دسته آهنی محکم حمام دستشویی ۷۵ سانت سفید ضد زنگ شبنمتاک

دسته آهني محكم 75 سانت سفيد ضد زنگ

کد محصول x1816

تومان 90.000

راهنما 09339100544

قیمت 90.000

به صورت خلاصه این وسیله  دسته آهنی در چهار سایز از 30 الی 90 سانتی متری با قابلیت ضد آب بودن و ضد زنگ زدگی می تواند روی دیوار زیر دوش حمام نصب شود و فرد با گرفتن آن روی صندلی حمام بنشیند و یا از روی توالت بلند شود . تحمل این میله ها تا 130 کیلو میسر می گردد که برای حفاظت بیشتر بهتر است به دیوار کاذب کاربری و نصب نکنید چرا که با پیچ و رولپلاک وصل می شود و اصلا قابل شکستن نمی باشد ، پس اگر دیوار شل باشد ممکن است در اثر فشار یا ضربه آسیب به دیوار وارد شود .

 

مدل های 90 درجه و زاویه دار دستگیره توالت بسیار مورد استقبال مردم و بیمارستان ها قرار گرفته است که می توانید به سادگی از هر جهتی کمک گرفته و از روی سرویس بهداشتی بلند شوید . در ادامه به یکی دیگر از قابلیت های این محصول می پردازیم و در لیست ذیل می توانید تمامی آنها را رسد نمایید . یکی از پر فروش ترین مدل از این محصولات را می توانید با مطالعه مطلب به صورت کامل بشناسید .

بعضی از مشتریان از ما سوال می نمایند که این شماره ای که با آن تماس گرفته ایم آیا هزینه بیشتری برای ما دربر دارد ؟ ما در جواب می گوییم خیر کاملا یکسان است . در ادامه از ما می پرسند پس چرا مشاوره رایگان  می دهید ؟ ما نیز پاسخ می دهیم که به دلیل وجود تنوعی کالا در اقلام پزشکی در صورت نیاز شما برایتان با همین تماس ارسال می کنیم و چون در قلب بازار تهران فعالیت داریم کاملا به صرفه می باشد .

 

مشخصات و ویژگی های دسته آهنی محکم برای حمام دستشویی ضد زنگ مدل شبنمتاک

  • مدل های 30 الی 90 سانتی متری
  • محافظ راه رفتن برای سالمند
  • امکان عدم حضور فرد دوم در حمام و دستشویی
  • ضد آب و ضد زنگ از قابلیت های دیگر آن
  • دارای مدل استیل و سفید
  • تحمل سنگنی افراد تا 130 کیلوگرم
 

شما می توانید با در نظر گرفتن نکاتی که در این مطلب گفته می شود نسبت به انتخاب مخل استفاده این دستگیره تصمیم بگیرد و پس از آن به راحتی بین مدل جنس استیل و همچنین رنگ سفید آن تصمیم بگیرید . البته در تعداد محدود رنگ زرد آن نیز موجود می باشد که با درخواست شما برایتان در سراسر ایران ارسال می گردد . تفاوت آن در میزان دوام در برابر آب مستقیم و رطوبت است که از لحاظ قیمتی نیز باهم تفاوت پیدا می کنند ، برای جلوگیری از گرما زدگی ، آسیب های فیزیکی ، پیری زودرس خوب است از توصیه های پزشکی و لوازم کمکی آن استفاده نمایید .

شما با تماس به شماره پرتقالی رنگ بالای همین صفحه می توانید با کارشناس و متخصص این حوزه صحبت کنید و در مورد دستگیره ها یا هر نوع کالای پزشکی سوالاتتان را بپرسید . بهتر است به خود ایشان آدرستان را بدهید تا برایتان محصول را بفرستد . ایران بزرگ ما دارای تکنولوژی های گسترده در زمینه پست و ارسال کالا با هزینه کم و سرعت بالا می باشد که در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهر های دیگر حدود 12 ساعت امکان پذیر می شود .