دستگاه تمام اتوماتیک روکش یکبار مصرف رولی توالت فرنگی

کد محصول x989

تومان 3.950.000

راهنما 09339100544

قیمت 3.950.000

دستگاه رولی پوشش یکبار مصرف باعث می شود که سطح تماس بدن با توالت فرنگی در هر بار بر روی کیسه نو قرار گیرد و از بروز بیماری های پوستی و قارچی جلوگیری نماید . این دستگاه به صورت اتوماتیک نایلون رو به قسمت حلقه می کشاند و سطح پوزیشن توالت را می پوشاند . تعداد مصرف هر رول کیسه در حال حاضر 60 عدد است .

یکی از معضلات رایج در منازل میان افراد گوناگون خانواده این است که به دلیل نشستن بر سطح توالت امکان مهیا شدن نکات بهداشتی وجود ندارد و احتمال انتقال میکروب بسیار بالاست . به دلیل وجود توالت های فرنگی در اکثر منازل و خانه های ایرانی امروزه پی به بهره مندی های آن نیز بردیم . در مقاله ای در بخش توصیه سلامت آی طب به توضیح مضرات استفاده از توالت سیستم فرنگی و راه های پیشگیری از آن نیز پرداخته ایم .

ایجاد انواع آلودگی و جرم بر روی سطح توالت سیستم فرنگی باعث می شود بسیاری از افراد رقبت به استفاده از سرویس بهداشتی نداشته باشند . با در نظر گرفتن این معضلات ما راه حلی برای بهداشتی شدن فرایند استفاده از سرویس مدل فرنگی داریم که می تواند بسیار جذاب باشد . این روش در مدرن ترین کشور های دنیا در حال حاضر انجام می شود .

 

ویژگی ها و خصوصیات دستگاه روکش یکبار مصرف توالت فرنگی تمام اتوماتیک

  • استفاده بهداشتی از توالت مدل فرنگی
  • تماس نداشتن بدن با سطح نشیمنگاه سرویس دستشوئی
  • امکان نصب ساده بر روی انواع توالت مدل فرنگی
  • هر بار استفاده از سرویس با زدن دکمه روکش پلاستیکی اتوماتیک عوض می شود
  • قیمت مقرون به صرفه
  • روکشی توالت فرنگی بدون دخالت دست
 

محل تماس دستشویی فرنگی با بدن را می توانید با پوششی بهداشتی و یکبار مصرف امن و بهداشتی سازید به اینگونه که از این دستگاه تمام اتوماتیک بهره مند شوید . قیمت مقرون به صرفه با امکان بسیار کاربردی این محصول باعث شده تا مورد هجوم و استقبال مردم قرار گیرد . استفاده ساده و آسان از این محصول نیز موجب این موضوع بوده است .

قابلیت استفاده در محیط های عمومی مانند شرکت ها و بیمارستان ها که از سرویس های فرنگی استفاده می نمایند و یا افرادی که میهمانان زیادی در طول زمان به منزل آنها می آیند و می خواهند هم برای آرامش خاطر خود و هم برای آرامش خاطر سایر میهمانان موارد و نکات بهداشتی را مورد رعایت قرار دهند .

 

قیمت هر رول مصرفی از کیسه این دستگاه ارزان بوده که می توانید با تماس به تلفن نوشته شده در همین صفحه از آن مطلع شوید . بهترین راه برای جلوگیری از نجس شدن و یا آلوده شدن سطح توالت سیستم فرنگی همین روش می باشد که با سفارش تلفنی این محصول را در هر جای ایران تحویل گرفته و بر روی انواع توالت فرنگی قرار می دهید تا اتوماتیک در هر بار استفاده از دستشویی رول پلاستیکی آن نیز تعویض گردد .