دستگاه بخور یون منفی ، ساکشن ، اکسیژن ساز ، تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا بخار یون منفی humidifier

راهنما 09339100544

 

رطوبت ساز هوا ( بخور ) یکی از عامل های مهم برای سلامتی ، شادابی و نشاط در زندگی است . همچنین دستگاه ساکشن برای تخلیه مواد درون مجراهای تنفسی و یا نبولایزر و سایر دستگاه های مانند تصفیه هوا و تصفیه آب که همه برای سلامتی ما کارایی دارند . بعضی فصل ها هوا سرد و خشک می شود نیاز به افزایش رطوبت هوای محیط داریم . زمان هایی دیگر در منطقه ای از کشور زندگی می کنیم که رطوبت بالا آسیب هایی برای ما ایجاد می کند . کنترل وضعیت رطوبت هوا بسیار تاثیر گذار در سلامتی و روند پیشگیری از بیماری ها و همچنین سرعت فرایند بهبود بیماری ها می شود .

علم مهندسی پزشکی به کمک ما آمده تا در این ماراتن پیشرفت تکنولوژوی اسباب زندگی راحت تر را برایمان ایجاد کند . در گذشته بعضا اشخاصی با روشن کردن قابلمه پر از آب و جوشاندن آب به رطوبت هوای محیطشان کمک می کردند که خطرات متعددی برایشان داشته و اغلب دچار مشکلات اساسی می شدند . حتی خیلی از آن افراد با قرار دادن صورت خود بر روی قابلمه در حال جوش صدمات جدی به خود وارد نمودند و همچنین باعث هدر رفتن انرژی نیز شده اند . از طرفی امروزه دستگاه های تصفیه هوا قادر به تولید و کنترل یون منفی در فضای اتاق بوده که طراوت شادابی روحی شما عزیزان را بدنبال دارد ، سعی بر آن داریم تا با ارائه برند برتر تولیدات داخلی و نیز جهانی همیشه در کنار شما عزیزان باشیم ..

 

دسته بندی محصولات تنفسی و تصفیه کننده

  • دستگاه بخور ( رطوبت ساز )
   • بخور ساز ایرانی
   • گرم
   • سرد
   • چندکاره
   • بخور صورت
   • اطلاعات فنی
  • تصفیه هوا ( پاکسازی ذرات بزرگتر از ۳ دهم میکرون در هوا )
  • تصفیه آب
  • نبولایزر
  • اکسیژن ساز
  • دستگاه رطوبت گیر ( کنترل و کاهش رطوبت هوا )
  • دستگاه ساکشن
 

یکی از امکاناتی که برای ما فراهم شده و بسیاری از خانواده ها به استفاده از آن هجوم آورده اند ، دستگاه های بخور یا رطوبت ساز می باشند . این دستگاه ها در بازار با برند های مختلف خارجی وجود دارند که بسیاری از آنها قابل اعتماد نیستند و از اجناس گمراه کننده و کیفیت پایین هستند . دستگاه های بخور شامل :

 1. دستگاه رطوبت ساز گرم

 2. دستگاه رطوبت ساز سرد
 3. دستگاه رطوبت ساز گرم و سرد

 4. دستگاه بخور گرم بینی و صورت
 

دستگاه های بخور گرم و سرد و حتی دستگاه های دو کاره که هر کدام را مفصل در وب سایت آی طب توضیح دادیم از فواید مختلفی برخوردار هستند که به زندگی ما ارزش افزوده ویژه ای می دهد . همچنین از خطرات احتمالی در آینده و هزینه های بالای درمان بیماری های احتمالی پیشگیری می نماید . این فواید را به صورت اجمالی میتوان اینگونه نام برد :

 1. بیماری های واگیر دار نمیتوانند به راحتی به اعضای حاضر در محیط انتقال یابند
 2. بهبود سریع بیماری هایی مانند سرما خورگی و سرفه های خشک
 3. شادابی و نشاط پوست بدن و صورت
 4. تسکین استرس
 5. نگهداری بیشتر از گیاهان و مصنوعات چوبی
 6. بهبود عفونت های مجاری تنفسی
 7. و بسیاری از فواید دیگر که در سایت آی طب توضیح داده ایم
 8. ایجاد یون منفی در هوا
 

فراتر از دستگاه های بخور دستگاه هایی هستند که به صورت ترکیبی هم به تصفیه هوا می پردازند و هم رطوبت را تنظیم می نمایند . پیشنهاد می کنیم حداقل در این هوای آلوده در فضاهایی که بیشترین زمان را در آن می گذرانیم مانند محل کار میان مبلمان اداری و منزل از این امکانات بهره مند شویم . حتی بهتر است از دستگاه تصفیه آب هم در این محیط ها استفاده کنیم . هزینه های جزئی پیشگیری بهتر از هزینه های بالای درمان است .

به امید سلامتی کامل و همیشگی تمامی هم میهنان عزیزمان در کشور ایراننبولایزر بیماری تنفسی آسم سرماخوردگی

کد-محصول x407

تومان 245.000

لوازم پزشکی نبولایزر مناسب برای افراد با کاستی های تنفسی ریوی و حتی سرماخوردگان .. دارویی که داخل دستگاه گذاشته اید توسط سیستم بصورت بخار به بیرون پخش میگردد .. .. ریه ها یکی از حیاتی ترین قسمت های بدن ما است . گلبول های قرمز در خون ما احتیاج به اکسیژن دارند که وظیفه تامین اکسیژن به و دریافت ...ادامه مطلب

آن از محیط بر عهده ریه های ما است . بعضی مواقع این عضو حساس به درستی وظایف خود را انجام نمیدهد ، یا در تامین اکسیژن و یا در دفع دی اکسید کربن کوتاهی هایی دارد و این اتفاق باعث ایجاد دشواری هایی خواهد شد و همچنین در فرایند سایر اعضا هم تاثیرات منفی می گذراد که در این شرایط استفاده از روش های سریع درمان بسیار موثر است . علم مهندسی پزشکی به کمک بیماران آسم ، مجاری تنفسی و حتی سرماخوردگی آمده است و باعث مب شود در روند بهبود و تسکین این نوع بیماری ها سرعت و تاثیر بهتری ایجاد شود . دستگاه بخور سرد به بیماران مجاری تنفسی فوقانی کمک شایانی می کند اما این بیماران برای استفاده بعضی دارو ها نیاز به استعمال و استنشاق آن ها دارند . در این مطلب میخواهم به معرفی یکی از دستگاه های معتبر بیولایزر در جهان بپردازم و امکانات آن را برای شما شرح دهم . این دستگاه تولید شده توسط کمپانی معتبر آلمانی به نام بیورر می باشد . این کمپانی برای خریداران این دستگاه کارت گارانتی ۲ ساله طلایی ارائه خواهد داد و شما تا ۱۰ سال میتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید . روش استنشاقی انواع دارو مخصوصا برای بیمارانی که در بالا نام بردیم بسیار مورد توصیه پزشکان است و در روند بهبود آنها کمک شایانی می کند . این دستگاه امکانی را به شما می دهد که از طریق دو دهانه مختلف که یکی از آنها ماسک می باشد به استعمال دارو های تجویز شده توسط پزشکتان بپردازید .   یکی از مزایای این دستگاه استفاده آن توسط تمامی سنین میسر می باشد . شما با دریافت مشاوره از کارشناسان آی طب میتوانید در مورد امکا اولتراسونیک این دستگاه توسط شماره تلفن مذکور سوال کنید و  اطلاعات خود را بالا ببرید . این دستگاه زمانی که دارو در آن قرار میگیرد با بروز ترین تکنولوژی مدرن دنیا آن را فشرده می سازد و توسط بخار کردن آن در هوای خروجی دستگاه ، در اختیار شما می گذارد . این دستگاه از سیستم هوشمند آتو اسلیپ استفاده می کند که باعث می شود در زمان هایی که از دستگاه استفاده نمی شود برای حفظ انرژی و صرفه جویی در مصرق برق به صورت خودکار خاموش شود . همچنین این قابلیت را نیز دارد که مواد ضدعفونی کننده را پخش کند . شما میتوانید برای جلوگیری و پیشگیری از حملات بالا و پایین فشار هوا از آن برای بیمار خود استفاده کنید .   برای سفارش این محصول و نظایر آن نوار تست ، فیلتر هوا ، دستگاه دیابت می توانید به سادگی با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس گرفته و بخواهید که آن را برای شما بفرستند و شما در کمتر از ۱۲ ساعت کاری می توانید از این دستگاه استفاده کنید . همچنین برای کسانی که در تهران تشریف ندارند هم ارسال می شود که حدود ۴۸ ساعت زمان می برد تا توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان برایتان ارسال گردد .