دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر Gluco DR تشخیص چهارگانه

تست قند دستگاه کره ای بعد از غذا استرس

کد محصول x538

تومان 85

راهنما 09339100544

قیمت 85

دستگاهی که در این مطلب می خواهیم به شما معرفی کنیم ساخته یکی از بهترین کمپانی های کره ای می باشد . این شرکت بزرگ و با سابقه درخشان به صورت تخصصی در حوزه تست و کنترل قند خون فعالیت دارد . دستگاه سنجش قند خون گلوکو داکتر در کمپانی به نام آل مدیکیوز تولید شده است . در ذیل این مطلب به نکات دارای اهمیت توجه نمائید .

این دستگاه در کمتر از ۸ ثانیه قادر به نمایش میزان قند خون شما می باشد . همچنین به میزان بسیار کمی از خون شما برای اندازه گیری نیاز دارد به همین دلیل موجب می شود تا درد کمتری در حدی که متوجه آن نمی شوید پیش می آورد . از نظر بهداشتی نیز این مدل به دلیل عدم تماس با نمونه خون بسیار ایمن است .

دستگاه تست قند خون gluco dr مدل supersensor یا سوپرسنسور به شما تنظیم آسان و مفید قندخون را برای مراقبت از سلامتی تان ارائه می دهد و همچنین برای تشخیص آزمایشگاهی اندازه گیری قند خون از مویرگ ، سرخرگ ، سیاهرگ سالم و غیره طراحی شده است . میزان هماتوکریت ( حجم گلوبولهای قرمز خون به کل خون ) غیر طبیعی ( در حدود بالای ۶۰ درصد و یا زیر ۲۰ درصد ) نتایج نادرست می دهد .

لوازم همراه دستگاه تست قند خون Gluco DR

 1. کیف حمل و نقل
 2. کتابچه راهنمای کاربر به زبان فارسی
 3. محلول کنترل
 4. یک دستگاه آتولنست برای گرفتن خون
 5. باتری لیتیمی لازم جهت کار با دستگاه
 6. تعداد ۲۵ نوار خام تست قند خون
 7. تعداد ۲۵ عدد سوزن خونگیری از انگشت
 

خصوصیت فوق العاده عالی این دستگاه این است که در هر زمان و مکان می توانید نوار آن را خریداری کنید و در دسترس داشته باشید . کافیست با شماره تماس وب سایت آی طب ارتباط برقرار کنید و در هر جای ایران پهناورمان هستید در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید . ضمانت موجودی انواع نوار تست قند خون موجود در بازار توسط تیم پشتیبانی وب سایت آی طب انجام شده است .

امکانات دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر

 • نمایش تاریخ انقضا بر روی نوار های تست قند خون
 • سیستم آتوماتیک اسلیپینگ
 • تعداد ۲۵۰ نتیجه حاصل از دستگاه در حافظه با تاریخ و زمان ذخیره می گردد
 •  سیستم چهار حالته برای تشخیص در زمان های پس از غذا ، استرس ، مریضی و ورزش کردن
 • در هر بار تعویض باتری تا ۱۰۰۰ تست قند خون را پشتیبانی می کند
 • مجوز و تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان ایران
 

این محصول دارای ضمانت نامه مادام العمر می باشد . همچنین از سازمان اف دی ای آمریکا نیز مجوز و تاییدیه رسمی دارد  . مجوز سی ای اروپا در پرونده این محصول کره ای ثبت شده است . شما می توانید علاوه بر خرید دستگاه سفارش نوار تست قند خون این محصول را نیز از طریق تلفن به کارشناسان آی طب بدهید تا در حدود ۲ ساعت در تهران و ۱۲ ساعت در شهرستان ها به دست شما برسد .