک زدن روزانه اما باز هم به بیماری های لثه و بوی بد دهان دچار هستند . برای پیشگیری از این اتفاق متخصصان دندانپزشک ما را به کشیدن منظم نخ دندان توصیه می کنند ، جرم گیر دندان نیز دیگر روش مناسب برای خوش بو سازی دهان و دندان است .

اما نخ دندان بسیار سخت است و احتمالا فرصت پیدا نمیکنیم که به صورت منظم هر بار مدتی را به آن بپردازیم . واترپیک فرصتی را برای ما ایجاد کرده که بتوانیم در زمانی بسیار کم این عمل را ساده و کاربردی کنیم . مهندسین علم مهندسی پزشکی در این زمینه بسیار هوشمندانه و نوآورانه وارد عمل شده اند . در این مطلب به معرفی دستگاهی میپردازیم که برای استفاده خانه طراحی و ساخته شده است .

این دستگاه آب را با فشار و با ضربات گوناگون به سطوح دندان ما پرتاب می کند . توسط این دستگاه میکروب هایی که به صورت پلاک بر روی دندان و میان دندان های ما هستند و همچنین مواد غذایی باقیمانده در دهان ما به شیوه بسیار موثر تر از مسواک و نخ دندان از بین می روند و دهان ما تمیز می شود . البته پیشنهاد میشود که در کنار مسواک این دستگاه استفاده گردد چون بسیار به سلامت لثه ها و حفظ کیفیت دندان هایمان تاثیر بیشتری می گذارد . زیرا جرم های دندان دیگر انباشته نمی شوند که بخواهند آسیبی وارد کنند .

دستگاه جرم گیر دندان خانگی برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • اشخاصی که التهاب لثه دارند
 • افرادی که ایمپلنت کرده اند
 • کسانی که ارتودنسی دارند
 • افرادی که دارای بریج یا کرون هستند
 • اشخاصی که دیابت دارند
 • و کسانی که فرصت کشیدن نخ دندان را ندارند

در بین افرادی که در بالا نام برده شد مهم ترین آن ها موارد ایمپلنت و دست دندان مصنوعی را دارند مهمتر است . این دستگاه که مدل wp-100 واترپیک است تولید کشور آمریکا می باشد . از امکانات آن میتوان به فشار و قدرت آب در حدود ۱۰ درجه متفاوت اشاره کرد که تمامی باقی مانده ریزه غذایی و پلاک های میکروبی را منهدم می سازد .

همچنین نتیجه حاصله از استفاده این دستگاه پنجاه درصد بالاتر و بهتر از کشیدن نخ دندان است و توصیه می شود به جای نخ دندان از این دستگاه استفاده کنیم . از معتبر ترین آزمایشگاه ها و کلینیک های آزمایشگاهی دنیا تاییدیه رسمی دریافت نموده که این دستگاه در هر سه ثانیه استفاده ۹۹ ممیز ۹ درصد از پلاک های دندانی را از بین می برد . همچنین از نظر زمانی برای کل دندان ها یک سوم کشیدن نخ دندان می باشد .

 

لوازم جانبی و سری های موجود به همراه دستگاه تمیزکننده جرم گیر میان داندانها :

 1. سری کلاسیک
  • کارایی این سری به صورت عادی می باشد . یعنی آب را میتوانید در دهان به صورت ضربه ای بچرخانید و لثه ها را ماساژ دهید و باعث استحکام بافت لثه ی شما میگردد .
 2. سری مسواکی
  • برای اشخاصی که همزمان با مسواک نیاز به فرایند واتر پیک دارند بسیار کاربری می باشد .
 3. سری ارتودنسی
  • افرادی که ارتودنسی را به اتمام رساندند اکثرا از مشکل پوسیدگی و جرم گرفتن و خراب شدن دندانهایشان رنج می برند . فضاهای براکت های ارتودنسی محل اجماع مواد غذایی است . با این سری بسیار موثر تر از مسواک و نخ دندان بهتر است از باقی ماندن مواذ غذایی و میکروب ها در زیر براکت ها جلوگیری کنید .
 4. سری پلاکت یا ایمپلنت
  • به دلیل اینکه ایمپلنت ها از مواد مصنوعی درست شدند نباید و خراب نمی شوند ، نباید اهمیت آسیب لثه در آن محیط را از یاد ببریم . اگر لثه ی دندان های ایمپلنت درست تمیز نشوند با آسیب های زیادی ممکن است برخورد داشته باشید . عمر ایمپلنت هم بسیار تحت تاثیر تمیز بودن لثه آن محدوده است . با این سری میتوانید به سادگی در چند ثانیه آن را تمیز کنید و منظم این روند را ادامه دهید .
 5. سری زبانشور
  • این سری به دلیل وجود میکروب ها بر روی زبان ساخته شده و مهمترین اثر آن حذف بوی بد دهان می باشد .

این سری ها دارای امکان چرخش و آب رسانی به کلیه اجزای دهان را دارند که بسیار فعالیت با این دستگاه را لذت بخش همچون ماساژ و راحت می کند . دارای دکمه پاز یا توقف که در هر زمان احتیاج به قطع دستگاه باشید میتوانید آن دکمه را فشار دهید . مخزن این دستگاه تا ۶۰۰ میلی لیتر را در خود جای می دهد که برای ۹۰ ثانیه استفاده مستمر این میزان کافیست ، ضمنان بد نیست بدانید نوع غذای و طرز مصرف آن نیز بر سلامت دندان شما تاثیر میگذارد مانند خوراکی های بدون قند و یا نرم و قابل جویدن . از سایر توصیه های سلامتی در میان غذا آب ننوشید حتی الامکان از شیرینی دیابتی استفاده نمایید چرا که کالری و تخریب کمتری دارد .

این دستگاه تمیزکننده جرم گیر دندان برای تمامی سنین و تمامی اعضای خانواده قابلیت استفاده را دارد . شما میتوانید هر عدد سری اضافه را به مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان درخواست دهید تا با دستگاه برای شما ارسال گردد . این دستگاه دارای یک سال گارانتی و ضمانت می باشد . شما با تماس به شماره تلفن ذکر شده میتوانید مشاوره لازم را دریافت کنید و در صورت نیاز سفارش ارسال این محصول و سایر لوازم طبی مانند بالابر توالت ، دستگیره حمام .. را بدهید .