بخور سرد سایلن دیجیتالی silene مدل نامبر MH-602

خور سرد سایلن رطوبت محیط silen

کد محصول MH-602

تومان 630.000

راهنما 09339100544

قیمت 630.000

 بخور سرد سایلن دیجیتالی یکی از مارک های پرطرفدار در میان 500 مدل دستگاه های مختلف بازار میباشد . این محصول از تولیدات بسیار قدیمی میباشد و به همین دلیل همیشه خدمات پس از فروش و قطعات آن در صورت نیاز موجود میباشد . مثلا مخزن این دستگاه از دست برخی میافتد و میشکند ، به همین دلیل موجب میشود که به دنبال تانکر آب آن بگردند که همیشه موجود بوده است .

دیجیتالی بودن این محصول باعث میشود که بتوان راحت تر با آن روبرو شویم . مثلا میتوانیم با کنترل از راه دور تنظیمات آن را تغییر دهیم ، یا اینکه خاموش و روشن کنیم . همچنین تنظیم رطوبت محیط با نشان درصد یا percentage که میتواند به سادگی آن را در زمره محصولات خاص قرار دهد . به این معنی که در پاراگراف بعدی شرح داده میشود .

 

شرح ویژگی های دستگاه بخور سرد سایلن دیجیتالی

  • صفحه نمایشگر دیجیتال رنگی
  • مخزن آب بزرگ 6.2 لیتری
  • وزن 1.7 لیتر خالی
  •  کارکرد مداوم حدود 20 ساعت برای تنظیم رطوبت محیط
  • امکان تولید یون منفی
  • امکان تنظیم دو مدل مختلف تایمر هم برای روشن کردن و هم برای خاموش کردن
  • تنظیم سری خروجی بخار به دو سمت مختلف
 

محصولات دیجیتالی بخور سایلن شامل آپشن هومیدیفایر Humidifier میباشد به این دلیل که ممکن است شما نسبت به هر شهر یا محیطی درصد متفاوتی از رطوبت را برای مکان مورد نظرتان لازم داشته باشید و یا نسبت به شرایط مختلف درصد آن را بخواهید تغییر دهید . این محصول امکان این را دارد که شما به آن برنامه بدهید ، رطوبت محیط روی 50 درصد یا 30 درصد یا بالاتر از 70 درصد برود .

خود دستگاه به دلیل داشتن سخت افزار رطوبت سنج در قسمت پنهان آن ، میتواند این تشخیص را از محیط شما داشته باشد . معمولا این محصول به دلیل داشتن مخزن آب بزرگ برای محیط های بالای 100 متر نیز پاسخگو است اما اگر فضای شما بیشتر از 150 متر است بهتر است دو دستگاه خریداری کنید تا همه محیط منزل یا محل کار یا سایر محل را پوشش دهد .

 

برای سفارش این محصول میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا به آدرس شما ارسال گردد . ما تا به امروز تمامی این محصولات سایلن را با گارانتی ویژه دو ساله فروخته ایم و خوشبختانه یک نفر هم نبوده است که در این 4-5 سال اخیر بگوید این دستگاه مشکل دارد یا خراب شده است .