جوراب واریس بازار تهران سیگواریس و آنتی آمبولی ..

مرکز جوراب واریس فروش اینترنتی تهران

راهنما 09339100544

 

حدود قیمت انواع جوراب واریس های سیگواریس و آنتی آمبولی از 50 هزار تومان تا 270 هزار تومان نسبت به سایز و مارک تولید کننده آن متفاوت است که با پیک ارزان در سراسر ایران ارسال می گردد . جورابهای واریس برای پیشگیری و درمان بیماری واریس طراحی و تولید شده اند . متخصصان علم مهندسی پزشکی با اختراع جورابهای واریس توانستند به سادگی این بیماری را به بهبود کامل سوق دهند . حتی در حدی پیشرفته است که بسیاری از پزشکان برای جلوگیری از بروز این بیماری به همه توصیه می نمایند . جالب توجه است که این نوع جورابها تنوع بالایی پیدا کرده و در طرح ها ، مدل ها و رنگ های مختلف در بازار به فروش می رسد .

برای اینکه خدایی نکرده لخته خونی در رگ های پای افراد درست نشود ، پیشنهاد متخصصین استفاده از جوراب های طبی واریس می باشد . این مدل جورابها به سادگی همانند سایر جوراب ها قابل پوشیدن است و از ظاهر زیبایی نیز بهره مند می باشد مانند جوراب شلواری ، که با تولید مدل های مختلف جوراب شلواری برای خانمها باعث شده تا بسیاری از افراد آن را به جای ساپورت استفاده نمایند چرا که ظاهری به همان زیبایی را به منظر نمایش می گذارد .

 

انواع جوراب واریس موجود در بازار راهنمای خرید و قیمت

  • جوراب های آنتی آمبولی
  • جوراب های کامفتبل سیگواریس
  • مدل های تا زیر زانو
  • انواع تا بالای زانو
  • مدلهای زیبا و شیک جوراب شلواری
 

این نوع جوراب ها به دلیل روش ساخت و پارچه های خاص و فشار محسابه شده ای که به سطح پای افراد وارد می نماید باعث افزایش گردش خون می گردد . این جوراب ها انواع گوناگونی دارد که در لیست بالا مشاهده می نمایید و حتی برای اینکه بیماران واریس درمان کامل شوند ، پس از تجویز پزشک متخصص می توانند از این جوراب ها استفاده نمایند تا به بهبودی دست یابند . این محصولات باعث از بین رفتن گرفتگی و لخته شدن خون در رگها می شود ، گفتنی است با جستجو در بالای سایت میتوانید از انواع محصولات مخصوص صورت ، متناسب با بالاتنه و همینطور پایین تنه و پاها آگاهی یابید .

لازم به ذکر است که پس از ایجاد بیماری واریس به دلیل وجود لخته خون در رگ ، به صورت موضعی درد و ناراحتی حس خواهد شد که با پوشیدن جورابهای واریس این درد ها تسکین داده می شوند . همیشه بازدید و تشخیص یک پزشک متخصص جزو ضروریات است چرا که اگر زیر نظر نباشد ممکن است مشکلاتی ایجاد شود . سایر محصولات پزشکی مانند دستگاه فشار خون و نوار تست قند خون نیز در انبار با تاریخ انقضا یک ماهه موجود می باشد .

 

خرید انواع محصولات توسط تماس تلفنی شما با پشتیبان سایت ما بهترین روش می باشد چرا که علاوه به راهنمایی کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان می توانید آدرس خود را بفرمایید تا در هر جای ایران پهناورمان برایتان محصول مورد نظرتان را ارسال نماییم . حتی هموطنانی که در کشور های مجاور و همسایه ایران زندگی می کنند می توانند از مزایای ارسال محصولات در خارج از ایران نیز بهره مند شوند .

خرید حضوری مایه شلوغی و آلودگی بیشتر شهر و هوا می شود .

بروز شویم !براي اكنون مطلبي يافت نشد