بخور سالنی اوزون لوله بلند و پایه چرخدار چرخش ۳۶۰ درجه

بخور سالنی پایه بلند اوزون 360 درجه

راهنما 09339100544

حدود قیمت بخور سالنی از 750 هزار تومان تا 930 هزار تومان می باشد که نسبت به امکانات و گارانتی آن قیمت متغیر می شود . قابلیت هایی همچون بخور سرد و داغ به صورت مجزا یا ترکیبی ، دارای لامپ اوزون ، دارای سیستم یونیزاسیون ، دارای دو لوله بلند برای چرخش 360 درجه جهت ساخت بخار ، مدل های دارای پایه چرخدار برای تحرک راحت دستگاه و همچنین قابلیت استفاده اسانس یا مواد ضدعفونی کننده در برخی مدل های بخور های سالنی که با تماس تلفنی می توانید سفارش دهید .

 

بسیاری از مشتریان این مجموعه به صورت تخصصی نیاز به مرطوب سازی پوست صورت دارند ، لذا از ما تقاضای دستگاه بخور صورت حرفه ای می کنند . مدل های خانگی برای استفاده روزانه دو الی سه مرتبه برای یک الی سه نفر بیشتر قدرت ندارد ولی مدل های تخصصی برای کلینیک های زیبایی و نیز آرایشگاه های حرفه ای به نام بخور سالنی معروف شده است که بسیاری از مردم نیز آنها را در این مراکز دیده اند .

کارایی بالای این دستگاه با قیمت مقرون به صرفه باعث می شود تا روزانه حدود 40 الی 50 نفر از آن بتوانند اسپری صورت بگیرند و همچنین از صبح تا شب به صورت مداوم روشن باشد تا محیط آرایشگاه را مرطوب نگه دارد . البته ممکن است شما در سالهای گذشته یکی از آنها را برای خود خریده باشید . از همان مدل هایی که دو لوله بلند دارد که می توان آن را به صورت 360 درجه چرخاند و همچنین روی پایه چرخدار قرار گرفته تا بتوانید راحت آن را حرکت دهید ، ولی در حاضر ممکن است این دستگاه پس از چند سال خراب شده باشد .

این تجربه شما کاملا طبیعی است . این دستگاه به دلیل اینکه در مراکزی مانند کلینیک های زیبایی و همچنین آرایشگاه های تخصصی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند احتمال اتمام عمر قطعات الکترونیکی پس از 3-4 سال وجود دارد . البته بسیاری از مشتریان که قدیم خودشان از این دستگاه داشته اند به ما مراجعه می کنند تا یک دستگاه نو بخرند با نبود دستگاه بخور سالنی دارای گارانتی مواجه می شوند .

 

ویژگی های انواع دستگاه بخور اوزون سالنی دارای دو لوله بلند و پایه چرخدار ، راهنما و قیمت

 • مدل های دارای بخور سرد تنها یا گرم تنها
 • مدل های بخور سرد و داغ به صورت دوکاره
 • بخورسالنی دارای لامپ اوزون
 • امکان ارائه گارانتی معتبر یکساله
 • دارای امکان اسپری بخور برای صورت
 • مناسب برای سالن های بزرگ مانند بیمارستان ها ، آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی
 • امکان استفاده طولانی مدت
 • دارای قابلیت خاموشی اتوماتیک پس از اتمام آب
 • مدل های دارای مخزن آب سرد و داغ جداگانه
 • سری مدل دارای مخزن اسانس و مواد ضد عفونی کننده
 • دارای مخزن آب بزرگ و پرظرفیت
 

نداشتن گارانتی ، عدم اطمینان به محصول را به بار می آورد . شرکت های واردکننده این کالا به دلیل اینکه می دانند این محصول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و این میزان استفاده بالا باعث استهلاک دستگاه می شود و احتمال تمام شدن عمر قطعات الکترونیکی وجود دارد ، لذا ریسک پذیرفتن و ارائه گارانتی را به خود نمی دهند . ولی لازم به ذکر است که هر دستگاه الکترونیکی که در این مجموعه فروخته می شود دارای حداقل یک سال گارانتی معتبر می باشد .

گارانتی هایی که این مجموعه با آن طرف قرارداد است و به شما مشتریان عزیز می دهد ، مورد ارزیابی مهندسان و مدیران برتر این سایت قرار گرفته است و مانند سایر اصناف نیست که هر چه برای دستگاه پیش بیاید به شما بگویند این مشکل جزو گارانتی نیست . یعنی بدون رد خور مشکل شما را مرتفع می کنند . حال اگر مشکل سهل انگاری مصرف کننده باشد ، برای مثال شکسته شدن دستگاه در اثر استفاده نامناسب ، با هزینه بسیار مقرون به صرفه قطعات مورد نیاز به شما تحویل می شود ، شما عزیزان برای مشکلات درمان شکستگی ، ماساژ طبی و فیزیوتراپی ، پرستار امین در منزل نیز میتوانید با ما تماس داشته باشید .

در صورتی که اشکال از بورد الکترونیکی دستگاه باشد و به آن به صورت مستقیم آب نخورده باشد ، حتما برای شما بدون دریافت هزینه این مشکل مرتفع می شود . خبر خوش اینکه در صورتی که یک سال گارانتی شما گذشته باشد ، با دریافت هزینه کمی مشکلات بورد و مدار الکترونیکی نیز برایتان حل می گردد . بخور سالنی ما داری مدل گرم و سرد می باشد و همچنین چراغ مخصوص اوزون نیز تعبیه شده است .

 

لامپ اوزون یا ازن یکی از ویژگی هایی که دارد این است که همانند یونیزه عمل می کند . چیزی مثل این دو نیست که بتواند هوای محیط را از آلودگی ها و آلرژی ها و همچنین باکتری ها عاری سازد . در یک آزمایش دانشگاهی ، آمریکایی ها متوجه شدند در اتاق پر از دود اگر یک دستگاه یونیزه و یا لامپ اوزون روشن باشد ، آن محیط بعد از چند ساعت عاری از دود می شود .

لذا برای محیط هایی که از تعداد نفرات زیادی در روز استقبال می شود و تردد انسان ها زیاد است ، بسیار واجب است که از دستگاه بخور برای سالنها استفاده شود تا تمامی خطرات را از همه افراد مورد تعامل آن محیط دور سازد . این پیشگیری بسیار کاربردی برای بیماری های واگیردار می باشد که در صورتی که افرادی در آن محیط حاضرشوند که تنفسشان بیماری آور باشد ، دیگر این خطر کسی را تهدید نمی کند ، ضمنا برای بوتاکس تزریقی ، رزرو تور مخصوص سالمندان ، لوازم فیزیوتراپی میتوانید بسادگی یک تماس از ما بخواهید .

 

لازم به ذکر است لامپ های اوزون دستگاه های بخور باید هر شش ماه یکبار تعویض شود و از لامپ نو استفاده کنید . چرا که عمر مفید این لامپ ها محدود است و پس از شش ماه فواید خود را از دست می دهد . در صورت نیاز به خرید دستگاه بخور سالنی و یا لامپ اوزون این دستگاه کافیست با شماره تماس ما ارتباط گرفته و آدرس خود را در هر جای ایران بدهید تا این دستگاه با یکسال گارانتی برایتان تحویل گردد .

دستگاه تخصصی جوان سازی پوست به واسطه آب رسانی ، میکرودرم و هیدرودرم نیز برای بانوان موجود است .بخور سالنی دولول پروفشنال دوکاره

کد-محصول x2372

تومان 1.050.000

دستگاه بخور دوکاره دولول سالنی برای آرایشگاه زیبایی با برند پروفشونال Profeshonal از برترین و با کیفیت ترین محصولات بخور تخصصی میباشد که چندین سال است در بازار عرضه گردیده . درصورت سفارش دستگاه لوپ زیبایی ذره بین مهتابی ارسال میشود ... چرخش 360 درجه .. .. دستگاه دوکاره دولول سالنی برای آرایشگاه زیبایی با برند پروفشونال Profeshonal از برترین ...ادامه مطلب

و با کیفیت ترین محصولات بخور تخصصی میباشد که چندین سال است در بازار عرضه گردیده . درصورت سفارش دستگاه لوپ زیبایی ذره بین مهتابی ارسال میشود ... چرخش 360 درجه .. .. دستگاه دوکاره دولول سالنی برای آرایشگاه زیبایی با برند پروفشونال

بخور سالنی پایه بلند کلینز مخزن بزرگ آب

کد-محصول x2294

تومان 350.000

خرید اینترنتی بخور گرم سالنی پایه بلند جهت پاکسازی پوست ، حذف چین و چروک چهره و شادابی پوست برای جلوگیری از جوش زدن ، مورد استفاده کلینیک های تخصصی پوست و مو ، همچنین سالن های آرایشی و حتی مراکز زیبایی قرار میگیرد . .. یکی از محصولاتی که به تازگی مورد استفاده کلینیک های تخصصی پوست و مو ، ...ادامه مطلب

همچنین سالن های آرایشی و حتی مراکز زیبایی قرار گرفته است ، استفاده از بخور های تخصصی این رسته شغلی می باشد . بسیاری از مشتریان به دنبال مدل های سرد و گرم در یک دستگاه با لامپ مخصوص ازون می باشند که در بازار بسیار کم است اما برخی دیگر مدل دستگاه گرم به تنهایی به دلیل مقرون به صرفه بودن برایشان کافیست . این دستگاه تقریبا نصف قیمت مدل سرد و گرم دو لول را داراست و از بهترین گارانتی بهره می برد . گارانتی دستگاه دارای 6 ماه مهلت است که در صورت بروز اشکال در سیستم الکترونیکی و بورد آن میتوانید به رفع مشکل بپردازید . اما هیچ گارانتی در دنیا نیست که شکستگی دستگاه را قبول نماید . ما دستگاه را سالم به شما تحویل داده و شما هم هنگام تحویل چک نمایید تا کاملا سالم باشد .   ویژگی های محصول بخور گرم سالنی جهت پاکسازی پوست برند CarShow دارای مخزن بزرگ آب امکان تولید بخار داغ مصرف برق 300 وات دارای شش ماه گارانتی آموزش رسوب زدایی هر ماه یکبار دارای پایه بلند جهت استفاده در سالن های زیبایی امکان چرخش و حرکت دستگاه به وسیله چرخ های روان   با احتیاط رفتار کردن با پایه های چرخدار و لوله چرخشی خروجی بخار آن بسیار مهم است . همچنین در هنگام پر کردن مخزن آب دقت نمایید تا از دستتان نیوفتد و شکسته نشود . این توصیه ها به این دلیل است که بسیاری از مشتریان به دلیل نداشتن احتیاط لازم ممکن است نیاز به تعویض قطعات پیدا کنند و یا حتی دستگاه نو خریداری کنند . لذا ما برای وفای به عهدمان نسبت به مشتری لازم میدانیم تا هشدار های لازم را به شما هم میهنان عزیز بدهیم . این محصول در سراسر ایران ارسال می گردد که به همراه فاکتور می باشد . البته در صورت نیاز به فاکتور رسمی و یا خرید عمده امکان ارائه و عرضه بخور سالنی گرم را دارید . در طی بیش از 50 سال فعالیت مدیریت این مجموعه توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان عزیز را جلب نماییم و با افتخار سالهای متمادی برایشان تامین کالا ها و ابزارالات پزشکی و زیبایی را تامین نماییم .   حتی شما میتوانید براحتی برای خرید محصول جدید سرم مالشی بوتاکس لایک برای حذف چین و چروک های چهره مخاطبین خود با ما تماس بگیرید تا با پست یا تیپاکس برایتان در هر شهرستان و در تهران با پیک ارسال نماییم . تمامی محصولات ما دارای مجوز رسمی می باشد . رطوبت رسانی به پوست برای شاداب شدن و حذف خشکی های آن جهت ترمیم بافت ها و از بین رفتن جوش بسیار موثر می باشد . برای سفارش کافیست با شماره تلفن ما تماس گرفته و درخواست کنید تا به آدرس شما ارسال شود . دوستان تهرانی میتوانند به راحتی با پیک ظرف دو ساعت کاری درب منزل تحویل گرفته و هزینه را پس از تحویل پرداخت نمایند و هم میهنان گرامی ابتدا مبلغ را به شماره کارت مدیریت ما واریز نموده و پس از 48 ساعت کاری آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرند .