بخور دوکاره سرد و داغ یو اس ۴۹۲ تحویل رایگان

دستگاه بخور دو کاره رطوبت سرد گرم تهران

کد محصول x154

تومان ۲۵۰۰۰۰

راهنما 09339100544

قیمت ۲۵۰۰۰۰

همانطور که میدانید دستگاه بخور بسیار فواید مختلفی دارد که مخصوصا در فصل های پاییز و زمستان نمیتوان از آن چشم پوشی کرد . در این مطلب میخواهیم در مورد این دستگاه از کاربری دوکاره سرد و داغ امسیگ صحبت کنیم . از آنجایی که بند emsig در جهان بسیار معتبر است و یک برند آلمانی است انتظار می رود که محصولات با کیفیتی را ارائه کند که همینطور هست .

امکانات دستگاه بخور سرد و داغ چیست ؟

این سیستم دارای سیستم خاموشی برق مناسب خودکار است به این منظور که نسبت به رطوبت هوا به صورت خودکار تولید بخور را قطع میکند و همچنین دارای سیستم اولتراسونیک می باشد . مخزن آب این وسیله به مقدار ۶ لیتر گنجایش دارد که در مقایسه با دیگر سییستم ها بهتر است . قدرت برق بخور سرد این دستگاه ۳۵ وات است و همچنین قدرت برق بخور گرم ۳۰۰ وات می باشد . در انواع دستگاه های بخور  دوکاره وقتی دقت می کنیم به صورت است که دستگاه گرم مصرف برق بالاتری نسبت به دستگاه سرد دارد ، حال یکی از مشخصه های خوبی که این بخور دوکاره دارد این است که هر کدام از درجه دمایی بخور را انتخاب کنید نسبت به همان درجه میزان برق مصرف می کند و باعث اتلاف انرژی نمی شود .

خروجی بخار سرد این دستگاه ۳۲۰ میلی لیتر بر ساعت است و خروجی بخار گرم این ابزار طبی ۵۷۰ میلی لیتر بر ساعت می باشد که این امکان باعث می شود برای مثال اگر میخواهید یک فضای ۱۰۰ متری خانه را که بسته است مرطوب کنید حدود ۱ ساعت از بخور گرم استفاده کنید یا اینکه ۲ ساعت از بخور سرد در فضا پخش کنید کافی است و برای چند ساعت فضا را مرطوب نگه می دارد .

این سیستم زمانی که تولید بخار سرد انجام میدهد به دلیل رطوبتی که توسط پراکنده شدن ذرات آب در هوای منزل یا محل کار شما ایجاد می کند باعث بیشتر شدن سطح اکسیژن محیط می شود و به همین علت بافت های بدن شما اکسیژن بیشتری دریافت می کنند که در نتیجه باعث افزایش خون رسانی می شود که این می تواند در سلامتی افراد حاضر در محیط نقش بسزایی داشته باشد .

 

در این هوای آلوده که مدت هاست همه ما در حال دستو پنجه نرم کردن هستیم مقداری احتیاط برای سلامتی خودمان در آینده از همین حالا واجب است . حداقل در محیط هایی که بیشترین تایم را سپری می کنیم آن را استفاده کنیم . اگر کارمند هستید با هم اتاقی های خود صحبت کنید و به آنها اهمیت داشتن یک بخور دوکاره در ۸ ساعت کار مداوم را بازنشر کنیم . اینکه جلوگیری از بیماری ها را برایمان دارد و یا پوستمان را لطیف تر می کند و همچنین باعث حفظ تارهای صوتی می شود و خیلی دلایل دیگر که در مطالب دیگر سایت آی طب توضیح دادیم قطعا می توانید با همکاری و جمع آوری مقداری از هزینه توسط همکارانتان این سیستم برای اتاق کارتان تهیه کنید . جدا از اینکه حدود ۱۲ ساعت دیگر هم در منزل به سر میبریم برای سلامتی خودمان و عزیزانمان فرهنگ استفاده از  این ابزار طبی را جا بیاندازیم . به امید اینکه تمام هموطنان ما همیشه سلامت باشند و از ذرات معلق در هوای خشک پاییز و زمستان در امان باشند .

 

شما می توانید با یک تماس سفارش این محصول را انجام دهید و ظرف مدت کمتر از ۲ ساعت آن را درب منزل تحویل بگیرید . هموطنان خارج از تهران هم ظرف کمتر از ۲۴ ساعت این دستگاه را توسط باربری یا پیک ویژه می توانند تحویل بگیرند . کافیست با ما تماس بگیرید . در این لحظه که این مطلب نوشته می شود قیمت این محصول به صورت تک فروشی ۴۵۰ هزار تومان است که برای اطلاع از سایر اطلاعات می توانید با شماره تلفن مندرج تماس بگیرید . این محصول دارای ضمانت طلایی به مدت ۲ سال می باشد و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش انجام می شود .