خدمات گارانتی و ضمانت نامه بخور سرد و گرم خارجی و ایرانی

بخور گارانتی خدمات پس از فروش تهران

راهنما 09339100544

 خدمات پس از فروش و انواع ضمانت نامه های دستگاه های بخور ( صفحه شماره تماس با واحد تعمیرات و قطعات اینجا کلیک کنید ) موجود در بازار ایران به تعداد محدودی شرکت تولید کننده و واردکننده کالا ها تقسیم می شوند . مدل های معروفی مانند امسیگ ، آلپکس ، اوپتیما و غیره دارای گارانتی های معتبر از نمایندگان خارجی و داخلی هستند . بین ۱ تا ۲ سال گارانتی دستگاه های بخور و ۱۰ الی ۱۲ سال خدمات پس از فروش در شرکت های گوناگون ارائه می شود .

 

گارانتی و ضمانت نامه های موجود در بازار برای دستگاه بخور سرد و گرم ، ایرانی و خارجی

  • شرکت فرزان اشراق بخور هانیل Hanil
  • شرکت پیشرو طب آسنا برای بخور های ایرانی
  • شرکت راز طب امیر بخور های زیکلاس zyklus
  • شرکت آرامش ایده راستین برای بخور های سانی Sunny
  • شرکت رهروان ایساتیس گستر با برند های امسیگ Emsig و برهیل Berheall
  • شرکت افرا منش پارسی طب بخور های چینی
  • و نمایندگی ها و شرکت های معتبر دیگر که در ادامه مطالب زیر همین صفحه ارائه میگردد
 

شما می توانید با استفاده از گارانتی و یا خدمات پس از فروش بخور هایی که مشکلات تولید بخار و یا خرابی قطعات روبرو می شوند را به سادگی با ارسال پستی به این شرکت ها تعویض نمایید . کافیست برای این امر با شماره بالا تماس حاصل کنید و درخواست خود را به کارشناسان ما بفرمایید تا مراحل تعمیر یا ارائه به گارانتی را برایتان مهیا سازند . لازم به ذکر است که حضور شما ضروری نمی باشد .

مهمترین نکته در خدمات پس از فروش یا ضمانت دستگاه های بخور مهر فروشنده بر روی کارت گارانتی می باشد که در صورت عدم وجود مهر امکان ارائه خدمات گارانتی نمی باشد . بهتر است دقت داشته باشید که کارت ضمانت را در جایی امن نگهداری کنید تا در صورت نیاز به سادگی به آن دسترسی داشته باشید . برخی از دوستان به دلیل گم کردن کارت گارانتی امکان تعویض دستگاه را از خود صلب می نماید .

نکته دیگر این است که کیفیت ارائه خدمات پ از فروش و خدمات گارانتی تجهیزات پزشکی مخصوصا بخور بسیار بالاست و همانند سایر گارانتی های موجود در بازار موبایل و تلویزیون نیست که در هر صورت شما را مقصر می کنند و از ارائه خدمات سرباز می زنند . درواقع گارانتی واقعی برای این محصولات ارائه می گردد و حتی خدمات پس از فروش مانند فروش قطعات مختلف در صورت شکستگی و یا اتمام مهلت گارانتی تا ۱۰ الی ۱۲ سال ارائه می گردد .

 

گارانتی معتبر و با اصالت را با مهر فروشنده دریافت نمائید ..براي اكنون مطلبي يافت نشد