دستگاه بدنسازی خانگی مدل چند کاره جمع و جور

دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره

کد محصول x2909

تومان 2.300.000

راهنما 09339100544

قیمت 2.300.000

این روزها به دلایل زیادی مردم راغبترند که ورزش را در منازلشان انجام دهند ، یکی از دلایل وجود بیماری های زیاد و حتی اپیدمی های مختلف واگیردار است که دیگر بسیاری از افراد را در منزل پاگیر نموده است ، اما یکی دیگر از دلایل این است که به دلیل مشغله فراوان و ترافیک و دود و دم نمیخواهیم انرژی و زمان خود را اتلاف کنیم و روزانه دو مرتبه ۲۰ دقیقه ورزش در کنار منزل بسیار راحت تر است .

بسیاری از ساختمان های لوکس یا ویلا ها به منظور ورزش و باشگاه سالن اختصاصی دارند که برای تمامی ساکنین مفید خواهد بود . برای همین ما در این قسمت به معرفی دستگاه های چند کاره بدنسازی میپردازیم تا شما را در این مهم یاری داده و موجب انتخاب محصولی کاربردی شویم ، ابتدا باید بدانیم دستگاه بدنسازی خانگی را برای چه کاری لازم داریم .

ویژگی های دستگاه بدنسازی خانگی ۹ کاره

  • وظیفه اصلی آن آب کردن چربی های شکم و پهلو ها است .
  • امکان ورزش درازنشست به صورت ویژه
  • سایر ورزش ها مناسب چربی سوزی بیشتر مخصوصا قیمت لگن ، ران و شکم
  • همچنین امکان استفاده از ورزشهای عضله ساز برای بازو ها ، ران ها ، شکم و غیره
  • امکان ارسال به سراسر ایران

 

برخی میخواهند دستگاه بدن سازی را برای کم کردن وزن و چربی هایشان استفاده کنند که خود توضیحات مفصل میطلبد اما برخی اضافه وزن و چربی ندارند و میخواهند عضله سازی کنند تا کمی درشت تر به نظر برسند و اندام مناسب تری داشته باشند . برخی دیگر هم در زمینه بادی بیلدینگ حرفه ای میخواهند مسابقات کشوری و جهانی را شرکت کنند و به عضلات بسیار زمخت و پر قدرت نیاز دارند .

هر کدام از این اهداف میتواند در بر گیرنده حرکات ورزشی متفاوتی باشند و در طول زمان نیز حرکت ها تغییر نموده و کارساز تر میشوند . لذا میتوانید با متخصص رشته بدنسازی مشورت نمایید و همچنین از کارشناسان این مجموعه بهره بگیرید . کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا شما را پشتیبانی کنند .

تمامی محصولات در تهران ظرف چند ساعت ارسال و نصب خواهند شد و در شهرستان کمتر از دو روز به شما تحویل خواهد شد . کافیست برای سفارش با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . ما با کمال افتخار منتظر پاسخگویی به شما دوستان هستیم .