دستگاه تمام اتوماتیک روکش یکبار مصرف رولی توالت ایرانی فرنگی

کد محصول x989

تومان 3.950.000

راهنما 09339100544

قیمت 3.950.000

تومان 3.950.000

دستگاه رولی پوشش یکبار مصرف باعث می شود که سطح تماس بدن با توالت فرنگی در هر بار بر روی کیسه نو قرار گیرد و از بروز بیماری های پوستی و قارچی جلوگیری نماید . این دستگاه به صورت اتوماتیک نایلون را به قسمت حلقه می کشاند و سطح پوزیشن توالت را می پوشاند . تعداد مصرف هر رول کیسه در حال حاضر 60 عدد است .

 

ویژگی ها و خصوصیات دستگاه روکش یکبار مصرف رولی سرویس فرنگی تمام اتوماتیک

  • استفاده بهداشتی از توالت مدل فرنگی
  • عدم تماس بدن با سطح نشیمنگاه سرویس دستشوئی
  • امکان نصب ساده بر روی انواع توالت مدل فرنگی
  • در هر بار استفاده از سرویس با زدن دکمه روکش پلاستیکی اتوماتیک عوض می شود
  • دارای قیمت مقرون به صرفه
  • روکشی توالت خارجی بدون دخالت دست
 

یکی از معضلات رایج در منازل میان افراد گوناگون خانواده این است که به دلیل نشستن بر سطح توالت امکان مهیا شدن نکات بهداشتی وجود ندارد و احتمال انتقال میکروب بسیار بالاست . به دلیل وجود توالت های فرنگی در اکثر منازل و خانه های ایرانی امروزه پی به بهره مندی های آن نیز بردیم . در مقاله ای در بخش توصیه سلامت آی طب به توضیح مضرات استفاده از توالت سیستم فرنگی و راه های پیشگیری از آن نیز پرداخته ایم .

ایجاد انواع آلودگی و جرم بر روی سطح توالت سیستم فرنگی باعث می شود بسیاری از افراد نسبت به استفاده از سرویس بهداشتی رغبتی نداشته باشند . با در نظر گرفتن این معضلات ما راه حلی برای بهداشتی شدن فرایند استفاده از سرویس مدل فرنگی داریم که می تواند بسیار جذاب باشد . این روش در مدرن ترین کشور های دنیا در حال حاضر انجام می شود .

محل تماس دستشویی فرنگی با بدن را می توانید به سادگی تنها با پوششی بهداشتی و یکبار مصرف امن و بهداشتی سازید به اینگونه که از این دستگاه تمام اتوماتیک بهره مند شوید . قیمت مقرون به صرفه  واکر دو چرخ جلو یا واکر چرخدار با امکان بسیار کاربردی این محصول باعث شده تا مورد هجوم و استقبال مردم قرار گیرد . البته استفاده ساده و آسان از این محصول نیز موجب این موضوع بوده است .کوکتل ام سی کازمتیک و  دستمال مخصوص توالت فرنگی موجود میباشد.

قابلیت استفاده در محیط های عمومی مانند شرکت ها و بیمارستان ها که از سرویس های فرنگی استفاده می نمایند و یا افرادی که میهمانان زیادی در طول زمان به منزل آنها می آیند و می خواهند هم برای آرامش خاطر خود و هم برای آرامش خاطر سایر میهمانان موارد و نکات بهداشتی را مورد رعایت قرار دهند .

 

قیمت هر رول مصرفی از کیسه این دستگاه بسیار ارزان بوده که از طریق تماس با تلفن نوشته شده در همین صفحه میتوانید به سادگی از آن مطلع شوید . بهترین راه برای جلوگیری از نجس شدن و یا آلوده شدن سطح توالت سیستم فرنگی همین روش می باشد که با سفارش تلفنی این محصول را در هر جای ایران تحویل گرفته و بر روی انواع توالت فرنگی قرار می دهید تا اتوماتیک در هر بار استفاده از دستشویی رول پلاستیکی آن نیز تعویض گردد .