خوراکی دیابتی ها بدون قند حتی برای رژیم و کاهش وزن

بدون قند شیرینی غذا کیک رژیمی شکلات

راهنما 09339100544

 

تغذیه و مواد خوراکی مصرفی افراد دیابتی و مبتلا به قند خون بسیار حائز اهمیت می باشد . انواع پزشکان مدرن و حتی پزشکان متخصص در طب سنتی نیز برای این بیماری تذکرات و توصیه های متفاوتی دارند . بهتر است با پرسو جو و تحقیق بتوانید بهترین پزشکی که برای مسئله شما بهترین نتیجه را حاصل می کند ، بیابید و از آنها مشاوره تخصصی دریافت کنید .

صرفا ما توصیه های پزشک شما برای مواد خوراکی را تهیه می کنیم و در اختیار شما به سادگی هر چه بیشتر می گذاریم . در این مطلب به معرفی چند باید و نباید های تغذیه برای اشخاصی که دیابت دارند میپردازیم و محصولات متنوع بازار را دسته بندی می کنیم و به شما معرفی می کنیم . امیدواریم با پیشگیری های کم هزینه از هزینه های هنگفت درمان در آینده بپرهیزیم و شکرگزار این نعمت بزرگمان سلامتی باشیم .

 

تنها عدم مصرف شکر ، قند و شیرینی برای بیماران دیابتی اهمیت ندارد ، در کنار این موارد باید وعده های غذایی بیشتر نیز جهت کنترل قند خون داشته باشند . این وعده های غذایی تفاوت هایی در میان آقایان و خانم ها باید داشته باشد . برای مثال در خانم ها نهایت سه وعده از غذا در شبانه روز از مواد شیرین آن هم شیرینی های بدون قند که برای افراد دیابتی تولید شده استفاده کنند . بیشتر از سه وعده برای خانم ها توصیه نگشته . همچنین برای آقایان بیش از چهار وعده این مورد توصیه نمی شود . وعده های غذایی شامل :

 • صبحانه
 • میان وعده
 • ناهار
 • میان وعده
 • شام
 • میان وعده
 

این وعده حداکثر از ساعت هفت صبح بلکه زودتر شروع می شود و هر کدام به فاصله حدود ۳-۴ ساعت مصرف می شوند . برای مثال اگر ساعت ۷ صبح شما صبحانه را میل میکنید باید نزدیک ساعت ۱۰ صبح یک میان وعده متناسب با صبحانه را انتخاب کنید که این مورد به توصیه پزشک شما برای بدن و شرایط شما نیاز دارد . همچنین نهار باید ساعت ۱۲-۱ ظهر میل شود و حدود ساعت ۳-۴ میان وعده دیگری میل کنید . برای شمام اطراف ۷-۸ بسیار تایم مناسبی می باشد و قبل از حدود ساعت ۹ و ۱۰ شب میان وعده دیگری میل کنید و پس از آن بخوابید .

ساعت خواب اگر بین ۹ تا ۱۰ و نیم باشد بسیار تایم مناسبی است به شرطی که صبح قبل از اذان بیدار شوید و خواب شما بین ۶ الی ۷ ساعت و نیم بسیار مناسب می باشد . این موضوع نیز به توصیه شما با شرایط شما نیازمند است . مصرف آشامیدنی مخصوصا آب خالی به مقدار صحیح بسیار دارای اهمیت است و ازنوشیدن هرگونه مواد آشامیدنی در وعده های اصلی غذا خود داری کنید .

افراد دیابتی بسیار باید دقت داشته باشند که تا جایی که امکان دارد مواد خوراکی سرخ کردنی و نشاسته ای را مصرف نکنند و اگر برای مصرف به کربوهیدرات نیاز داشتند بهتر است که از انواع کم چرب آن مانند نان و بیسکویت ساده و سبوس دار ، نان سوخاری ، نان برشته و غیره میل کنند . حتی خوردن سبزی های سرخ شده نیز توصیه نمی شود . بهتر است آن ها را آب پز کنید .

 

انواع محصولات خوراکی دیابتی و رژیمی

 • پودر شکلات داغ کم کالری
 • آب نبات های مختلف بدون قند
 • کافی کرم بدون لاکتوز
 • انواع پودر شیرین کننده کم کالری سوکرالوز
 • کافی میکس بدون فند کم کالری
 • قرص شیرین کننده بدون قند کم کالری
 

این محصولات توسط شرکت های معتبر غذایی داخلی و خارجی تولید می شوند که مورد تایید پزشکان می باشد . اما توصیه ما این است که برای مصرف این گونه مواد جهت درک مقدار مصرف ، نوع محصول مصرفی و زمان مصرف با پزشک متخصص خودتان مشورت کنید و با نظر ایشان به کارشناسان این سایت درخواست ارسال محصول را بفرمایید . در کمترین زمان ممکن این محصولات ارسال خواهند شد ، از آنجا که به فکر سلامتی خود و بستگان هستید میتوانید تور سالمندان و یا نگهداری سالمندان بصورت شاداب فرد مطمئن را نیز از ما بخواهید .

محصولات لاغری که توسط تبلیغات فروخته می شود نیاز به تایید پزشک شما دارد !قرص کم قند دیابتی شیرین کننده چای کم کالری

کد-محصول x442

تومان 9.000

قرص شیرین کننده دیابتی میتوانید همراه با چای کام خود را شیرین کنید بی آنکه شیرینی آن جذب بدن شما بشود .. حاوی ماده ای به نام سوکر الوز که تهیه شده از لاکتوز شیر میباشد .. ..   قرص شیرین کننده کم کالری مخصوص دیابت با داشتن شیرینی بسیار اما به دلیل داشتن ماده ای به نام سوکر الوز ...ادامه مطلب

الوز که تهیه شده از لاکتوز شیر میباشد .. ..   قرص شیرین کننده کم کالری مخصوص دیابت با داشتن شیرینی بسیار اما به دلیل داشتن ماده ای

کافی میکس بدون قند شیرینی دیابتی

کد-محصول x447

تومان 15.500

کافی میکس کم کالری و بدن قند اما شیرین .. شیرینی جات کم قند یا بی قند مخصوص دیابت و نیز افرادی که میخواهند قند کم مصرف کنند اما طعم شیرینی را دوست دارند .. .. پس از معرفی محصول قرص شیرین کننده برای افراد مبتلا به دیابت و یا کسانی که از شکر خوششان نمی آید ، نوبت به ...ادامه مطلب

به معرفی کافی میکس در همین حوزه می رسد . اگر شما توانستید چای را خوش طعم بنوشید و قند خونتان بالا نرود به دلیل این بود که چای به خودی خود در خودش قند یا شکر ندارد و شما با اضافه کردن محصولات تولید شده برای شیرینی آن می توانید به سادگی چای شیرین میل کنید . اما قهوه و نسکافه های آماده در بازار همگی دارای شکر و مواد قندی غیرمجاز هستند . این بار به معرفی یکی از محصولات دیگر شرکا ماردین می پردازیم که با میل کردن آن شما هم طعم دوست داشتنی قهوه را می چشید و هم کام شیرینی را تجربه می کنید و همچنین قند خنتون تکان نمی خورد . این خاصیت ماده سوکر الوز می باشد .   سوکر الوز چیست ؟ یک ماده کلر سه مولکولی که برگرفته شده از شیر ساخته می شود و بدلیل عدم شکنندگی و تجزیه ناپذیری ، با سرعت بالا و درصورت تایید پزشکتان برای شما بدون هیچ عارضه ای و بدون جذب از بدن دفع می شود . این ماده از شکر و قند بسیار شیرینتر می باشد . در سال ۱۹۷۶ دانشمندان توانستند این ماده را کشف کنند و تا سال ۱۹۹۸ سازمان دارو و غذای آمریکا آن را مورد ارزیابی قرار داد و در نهایت مورد تایید شد . شما میتوانید از این پس یک نوشیدنی گرم و خوش مزه را استفاده کنید که بسیار دلچسب باشد و از بابت قند خونتان خیال آسوده داشته باشید . این ماده ی شیرین کننده که در این کافی میکس استفاده شده از قند و شکر ۶۰۰ مرتبه شیرینتر است ولی عوارض شکر را ندارد . این ماده کاملا خنثی بوده و بدون هرگونه جذب به راحتی از بدن دفع می گردد . در این قهوه که طعم کافه گلد را دارد از شیر خشک غیر لبنی و گیاهی استفاده شده است . شما میتوانید با حل کردن آن در آب جوش به سرعت از این پودر استفاده کنید . انرژی این بسته بسیار کم کالری است یعنی اگر پودر های معمولی قهوه و کافی میکس شامل ۸۰ کیلو کالری انرژی می باشد ، این بسته حدود دارای ۳۷ کیلوکالری انرژی دارد . تعداد موجود در هر بسته ۲۴ عدد کافی میکس است که شما در هنگام خرید از آن برخوردا می شوید . ارزش غذایی این محصول شامل چربی یک و نیم گرم ، کربوهیدارت آن پنج و نیم گرم و پروتئین آن دوازده دهم گرم در هر یک بسته ۱۲ گرمی می باشد . استفاده از این محصولات غذایی و خوراکی ایرانی باعث می شود که سلامتی گران بهای خودمان را حفظ کنیم و به چرخه اقتصاد کشور کمک کنیم .   شما میتوانید برای تهیه این محصول به سادگی با شماره نوشته شده در همین صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال آن را بفرمایید . حتی سایر تجهیزات پزشکی و غذایی مانند قرص شیرین کننده مخصوص افراد دیابتی را میتوانید درخواست کنید . در حدود ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران و ۱۲ الی ۴۸ ساعت در شهرستان به دستتان می رسانیم .