خواص کیسه آب گرم چیست خواص ارتوپدی و آرامش بخش ؟

راهنما 09339100544

 

به دلیل اینکه هزینه های انرژی و مصرف آن بسیار رو به افزونی است و فرقی نمی کند کجای دنیا باشد ، از کشور خودمان تا آن سر دنیا این نوع هزینه ها رو به افزایش است . برای همین است که خیلی از افراد برای کم کردن هزینه برق و گاز در زمستان برای خود و اعضای خانواده خود کیسه آب گرم تهیه می کنند و برای گرم نگاه داشتن خود در هوای سرد زمستان مخصوص در زمان خواب و در رختخواب از آن استفاده می کنند .

جدا از بحث قیمتی و صرفه جویی در هزینه و انرژی این کیسه آب گرم از قدیم برای خیلی از افراد پدیده بسیار جذاب و دوست داشتنی بوده است و بارها دیده شده که افرادی بدون کیسه آب گرم خوابشان نبرده است . تازه به گوناگونی طرح ها و زیبایی های الان هم نبوده است . این دوستی قدیمی به خاظر گرمای مطبوع و ملایمی است که به صورت موضعی برای ما ایجاد می کند و قطعا حس خوش آیند و خوبی را ایجاد می کند .

 

از دیگر فواید کیسه آب گرم این است که اگر در منزل فقط یک نفر سرمایی هست و ما بقی افراد همیشه گرمشان است میتوانیم برای آن فرد یک کیسه هوای زیبا و نرم تهیه کنیم و به او هدیه دهیم تا احساس دمای همه افراد خانواده به یک درجه و اندازه برسد و برای استفاده از کولر یا بخاری باهم وارد بحث و مشاجره نشوند . گفتنی است برای پیک نیک ها و فضاهای باز هم بسیار کاربردی می باشد .

مهمترین خواص کیسه آب گرم تسکین دردهای مختلف است . مانند کمر درد که خیلی از اقشار جامعه مخصوصا در ایران با آن مواجه هستند . کیسه آب گرم میتواند به سادگی این درد را تسکین دهد و حتی به ندرت به بهبودی کامل برساند . حتی برای کسانی که کمر درد ندارند برای پیشگیری میتوانند برای مدتی آن را بر روی کمر خود قرار دهند تا نرمی عضلات و عصب آن ناحیه را حفظ نمایند . البته مراجعه به پزشک از موارد واجب در این زمینه می باشد .

به دلیل انعطاف پذیری این کیسه ها و خم شدنشان بسیار گزینه مناسبی برای درد شکم و همانطور که عرض کردم کمر باشد . این گونه درد های ماهیچه ای و عضلانی و حتی اسپاسم عصبی می تواند به راحتی با گرم نگه داشتن منطقه برای همیشه خوب شوند . خیلی ها برای گرم نگه داشتن رختخواب بسیار علاقه مند به کیسه های خواب هستند اما در دوران بارداری هم بسیار کاربردی می باشد .

 

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره نسبت به انتخاب نوع و طرح کیسه آب گرمتان و نیز سایر لوازم طبی سالمند و جوان ، توالت فرنگی ، واکر برای آشنایان با شماره های وب سایت آی طب تماس گرفته و یا در همین سایت به جستجوی آن بپردازید . مشاورین ما برای راهنمایی شما آماده پاسخگویی به تلفن ها هستند و در صورت بروز هر گونه سوال در مورد این نوع محصول و یا سایر تجهیزات پزشکی می توانید با این شماره ها تماس گرفته و درخواست ارسال محصول بدهید . محصول در کمتر از ۱۲ ساعت در تهران و همچنین ۴۸ ساعت در شهرستان به دستتان می رسد .