دستگاه بخور سرد و گرم خارجی ایرانی خرید گارانتی تعمیرات

دستگاه بخور ایرانی خارجی خرید اینترنتی

راهنما 09339100544

 

 قیمت دستگاه بخور سرد و گرم مدل های خارجی از حدود ۱۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ متغیر است و دستگاه بخور سرد و گرم ایرانی از حدود ۵۰ هزار تومان شروع شده و تا ۱۳۰  می رسد . انواع محصولات درجه یک چینی و همچنین محصولات داخلی با گارانتی معتبر ایرانی و یا اروپایی را تهیه کنید که برای شفاف شدن پوستتان و جلوگیری از بروز بیماری های قارچی و پیشگیری از سرماخوردگی از آن استفاده نمائید .

 

نکات مهم قبل از خرید سیستم بخور

مهمترین نکته ای که در بازار به هنگام خرید دستگاه های بخور میان مردم وجود دارد اهمیت استفاده از بخور سیستم گرم یا سرد است که بیشترین تعداد سوال های پرسیده شده در این رابطه میان فروشندگان می باشد . ما در این مطلب با هر آنچه که مرتبط به خرید دستگاه بخود است از ایرانی بودن و کیفیت آن و همچنین دستگاه های خارجی و قیمت آن ها برایتان شرح می دهیم تا با دید باز به خریدتان بپردازید .

ابتدایی ترین نکته اصالت و معتبر بودن کالا می باشد که این نیازمند دقت شما و خرید از فروشگاه های معتبر می باشد . به دلیل تنوع قیمتی بهتر است ابتدا برای خرید بخور بودجه ای در نظر بگیرید . اگر ذهن شما روی ۴۰۰ هزار تومان رفته است این نوید را به شما می دهیم که می توانید پر امکانات ترین و بهترین دستگاه های بخور دنیا را با گارانتی معتبر خرید کنید .

در صورتی که قیمت مورد نظر شما در حداقل امکان می باشد بهتر است از مدل های ایرانی یا چینی خریداری کنید که هر دو از حدود ۷۰ هزار تومان آغاز می شوند . قطعا سود فروشندگان روی محصولات چینی بالاتر است اما نمیتوان کیفیت و گارانتی محصولات ایرانی را نادیده گرفت . محصولات داخلی که در ادامه همین صفحه به معرفی آن می پردازیم هم از کیفیت بالاتری نسبت به محصولات چینی برخوردارند و هم قیمت مناسب تری و همچنین گارانتی معتبر تری ارائه می نمایند .

 

کسانی که در ترافیک زیاد و هوای آلوده این ماه ها برای خرید تجهیزات بخور به دل بازار رفته اند ، از زبان فروشندگان نقل می کنند که فقط دستگاه چینی در بازار وجود دارد ، اما اینطور که گفته می شود نیست . هم دستگاه های ایرانی متنوع بخور سیستم سرد و بخور گرم وجود دارد و هم دستگاه های اروپایی بسیار با کیفیت و با امکانات بالا می توانید بخرید .

 

دسته بندی محصولات بخور یا رطوبت ساز

 • بخور ایرانی
  • بخور سرد داخلی
  • بخور گرم داخلی
 • بخور خارجی
  • مدل بخور سرد
  • بخاردهی گرم سیستمهای بخور
  • دستگاه های چندکاره یا گرم و سرد
  • بخور صورت
 

بسیاری از گوشی های مبایل ساخت کشور های غربی در چند سال اخیر به کشور چین منتقل شده اند اما هیچ تاثیری روی کیفیت و نوع محصولاتشان نیامده که برای مثال میتوان مبایل اپل را نام ببریم . همینطور شرکت امسیگ در کشور آلمان تولید کننده انواع بخور مدل گرم و سرد که به تازگی خط تولید خود را برای مقرون به صرفه شدن هزینه های تولید به چین منتقل کرده است اما کیفیت او آوازه زبان مردم کل جهان است .

 

خرید عمده دستگاه های بخور و مزایای آن

بسیاری از  سازمان های دولتی  و  شرکت های خصوصی  برای فضای کاری پرسنل و همچنین منازلشان به تعداد بالا دستگاههای بخور از ما خریداری کرده اند که در این صورت تخفیف های ویژه و منحصر به فردی را برایشان اعمال کردیم و همچنین علاوه بر تضمین سلامتی هموطنانمان با حمایت این سازمان ها از تولید کنندگان ایرانی باعث رونق اقتصاد کشورمان نیز شدند .

 

بخور گرم یا سرد استفاده کنیم ؟

قطعا توصیه پزشکتان بسیار دارای اهمیت است و جلوگیری از انتقال میکروب ها و بیماری های تنفسی و قارچی و همچنین پیشگیری از بروز آنفولانزا و سرماخوردگی در محیط هایی که افراد در حال تردد هستند ، نیازمند مراقبت هایی می باشد که بهترین راه حل استفاده از بخور است . اما دستگاه بخور سرد با اینکه مقداری قیمت بیشتری دارد اما بسیار کم مصرف تر از بخور گرم است و خطر سوختگی نیز ندارد . هزینه ارسال دستگاه بخور به مدت محدود رایگان است ، همچنین شما عزیزان میتوانید با جستجو در سایت با سایر خدمات ما از خرید منزل برای بیماران و سالمندان تا نصب و تعمیر سیتمها توالت فرنگی نیز بهره مند گردید .

 

به سایر مقالات وب سایت آی طب در زمینه فواید انواع بخور مدلهای گرم و سرد بپردازید .

با یک تماس محصولات مورد نظرتان را ظرف مدت کوتاهی درب منزل تحویل بگیرید .