دستگاه اکستندر طبی افزایش دهنده جنسی آقایان ، اورولوژی کوتاهی آلت

افزایش طول آلت مردان جنسی آقایان درمان

کد محصول x1607

تومان 85.000

راهنما 09125305299 - 09339100544

دستگاه اکستندر یا کشنده آلت مرد که منجر به افزایش طول آلت تناسلی آقایان می شود ، دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان به شماره گواهی  7/59295/ک و مجوز تولید توسط شرکت روناس طب در این وب سایت به فروش می رسد . این محصول تا 4 سانتی متر طول آلت مرد را افزایش می دهد که همچین میزانی با هیچگونه عارضه در علم پزشکی میسر نیست . همچنین فرم کج آلت را درست می نماید و برای درمان بیماری پیرونی به کار می رود . سالانه میلوین ها نفر سلامتی خود را با داروهای مخرب به خطر می اندازند که این امر محقق شود و ما با تولید محصولی کاملا ایرانی این معضل را حل کردیم . کافیست هفته ای دو مرتبه تا سه ماه استفاده شود و تفاوت آن را احساس کنید .

 

این محصول دستگاه اکستندر تولید یکی از برترین شرکت های ایرانی به نام روناس طب که برای اولین بار در زمینه لوازم توانبخشی جنسی آقایان و بانوان فعالیت می نماید ، می باشد . شما به سادگی می توانید این محصول را با تماس تلفن سفارش دهید . لازم به ذکر است بسیاری از پزشکان مطرح و متخصص در زمینه اورولوژی و فیزیوتراپی استفاده از این محصول را تایید نموده و همچنین مجوز های لازم از وزارت صنعت معدن و تجارت را دریافت نموده است .

نام دیگر این کالا دستگاه کشنده عضو تناسلی مرد می باشد که با مدل های وکیوم کاملا متفاوت است . درواقع محصول وکیوم نیز در این وب سایت به فروش می رسد اما از نظر عملکرد با این محصول بسیار متفاوت است . دستگاه وکیوم در بهترین حالت یک الی دو سانت میتواند طول آلت را افزایش و عملا تفاوت آنچنانی در ظاهر آلت رخ نمیدهد . فقط می تواند نعوظ را زیاد کند و مدت زمان رابطه را تا 30 دقیقه افزایش دهد .

 

خصوصیات دستگاه اکستندر افزایش جنسی آقایان ، درمان اورولوژِی کوتاهی افزایش طول آلت

  • افزایش طول آلت مرد تا 4 سانتی متر
  • مورد تایید رسمی وزارت درمان و بهداشت با گواهی شماره 7/59295/ک
  • تایید شده رسمی پزشکان اورولوژ مطرح کشور
  • طول درمان هفته ای دو مرتبه استفاده تا سه ماه
  • اصلاح فرم های کج آلت تناسلی آقایان
  • درمان بیماری پیرونی Peyroni به صورت قطعی
  • دارای دو مدل دستی و اتوماتیک

بسیاری از آقایان برای مشکل کوتاهی آلت در هنگام نعوظ به دلایل مختلف نمیتوانند آن میزان رضایت همسر خود را براورده نمایند ، به همین جهت بهتر است سایز آلت خود را به طور چشم گیری افزایش داده تا از اعتماد به نفس بالاتر و رابطه عمیق ترین بهره مند شوند . میلیون ها مرد در سراسر دنیا اقدام به هزینه های میلیاردی برای جراحی و یا طول درمان های دارویی و غیره می نمایند اما این اختراع که در ایران هم به تولید می رسد می تواند با کمترین هزینه و با افزایش قدرت عضلات تناسلی مرد طول آن را نیز افزایش دهد .

همچنین برای افزایش قطر نیز از این محصول استفاده می شود اما وکیوم های مردانه برای بالا بردن زخامت آلت بیشترین کارایی را دارند . لازم به توضیح است که این محصول تا 4 سانت افزایش طول آلت را شامل می شود که برای داشتن تفاوت چشم گیر در رابطه زناشویی بسیار مفید است . این وسیله برای درمان انحرافات آلت مرد نیز بسیار مفید است و در رده خود برای بیماران پیرونی peyroni نیز موثر بوده است ، برای اطلاعاتی مانند نکات فنی در مورد تجهیزات پزشکی و یا توصیه های مرتبط میتوانید در منوی سایت جستجو نمایید .

 

این محصول در دو مدل ساده و اتوماتیک با اختلاق قیمت ناچیز ارائه می گردد که می توانید با تماس به شماره تلفن بالای همین صفحه درخواست ارسال محصول را بدهید . نکته مهم این است که شما پس از سفارش می توانید به کارشناسان آی طب توضیح دهید که آن را در بسته بندی ناشناس برایتان ارسال نمایند و نام کالا را رویآن ننویسند تا همسایگان یا اعضای خانواده متوجه هویت محصول نگردند .براي اكنون مطلبي يافت نشد