جعبه کیف کوله کمک های اولیه سازمانی مدارس بیمارستانی

جعبه کمکهای اولیه مدارس اورژانس خرید اینترنت

راهنما 09339100544

 

انواع جعبه کمکهای اولیه خانگی ، سازمانی ، مدارس ، ادارات ، بیمارستانی و اورژانسی با قیمتی رقابتی نسبت به بازار عرضه می گردد . کیف زلزله شخصی ( سیسموپک ) از یک نفره تا 4 نفره نیز موجود شد . لازم به ذکر است لوازم داخل جعبه و حتی کیف های تخصصی کمک های اولیه به صورت جداگانه به فروش می رسد . به دلیل داشتن تاریخ انقضای این محصولات ما به روزترین تاریخ های تولید را در اختیارتان می گذاریم . انواع کیف های احیا و کیت های اورژانس نیز موجود است . حدود قیمت جعبه کمکهای اولیه خانگی از 10 هزار الی 40 هزار تومان است .

یکی از کاربردی ترین محصولات پزشکی جعبه و کیف کمک های اولیه می باشد . در خرید این نوع محصولات باید به چند مورد کلی دقت داشته باشیم . مهمترین نکته اصالت کالا و فروشنده با انصاف است که اجناس نا مرغوب به فروش نرساند و به دلیل سود سرشار این محصولات متاسفانه بعضا در بازار دیده می شود که اجناس تقلبی یا حتی تاریخ مصرف گذشته به فروش می رسد .

 

انواع جعبه ، کیف ، کوله و لوازم کمک های اولیه راهنما و قیمت

  • جعبه کمکهای اولیه دیواری
  • کوله های کمکهای اولیه امداد و نجات
  • کیت های تخصصی اورژانس
  • کیف های تخصصی احیا
  • انواع کیف خودرو ، اتومبیل و اتوبوس
  • مدل های مختلف سیسموپک یا کیف زلزله
 

این نوع محصولات به دلیل قیمت مقرون به صرفه و دارا بودن تاریخ مصرف ، هر چند ماه به تعداد عمده توسط سازمان ها ، مدارس ، ادارات ، بیمارستان ها و اورژانس ها خریداری می شود . مجموعه ما به دلیل تهیه کالا به تعداد زیاد و انبار آن ، با کمترین سود ممکن این محصولات را به فروش می رساند و بنابر این در خرید های تعداد بالا و عمده تخفیفات ویژه ای داده می شود .

حدود قیمت لوازم و جعبه کمک های اولیه برای منازل از 10 هزار تا 40 هزار تومان متغیر است که به جعبه کمک های اولیه خانگی معروف هستند . در صورتیکه تاریخ لوازم و اجناس کمک های اولیه شما انقضا شده است ، می توانید با یک تماس با ما ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول به سراسر ایران را داشته باشید . در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت به دستتان خواهد رسید ، همچنین برای شرکتها و سازمانها امکانات ویژه پرداختی در نظر گرفته شده است .

 

برای ارسال محصول توسط پیک ویژه در شهرستان ها که بتوانید مبلغ را در محل پرداخت کنید ممکن است چند روز زمان بیشتری برده شود اما در صورتی که ابتدا مبلغ را واریز کنید ما می توانیم در هر شهرستانی ظرف 12 ساعت محصول را به دستتان برسانیم . شهروندان تهرانی می توانند ظرف دو ساعت کاری ، محصول را درب منزل تحویل گرفته و پرداخت در محل داشته باشند .

در این هوای پاک بهتر است درخانه بمانیم تا آلوده نشود .

فقط کافیست با شماره تلفن راهنما مندرج در همین صفحه تماس بگیرید .