دستگاه اوزون ساز ضدعفونی مطب دفتر کار سوپرمارکت خانگی

دستگاه ازن ساز ژنراتور اوزون

کد محصول ozone gas

تومان 2.500.000

راهنما 09339100544

قیمت 2.500.000

مواد ضدعفونی کننده زیادی در بازار عرضه شده است که برای سطوح مورد استفاده قرار میگیرد ، اما هر کدام مشکلات زیادی را به همراه دارد و از لحاظ قیمت نیز بسیار بالا خواهد بود . اما دستگاه ازن ساز بسیار قوی تر و حرفه ای تر عمل می نمایند و همینطور از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود .

دستگاه اوزون ساز ها در سایز ها و تنوع های زیادی در بازار عرضه میشود که به دلیل اینکه این مجموعه مرکز پخش آن را به کلیه شهر های کشور عزیزمان برعهده دارد میتواند راهنمایی کامل و جامعی را برای شما به ارمغان بیاورد . برند های خارجی و ایرانی این دستگاه اوزون ساز در قدرت ها و ابعاد و ظرفیت های مختلفی موجود می باشد .

برند های خارجی به دلیل اینکه نوسانات دلار در این روز ها بسیار شدید شده است ، بسیار بالا می باشد اما موجود میباشد . ولی برند های ایرانی با قیمتی بسیار مقرون بصرفه و گارانتی معتبر می تواند یاری رسان بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، هتل ها ، کلینیک ها و مطب اطبا ، رستوران ها و کیترینگ ها باشد . همچنین سالن های ورزشی و استخر ها ، حتی منازل و محل کار ادارات و شرکت ها یا انبار ها از کوچک تا بزرگ را در بر بگیرد .

 

این دستگاه ضدعفونی کننده سطوح ازن ساز ، مکانیزم بسیار ساده ای برای دستگاه اوزون ساز ی دارد که شامل یک مولکول اکسیژن O2 به همراه یک اتم اکسیژن ناپدار است . این ماده را O3 نامگذاری کرده اند . خوبی آن این است که به صورت مساوی به همه سطوح نفوذ کرده و مثلا برای مدت سی دقیقه بعد از ساعت اداری یا زمانی که کسی در محل حضور ندارد خودش فعال میشود و ویروس ها ، قارچ ها و باکتری ها را میکشد و سپس خاموش میشود . این دستگاه احتیاج به هیچ ماده ای ندارد و فقط برق لازم دارد تا به راحتی کارش را به اتمام برساند که در واقع از اکسیژن هوا استفاده میکند .

 

پس از گذشت زمان لازم برای ضدعفونی محیط و سطوح دستگاه اتوماتیک طبق تایمر خاموش شده و پس از چند دقیقه مولکول های ازن به اکسیژن مجددا تبدیل میشوند . برای ارسال محصول کافیست با شماره تلفن راهنما در بالای همین مطلب تماس بگیرید ، در تهران ظرف مدت ۳ ساعت ( در صورت موجود بودن ) و در شهرستان حدود یک روز کاری به دستتان خواهد رسید .

حفظ سلامتی با تفکر سهل تر است . آرامشتان برقرار !!براي اكنون مطلبي يافت نشد