تور گردشگری سالمندان شهرهای زیبای ایران و جهان

تور سالمندان ویژه مطمئن تهران ایران مسافرت

راهنما 09100049363

 

یکی از انواع تفریح و سرگرمی برای سالمندان تماشای جهان است . دوران سالمندی به دوره سیرابی و یا بی نیازی معروف است . پدران و مادران ما اگر در یکجا نشینی خسته و افسرده شده اند تنها دلیلش نداشتن تفریح و سرگرمی مناسب سنشان است . بسیاری از فیلم ها و سریال های رسانه های گوناگون بر این باورند که دوران سالمندی بسیار بی ارزش و کسالت بار و همچنین حوصله سر بر است .

در صورتیکه کافیست در میان سالمندان حضور پیدا کنید حتی در خانه سالمندان که کاملا متفاوت از چیزی است که ما در فیلم ها و مجلات دیده ایم . بسیار روحیه بالا و خوشحالند از اینکه در میان هم سن و سالان خود شطرنج و سایر تفریحات دیگر را دارند و روزگار سپری می کنند . به همین خاطر است که ما تدارک تور های گردشگری برای سالمندان را دیده ایم .

 

سالمندان ماهی یک یا دوبار نیاز به سفر دارند و قطعا اگر خانواده ها بخواهند این زحمت را بکشند ، شدنی نخواهد بود به دلیل اینکه خانواده ها مشغله های خاص خود را دارند و همچنین فرصت آزاد مانند سالمندان را ندارند . ما با تیم تخصصی و مجرب توانستیم امکانات مورد نیاز سالمندان برای یک سفر بدون خطر و دلچسب را فراهم آریم که عبارتند از :

 • تیم پرستاری حرفه ای و جوان
 • گروه تخصصی مراقبت و نظافت
 • پزشکان متخصص همراه در تور
 • تور لیدر با تجربه و میان سال جهت برقراری ارتباط روحی با سالمندان
 

تفاوت های تورهای معمولی با تور ویژه سالمندان

این گروه در جهت راه اندازی تور های ویژه سالمندان با مراقبت های ویژه توانسته مجوز های لازم از وزارت گردشگری و سایر ارگان های مرجع را دریافت نماید و همچنین در جهت امور نگهداری و مراقبت و همچنین پرستاری از وزارت بهداشت و درمان نیز مجوز های مربوطه را دریافت کرده و شما با خیال راحت می توانید پدران و مادران خود را به سفری مطمئن و دلچسب بفرستید .

 

البته بهتر است که یکی از اعضای فامیل که در دوره تور فرصت دارد با سالمندتان همراه شود ، تور مخصوص سالمند از ویژگی ها و امکانات متفاوتی نسبت به تورهای معمولی برخوردار است که شما با خیال راحت می توانید پدران و مادران خود را به گردش و تفریح و دنیا گردی بفرستید . این امکانات که با تورهای معمولی متفاوت هستند شامل موارد ذیل می شوند :

 • وجود وسایل نقلیه مناسب با وسایل همراه سالمند مانند واکر و ویلچر
 • صندلی های ویژه برای استراحت سالمند در مسیر طولانی
 • استفاده از خط هوایی کلاس یک در صورت تایید پزشک تور
 • عدم وجود کلاس آموزشی به دلیل وجود سن بالای سالمندان
 • برنامه های تفریحی و درمانی
 • استفاده از دست بند های ردیاب
 • تعداد محدود سالمندان در هر تور برای کنترل و رسیدگی بهتر
 • زمان هر تور نسبت به تور های معمولی کوتاه تر بوده تا از خستگی سالمند جلوگیری شود
 • درجه کیفی تور در بهترین حالت می باشد و از بهترین هتل ها بهره مند می شوند
 

ما در هر ماه یک تور ایرانی و یک تور خارجی را برای شما طراحی و اجرا می کنیم که حداقل ظرفیت برای برگزاری این تور ۱۰ نفر می باشد و در صورت عدم رسیدن به حد نفرات در لیست رزرو می مانید تا سایر سالمندان عزیز نیز همراه ما باشند . در صورتی که سالمندان با همراه خود به سفر بیایند برای همراههان تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود .

شما می توانید با تیم آی طب تماس گرفته و خیالتان از لوازم تجهیزات پزشکی مورد نیاز در این سفر نیز راحت باشد . زیرا هرگونه لوازم مورد نیاز در صورت عدم وجود ارائه می گردد و پشتیبانان تیم ما توسط تلفن پاسخگوی شما هستند و اطلاعات تکمیلی هر تور را در اختیار شما قرار می دهند . امیدواریم در هر سفر لذت کافی را ببرید و دنیا را با تجربه فراوانتان ارزیابی کنید .

دوران سالمندی بهترین زمان برای تفریح و تماشای اقسا نقاط ایران و جهان