آبگرم رامسر یک روزه ویژه پیرمردهای قدیم آب تنی شفابخش

تور یکروزه آبگرم رامسر همراه پیرمردها

کد محصول x2303

تومان 165.000

تومان 165.000

راهنما 09100049363

تور آب های گرم رامسر ویژه سالمندان در تاریخ 10 مهر به مدت یک روز کامل در مناطق کف مسطح بدون شیب و پله و بدون اقامت . دارای اتوبوس  vip  ، پرستار حرفه ای برای مراقبت از سالمندان در حین سفر ، مشاور تغذیه مجرب ، بیمه مسافرتی و لیدر هنرمند همراه صبحانه ، نهار و عصرانه سالم ماسک صورت با قیمت مناسب برای راحتی شما تدارک دیده ایم . لطفا با ما تماس بگیرید .

 

تاریخ حرکت از 10 مهر 97

یک روزه

 

خدمات تور :

 بوم گردی 

  ♦    ایران ، رامسر  Iran , Ramsar

ƒ r ē ē گردش در دل طبیعت ، استفاده از آلاچیق و زیرانداز ، آب جوش برای نسکافه و قهوه و چای ، چادر مسافرتی و ..

 شرکت اتوبوسرانی سیرگردش .

 

 نرخ سفر :

هر نفر  195/000 تومان 165/000 تومان

: سایر توضیحات

 اتوبوس  VIP  تخت شو فوق العاده راحت

∞ لیدر همراه و هنرمند

 پرستار حرفه ای همراه

 مشاور تغذیه

 بیمه مسافرتی

  دارای صبحانه ، نهار و میان وعده سالم

 

 درمورد چشمه های آبگرم رامسر بیشتر بدانید :

 آب های گرم رامسر بسیار معروف می باشند بخش زیادی از رامسر را آب های گرم معدنی با خاصیت درمانی و معجزه آسا می باشد آب های گرم رامسر بسیاری از بیماری ای مفاصل و ، پوستی ریال رماتیسم ، درد عضلانی و عصبی و ... را درمان می کند و آرامش را به شما می بخشد چشمه های آب گرم با طبیعت زیبا و محیطی فوق بی نظیر به یکی از جاذبه های رامسر تبدیل شده است که به چشمه های گوگردی و گازدار معروف است .

 

نام این چشمه آبگرم ، سادات محله نام دارد که در نزدیکی خط ساحلی می باشد این چشمه دارای استخر شنا ، دوش و وان های های متعدد است یک روز آرام را برای شما به وجود می آورد . دمای این چشمه که بزرگترین و بهترین آب گرم ساری شناخته می شود دارای 42 درجه است که بهترین حد تحمل می باشد .. برای اطلاع از تجهیزات کمک درمانی  واکر اطفال ، صندلی،  بخور سرد دیجیتال و توالت با دستگیره کمک سالمندی کافیست با ما تماس بگیرید

این چشمه ی آب گرم رامسر فقط 5 کیلومتر با رامسر فاصله دارد . که از مسیر چالوسبه این چشمه بی نظیر خواهیم رسید . زمان رسیدن به این چشمه 5 ساعت می باشد اما بین راه نگه میداریم و یک صبحانه خوشمزه میل می کنید و دوباره راه می افتیم که کمی در زمان رسیدن تاخیر ایجاد می کند ولی شما می توانید از مناظر دیدنی اطراف و همراهی دوستان یک روز فوق العاده و شاد را رقم بزنید  .

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه تورهای مخصوص سالمندان ، فضاها و مناطق بکر ایران که به صورت بوم گردی و یا حتی شهر های بزرگ مانند شیراز و اصفهان و همچنین کیش با هتل های بسیار لوکس و با قیمتی مناسب که نسبت به نیاز سالمندان عزیز طراحی شده ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و از راهنمایی رایگان بهره مند شوید