دستگاه بخار ساخت ایران دارای نمایشگر دیجیتال برند اپتیما

دستگاه بخار ایران اتوماتیک گارانتی دیجیتالی

کد محصول 283 Digit

تومان 750.000

راهنما 09339100544

قیمت 750.000

تومان 750.000

دستگاه دیجیتالی بخور سرد برند اوپتیما  که دارای مخزن ۴/۱ لیتری است توان تولید بخار حدود ۱۶ ساعت به صورت مداوم را داراست و پس از اتمام آب به صورت اتوماتیک خاموش می شود . همچنین با دارا بودن ریموت کنترل ، تنظیم آن از راه دور ممکن است . قابلیت یونیزه نموده محیط را نیز داراست . در صورت خرابی دستگاه تا یک سال گارانتی تعویض ارائه می شود و پس از آن تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش توسط شرکت تولید کننده ایرانی ارائه می گردد .

این دستگاه مشابه مدل میترا می باشد با این تفاوت که دارای نمایشگر LED دیجیتال است . این صفحه نمایش اطلاعات لحظه به لحظه فعالیت دستگاه را به نمایش می گذارد و شما از قدرت خروجی و میزان آب و سایر اطلاعات مطلع خواهید شد .این برنامه دارای 4 برنامه مختلف است که با یکدیگر تفاوت دارندو به تولید بخار سرد می پردازد .

 

مخزن آب این دستگاه تا ۴/۱ لیتر گنجایش دارد و مناسب برای حال و پذیرایی منازل تا حدود ۹۰ متر می باشد که در صورت بزرگتر بودن فضای اتاق می توانید از دو دستگاه استفاده کنید . لازم به ذکر است که خروجی این دستگاه به دو جهت مختلف چرخیده می شود که در لحظه به دو سمت متفاوت بتواند تولید بخار انجام دهد .

 

خصوصیات دستگاه بخور ساخت ایران دارای نمایشگر دیجیتال برند اپتیما

  • سیستم تمام اتوماتیک تولید بخور نسبت به میزان آب مخزن
  • دارای ریموت کنترل از راه دور
  • قابلیت یونیزاسیون محیط
  • نمایشگر LED دیجیتالی
  • قابلیت کنترل میزان شدت خروجی بخار دستگاه
  • دارای تایمر خاموش شدن اتوماتیک دستگاه در زمان تعیین شده توسط شما
  • تولید بخار با تکنولوژی اولتراسونیک
  • دارای یک سال گارانتی تعویض معتبر
  • ارسال محصول همراه با هزینه مقرون به صرفه در سراسر ایران
  • دارای گواهینامه هوای رسمی خارجی و داخلی
 

تولید این دستگاه در سال ۹۴ آغاز به طراحی و تولید گشته است که در مقیاس کوچک مورد آزمون و خطا گردید و مهندسین ایرانی در شرکت دانش بنیان توانستند به صورت قدرتمند به ارتقا امکانات و سطح کیفی آن بپردازند و امسال به تولید انبوه برسانند . در همین عرصه ما با رشد چشمگیر رضایت مخاطبان روبرو شدیم و در صورت وجود اشکال در دستگاه به سرعت تیم پشتیبانی آن را با یک دستگاه نو تعویض می نمایند .

 

این دستگاه نسبت به مدل های دیجیتالی موجود در بازار بسیار به صرفه است که با قیمتی ارزان می توانید آن را تهیه نمایید . طول عمر دستگاه ۳ هزار ساعت فعالیت مداوم را در بر میگیرد که پس از آن نیز تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش شرکت پشتیبان محصول شما خواهد بود . امیدواریم رطوبت هوای منزلتان سلامتی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد .

برای سفارش محصول مانند توالت مسافرتی و یا بخور کودک و کالاهای متفاوت و خدمات طبی تنها کافیست با شماره نوشته شده به رنگ نارنجی تماس بگیرید و با پشتیبان آی طب در ارتباط باشید . در کمترین زمان ممکن این محصول را خدمت شما ارسال می نماییم و با ارسال ارزان این محصول از تولیدات با کیفیت مهندسین و کارگران ایرانی حمایت می کنیم . امیدواریم شما نیز حامی محصولات با کیفیت ایرانی باشید .