تجهیزات حمل بیمارستانی برانکارد ویلچر میز ترالی

حمل بیمارستانی برانکارد میز ترالی ویلچر

راهنما 09339100544

انواع برانکارد بیمارستانی ، مدل های عمومی ویلچر ، میز ترالی ، میز هتلینگ بیمارستانی ( مخصوص حمل غذا ) و همچنین برخی تخت های چرخدار پرطرفدار برای بیمارستان ها موجود است که با تماس تلفنی در سراسر ایران از یک عدد تا تعداد تحویلتان می گردد . تجهیزات جابجایی بیمار و اجسام شامل دستگاه های حجیم و سنگین با قیمت رقابتی عرضه می گردد .

محصولات بسیار متنوع در بازار برای بیمارستان ها مورد عرضه قرار می گیرد که از بروزرسانی بسیار حیرت انگیزی بهره می برند . این تجهیزات هم برای حمل بیمار مورد استفاده می شود و هم برای حمل لوازم و مواد آزمایشگاهی ، همچنین برای انتقال مواد غذایی نیز محصولات تخصصی نیز موجود هستند . در قسمت های دیگر سایت از انواع تخت بیمارستانی نیز میتوانید آگاه شوید .

 

انواع تجهیزات حمل و نقل بیمارستانی برانکارد ، ویلچر ، میز ترالی با قیمت

  • تخت های بیمارستانی دارای چرخ
  • انواع برانکارد
  • مدل های عمومی ویلچر
  • میز ترالی
  • میز هتلینگ بیمارستانی ( حمل غذا )

برای سفارش انواع تجهیزات تخصصی جابجایی بیماران و اجسام در بیمارستان لوازم بسیار ارزنده ای توسط مهندسین پزشکی طراحی و تولید شده اند . برای مثال آنتی باکتریال بودن میز هتلینگ برای حمل غذای بیماران ، پزشکان ، پرستاران و کارمندان بیمارستان بسیار حائز اهمیت میباشد که از مواد استیل با روکش های بسیار تخصصی و روز دنیا استفاده می گردد .

همچنین میز ترالی برای جابجایی لوازم سنگین یا تجهیزات با حجم بالا بسیار کارامد می باشد . تخت های بیمارستانی نیز در قسمتی دیگر از سایت به صورت مفصل توضیح داده شده است ( مدل های تخت های زیبایی ، اتاق عمل ، جراحی ، دوشکن ، سه شکن ) که در باکس جستجوی بالای سایت می توانید آنها را بیابید اما در این قسمت فقط برخی مدل های عمومی تخت ها که دارای چرخ می باشند و در بیمارستان ها بسیار پرمصرف هستند را توضیح می دهیم .

 

تماس تلفنی توسط شماره تلفن بالای مطلب امکان پذیر است ، شما به سادگی می توانید سوالات خود را از ما پرسیده و همچنین از قیمت های روز باخبر شوید و به صورت عمده یا حتی تک فروشی از ما خرید داشته باشید . سایر تجهیزات پزشکی مانند چراغ مادون قرمز فیزیوتراپی ، دستگاه بخور آلپکس ، دستگاه لیزر مو زائد بدن خانگی و کیلینیکی موجود می باشد که در سراسر ایران تحویل شما خواهد شد .براي اكنون مطلبي يافت نشد