دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی کم صدا و کم مصرف

دستگاه اکسیژن ساز خانگی کم صدا

کد محصول x485

تومان 2.450.000

راهنما 09339100544

قیمت 2.450.000

دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از محصولات تکنولوژی علم مهندسی پزشکی دانشگاه شریف است . این دستگاه با تکنولوژی بی صدا بودنش موجب آرامش بیمار در هنگام خواب می شود . دارای مخزن 5 لیتری و چرخ های 360 درجه برای جابجایی آسان و وزن پایین برای انتقال به ماشین در حدود 15 کیلوگرم که نیازمند تغییر فیلتر نمی باشد . مصرف برق بسیار کم و مقرون به صرفه یکی دیگر از مزایای آن است .

در این مطلب به معرفی یکی از دستگاه های وطنی تولید شده توسط مهندسین کشور خودمان و دانشجویان برتر داشنگاه صنعتی شریف بپردازیم . این دستگاه به دلیل بومی بودن از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه است . دستگاه های تولید اکسیژن بعضا از وزن سنگین و مصرف زیاد برق برخوردارند که این دستگاه دقیقا برعکس این موارد است .

امکانات این دستگاه اکسیژن ساز خانگی شامل

  • مخزن پنج لیتری ، پایه های ۳۶۰ درجه برای حرکت ساده تر دستگاه
  • وزن پایین در حدود ۱۵ کیلوگرم
  • بدون احتیاج به هرگونه فیلتر و حتی تعویض فیلتر
  • مصرف برق آن بسیار پایین است که به صورت دقیق ۳۵۰ وات خروجی می دهد
  • صدای خارج شده از این دستگاه در حدود کمتر از ۴۵ دیسبل می باشد که همین مورد باعث آسایش بیماران در خواب است
 

این محصول دارای ابعاد ۳۸ سانتی در ۲۹ و نیم سانتی در ۵۶ سانتی متر می باشد که این ابعاد نسبتا کوچک باعث می شود حجم کمی از فضای منزل یا محل مورد استفاده شما را اشغال کند . هر دستگاه اکسیژن سازی که در بازار وجود دارد شامل جریان اکسیژن است که واحد آن لیتر بر دقیقه محاسبه می شود . نرخ این دستگاه در این واحد پنج لیتر می باشد .

ال سی دی بر روی دستگاه اکسیژن ساز ایرانی مدل اکسیژن پلاس نمایش دهنده خلوص تولید اکسیژن آن لحظه است . این دستگاه به این دلیل در حال رقابت حرفه ای با نمونه های خارجی است که میتواند بین ۹۰ الی ۹۶ درصد اکسیژن خالص تولید کند و این میزان خلوص بسیار عالی است . این دستگاه دارای حسگر اکسیژن نیز می باشد . این دستگاه دارای هشدار خلوص اکسیژن نیز می باشد .

 

این دستگاه برای بیمارانی که علاقه به استفاده از محصولات تولید سرزمین عزیزمان ایران را دارند و یا دستگاه با قیمت مقرون به صرفه را نیاز دارند به کار می آید . اکسیژن پلاس توسط یک گروه نخبه از جوانان و مهندسین برترین دانشگاه ایران ، دانشگاه صنعتی شریف تولید شده است که تا ۱ سال ضمانت و ۵ سال خدمات پس از فروش نیز به شما ارائه می نمایند .

برای سفارش این محصول و سایر تجهیزات تنفسی از قبیل نبولایزر ، دستگاه تصفیه هوا ، تصفیه آب و انواع دستگاه های بخور می توانید با شماره تلفن این سایت تماس بگیرید و از مشاوران ما درخواست راهنمایی کنید . مدیریت وب سایت آی طب در استقبال شما هموطن عزیز بسیار مشتاق و راغب می باشد . در کمترین زمان ممکن این محصول را به دست شما در سراسر ایران پهناور می رسانیم .

desc_ارسال بهترین دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی با یک سال ضمانت 5 سال خدمات پس از فروش مدل اکسیژن پلاس،بدون صدا،بدون نیاز به تغیر فیلتر، مصرف برق کم ،سبک و دارای چرخ های 360درجه، هشدار خلوص اکسیژن و... مقرون به صرفه