دستکش نایلونی یکبار مصرف بسته های ۱۰۰ تایی

دستکش نایلونی یکبار مصرف 100 تایی

کد محصول x2740

تومان 5.500

راهنما 09339100544

قیمت 5.500

دستکش نایلونی یکبار مصرف انواع گوناگونی دارد که در قسمت قبل به آن پرداختیم ، شما میتوانید به سادگی دستهایتان را از آلودگی هایی مانند میکروب ها ، ویروس ها و غیره حفاظت نمایید و در هنگام ورود به خانه یا محل کارتان دستکش را به دور بیاندازید و یک دستکش جدید دستتان کنید . این دستکش ها بسیار معمولی هم میتوانند انسان را از مبتلا کردن به ویروس های گوناگون مانند آنفولانزا ، سرماخوردگی ، کرونا و غیره در امان دارد .

 

البته نکته مهمی که بایستی به آن توجه کنیم این است که دستهایمان چه خالی و چه با دستکش نباید به صورت یا سرمان بزنیم ، برخی حتی طبق عادت غلط چشمانشان را میمالند که باز هم موجب انتقال میکروب و ویروس میشود ، مخصوصا افرادی که در آزمایشگاه های تخصصی پزشکی یا حتی صنایع غذایی کار میکنند بیشتر باید جانب احتیاط را داشته باشند .

ما در این قسمت از سایت شما را با دستکش نایلونی یکبار مصرف فریزری آشنا میکنیم و این دستکش ها به دلیل ارزان بودن میتوان در روز پنج الی ده بار آن را تعویض نمود و با یک کش ماست هم میتوانید انتهای آن را روی مچ دستتان فیکس نمایید . نایلون بهتر از این است که دستتان را به میله اتوبوس و دستگیره درب و غیره که همه با آن در تماس بودن بزنید .

 

مخصوصا زمان هایی که بیماری خاصی در جامعه اپیدمی میشود این مهم بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد . ما در اینجا منتظر شما عزیزان هستیم . کافیست برای دریافت سوالات خود به شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا به سادگی محصول برایتان ارسال گردد . در هر کجای ایران که باشید از یک بسته تا یک کارتن میتوانیم برایتان ارسال کنیم .

انواع دستکش های لاتکس ، وینیل ، نیتریل و غیره موجود میباشد ، حتی ماسک یکبار مصرف نیز به تعداد عمده موجود است و میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و از قیمت روز مطلع شوید . ما نسبت به رقبایمان با قیمتی رقابتی محصولات را عرضه میداریم و رضایت شما مشتریان برایمان از هر چیزی مهم تر است ، لذا ظرف دو ساعت کاری در تهران و حدود دو روز در شهرستان تحویلتان خواهد شد .