خوشبو کننده دهان ورقه ای دهان fresh اسپری

خوشبو کننده دهان اسپری قرص آدامس

کد محصول x2795

تومان 12.000

راهنما 09339100544

قیمت 12.000

بوی بد دهان از جمله مواردی است که خیلی از افراد را درگیر خود کرده است. خیلی از افراد مشکلات معده و دندان و … دارند که باعث میشود دهانشان بوی نامطیوعی دهد که هم باعث خجالت خود میشوند و هم باعث نا خشنودی اطرافیان میشوند. حتی به خصوص در ماه مبارک رمضان که خیلی ها روزه میگیرند خالی بودن معده باعث این بوی نا مطبوع میشود.

امروزه راه حل هایی برای این موضوع وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از خوشبو کننده دهان است. از بهترین خوش بو کننده های دهان ،مدل های ورقه ای است که برند fresh از بهترین تولید کننده های این زمینه میباشد. این خوشبو کننده دهان از مدل های کاغذی یا ورقه ای است که علاوه بر استفاده راحت ،از مواد درجه ۱ و کاملا طبیعی ساخته شده است.

در هر بسته ۲۴ ورقه کوچک خوش بو کننده وجود دارد که از بین برنده بوی نا مطبوع دهان است. همچنین با تازه کردن تنفس ،حس شادابی و خوبی نیز القا میکند.  همچنین شما میتوانید در هر زمان و مکان به راحتی از آن استفاده کنید. این خوشبو کننده دارای کالری بسیار پایین میباشد و همچنین در چندین طعم مختلف مانند یخی، نعناع، اکالیپتوس، توت فرنگی و … در دسترس میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خوشبو کننده ها و همچنین انجام ثبت سفارش و ارسال ،با شماره های کارشناسان ما تماس حاص نمایید.براي اكنون مطلبي يافت نشد