دستگاه بخور سرد ایرانی اپتیما OPTIMA مدل میترا

بخور سرد دستگاه ایرانی بخورسرد تهران

کد محصول 283 RD

تومان 590.000

راهنما 09339100544

قیمت 590.000

 

دستگاه بخور سرد ایرانی میترا دارای یک سال گارانتی معاوضه و همچنین سیستم خاموشی خودکار در هنگام اتمام آب را داراست و از مصرف برق بسیار ناچیز بهره می برد . این محصول دانش بنیان تولید مهندسین ایرانیست که با کیفیت بالا تولید شده است . انقلابی در بین دستگاه های بخور داخل بازار با وجود این دستگاه به وجود آمده حتی رقابای چینی نمی توانند از نظر کیفی و قیمتی با این محصول رقابت کنند .

در این مطلب به معرفی یکی از دستگاه های برتر بخور سرد ایرانی می پردازیم . این دستگاه زیر مجموعه برند معتبر ایرانی به نام اپتیما می باشد که مدل آن به نام میترا معروف است . این طرح ایرانی از دستگاه بخور سرد بسیار زیباست و در رنگ های مختلف ارائه می گردد . از امکانات این دستگاه در پاراگراف های بعدی مفصل شرح می دهم .

من در زمان های قدیم بسیار سرما می خوردم مخصوصا در فصل زمستان و بعضا حتی در پاییز ولی دلیل آن را نمی دانستم . از زمانی که پزشکم به من دستگاه بخور سرد را معرفی کرد چند سال می گذرد و خدا رو شکر می کنم در این مدت به واسطه مرطوب سازی هوای محیط کار و همچنین منزلم بیشترین زمان تنفس من طی می شود ، دیگر سرما نخوردم .

به همین دلیل با وجود این دستگاه پرورش قارچ ها و باکتری ها در فضا امکان پذیر نمی شود و همچنین از خشکی هوای پاییز و زمستان کاسته شده و باعث جلوگیری از انتقال بیماری های واگیر دار نیز می شود . امیدوارم همینطور مستمر علم مهندسی پزشکی بروز شود و مهندسین ایرانی و خارجی به احتراع تکنولوژی های دیگر به همین صورت بپردازند .

 

این دستگاه دارای امکانات ذیل می باشد :

  • خروجی بخار چند طرفه اختصاصی چپ و راست برای فضاهای بزرگ
  • فعال شدن بخور در ۱ ثانیه
  • بسیار کم مصرف در حد ۳۰ وات
  • قیمت بسیار ارزان در مقابل نمونه های خارجی
  • ضمانت نامه اختصاصی تعویض یک ساله
  • ۱۰ سال خدمت گزاری بعد از فروش
  • سیستم خاموش خودکار در هنگام تمام شدن آب مخزن
  • طراحی میترا ایرانی بسیار زیبا و مجلل
 

شما با خرید این دستگاه می توانید بسیاری از فعالیت های خود را راحت تر کنید به این دلیل که میزان رطوبت هوا بر روی مغز نیز تاثیر می گذارد . حتی اگر در مناطقی از ایران زندگی می کنید که هوای بیش از اندازه مرطوب دارد ، میتوانید دستگاه رطوبت گیر هوا از ما خریداری کنید که علاوه بر تصفیه هوا و پاکسازی از ذرات معلق در هوا که چشمان ما قادر به دیدن آن ها نیستند ، باعث کنترل رطوبت اتاق شما می شود و به دستور شما رطوبت را کاهش می دهد .

برای سفارش این محصول و سایر تجهیزات تنفسی و پزشکی حتی ارتوپدی می توانید با شماره مندرج در این صفحه تماس گرفته و با کارشناسان آی طب گفتگو کنید . ما منتظر صدای گرم شما هستیم تا در انتخابتان نقشی داشته باشیم و در صورت تایید محصول را ظرف کمتر از ۳ ساعت کاری در تهران و ۱۲ ساعت در شهرستان به دستتان برسانیم . به مدت محدود ارسال این محصول ارزان است .