تور سالمندان گردش آرامش گذران اوقات در شهر و روستا

تور سالمندان گردش پیرمرد پیرزن آژانس

راهنما 09100049363

یکی از جذابترین فعالیت ها در دوره سالمندی سفر کردن از جمله ایرانگردی و جهانگردی است . پدربزرگ ها و مادربزرگها علاقه زیادی دارند تا در روزهای پختگی عمرشان ، دنیادیده تر بشوند . از اینکه بدون هیچ فکر و نگرانی به سفر با همسالان خود بروند و از طبیعتهای متعدد و بکر ایران لذت ببرند که در عین حال با فرهنگ ها و مردم متفاوتی آشنا می شوند و چه بهتر از این که از یکجا نشینی خارج شده اند .

 

انواع تورهای سالمندان به صورت هفتگی ، ماهانه و فصلی در ایران و جهان

  • تورهای زیارتی سیاحتی مانند مشهد ، قم و جمکران ، مکه ، عتبات عالیات و غیره
  • تورهای طبیعت گردی در اطراف تهران مانند کرج ، تنگه واشی و یا ابتدای جاده چالوس با اتوبوس های تخت شو VIP
  • پکیج تور سالمند هوایی برای جزیره کیش
  • امکان سفر به شهرهای شیراز ، اصفهان ، یزد و غیره با قطار درجه یک
  • سفر به کشورهای اسلامی مانند ترکیه ، مالزی و غیره
  • گردش جهانی با رویکرد درمانی مانند کشور تایلند
   

شما با سفر کردن هم به تعادل ترشح ماده دوپامین در بدن خود کمک میکنید ، چرا که سرگرم میشوید و حس رخوت از شما دور شده که به همراه یک حس بیکاری لذت بخش توام با رهایی از همه دغدغه های زندگی و همین امر ترشح دوپامین در بدنتان را به سطح قابل قبولی تبدیل میسازد . همین تعادل هورمونی موجب میشود تا آرامش شما بیشتر شده و سرعت تفکر ، صحبت و تصمیم گیری پایین بیاید و در نهایت از بروز بیماری هایی مانند پارکینسون که منجر به لرزش دستها و پاها هنگام ثابت بودن می شود ، جلوگیری شود

 

بسیاری از کهنسالان کشور عزیزمان سالهاست که به روزمرگی دچار شدند و امکان تنوع بخشیدن به زندگی روزانه خود را ندارند . متاسفانه فرهنگی در کشور ما حاکم شده که سالمندی را به نگاه دوره سخت و رنج آور برای همه مرور میکنند ، از رسانه های خبری تا تلویزیون و سریال ها و بسیاری از مجامع فرهنگی که باعث شده تا همه از این دوره نفرت داشته و فراری باشند .

اما در تاریخ کهن کشورمان و یا حتی در سایر کشورها کهنسالی را به دید دوره ای شیرین از زندگی هر فرد تلقی مینمایند چرا که تکامل هر فرد در این دوره است و به یک سکون و پختگی خاصی دست یافته است . زندگی او دیگر دچار تلاطم های دوران جوانی و میانسالی نیست چرا که کوهی از تجربه را داراست و از فهم ادراکی بالایی برخوردار است .

 

لذا برای خارج شدن از یکنواختی بسیاری از مشتریان ما در زمینه تجهیزات پزشکی خانگی و مناسب سازی منزل برای سالمندان ، درخواست می کنند که تورهای ویژه جهت مسافرت سالمندان ترتیب دهید تا با هم سن و سالان خودشان به خوش گذرانی و وقت گذرانی بپردازند ، ما نیز برای اولین بار در ایران افتخار برگزاری تورهای سالمندان زیر نظر مراجع مرتبط و با خدماتی بسیار ویژه و قیمتی مقرون بصرفه در خدمتتان هستیم .

یکی از دلایلی که انسان در بالا رفتن سن قدرت ترمیم سلول ها و بافت های بدن را به شکل قبل ندارد و موجب ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن می شود ، اینست که ماده گلوتاتیون در بدن کم میشود ، وظیفه گلوتاتیون یا گلوتیشن این است که کروموزوم ها را میسازد و در تشکیل هسته هر سلول که دی ان ای DNA نام دارد ، دخیل میشود . همین تشکیل هسته هر سلول اگر بدرستی شکل بگیرد دیگر سیستم ایمنی بدن ضعیف نمیشود .

.

در این تورهای مخصوص سالمندان توجه به این شده که حتما مواد غذایی و میوه ها برای سلامتی آنها مفید باشد که وظفیه مهندس صنایع غذایی و مشاور تغذیه تیم میباشد . حتی پرستاران متخصص با کل تیم حضور پیدا کرده که در صورت نیاز فرایند های پزشکی و یا کمک حال بودن برای سالمندان را داشته باشند . حتی مناطقی که توسط تور لیدر انتخاب میشود سعی بر مسطح بودن و نداشتن پله و شیب است که شما به سادگی از چند روز وقت گذراندن کنار هم سنو سالانتان لذت ببرید .

 

در پایان لازم به ذکر است که در صورتی که میخواهید از زمان حرکت تورها و حتی قیمت و شرایط آن مطلع شوید ، به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته تا تور مورد نظرتان را ثبت نام نمایند .

   

کاخ سعد آباد نیاوران گلستان گشت شهری

کد-محصول x2320

تومان 150.000

تور کاخ گردی مخصوص افراد مسن و کهنسال شامل سه کاخ نیاوران ، سعد آباد ، گلستان ، با همراهی لیدر پر شور و خبره ، بیمه مسافرتی ویژه سالمندان ، اتوبوس راحت ، صبحانه و نهار و به علاوه میان وعده خوشمزه ، با حضور پرستار مجرب با طعام تایید شده توسط مهندس صنایع غذایی و مشاور متخصص در ...ادامه مطلب

تغدیه که همه اینها برای شما مهیا می باشد . تاریخ حرکت از 24 مهر 97 بمدت یک روز خدمات تور : ⊕ کاخ گردی   ♦  تهران ، ایران  tehran - Iran ƒ r ē ē   3 گشت سه کاخ نیاوران ، سعد آباد ، گلستان ، همراه داشتن زیر انداز یا صندلی های سبک همراه ، خوراکی یا تنقلات ⇐ شرکت اتوبوس رانی سیر و سفر .  نرخ سفر : هر نفر  180/000 تومان 150/000 تومان : سایر توضیحات ∞ اتوبوس VIP فوق العاده راحت ∞ لیدر حرفه ای ∞ پرستار حرفه ای ∞ لباس گرم همراه داشته باشید ∞ بیمه مسافرتی ∞  دارای نهار و میان وعده سالم    درمورد کاخ گردی بیشتر بدانید :   کاخ ها ، خاطرات خوب و بد زیادی را با خود همراه دارند . کاخ های سعد آباد ، گلستان ، نیاوران برای افراد مسن تر کمی خاص است و لحظات جوانی را زنده می کند یاد قدرت ها ، هیجان ها ، احساسات مختلفی که تجربه شده و شادی ها . اکثر افراد که به میانسالی و کهن سالی می رسند دوست دارند از خاطراتشان ، از روز های خوش جانی از جسارت ها ، عشق و قدرت دوران جوانیشان برای دیگران تعریف کنند . چه قدر خوب می شود که این خاطرات در میان جمعی از همسالان مرور شود و خاطرات همسالان خود را بشنوند و از دور همی و هم صحبتی با هم لذت ببریند . این سه کاخ علاوه بر خاطرات دیدن نقش ها ، معماری ها ، ظروف و وسایلی که در قدیم  استفاده میشد  احساس جوانی را در آنها زنده خواهد کرد و می توان از دور همی در طبیعت بی نظیر کاخ  لذت برد . کاخ نیاوران ، کاخ سعد آباد ، کاخ گلستان کاخ اخرین شاه ایران در میان باغی بسیار وسیع قرار دارد که عطر طبیعت و تازگی روح را زنده می کند.  گفتنی های این کاخ و داستان های آن از زبان کسانی که در آن دوران بودندشنیدنی است . بعید می دانم کسی دلش نخواهد آنها را بشنود . این تور همیشه یک تور به یاد ماندنی برای شرکت کنندگان آن بوده . شما میتوانید با شماره گیری تلفن ما از بهترین تورهای گردشگری ویژه سالمندان ، لوازم مورد طبی در منزل ، دستگیره چوبی ، پوشش کف حمام ضد سر خوردن و طریقه ارسال را مطلع شوید . این تورها نسبت به سلیقه افراد مختلف برگزار میشود . درصورتی که با سفر مذهبی و زیارتی بیشتر ارتباط برقرار می نمایید ، به سادگی آن را از ما درخواست کنید و یا تورهای طبیعت گردی و سایر را بخواهید نیز میتوانیم نام شما را برای آنها ثبت نمائیم .    

تور مشهد مقدس آقا خانم مسن همراه پرستار

کد-محصول x2311

تومان 1.200.000

تور مشهد ویژه سالمندان ، تاریخ 17 مهر 97 ، با قطار تخت دار ، گشت شهری ، بیمه مسافرتی سالمندان ، هتل سه ستاره آرمان با تمامی امکانات رفاهی ، تمیز و سرویس دهی عالی ، پرستار مجرب ، مشاور تغذیه ، اتوبوس توریستی برای گردش های درون شهری ، لیدر حرفه ای ، همراه با صبحانه و نهار ...ادامه مطلب

، شام . تاریخ حرکت از 17 مهر 97 الی 20 مهر 97 به مدت 3 شب و 4 روز    خدمات تور : ⊕ هتل آرمان ARMAN Hotel ∗ ∗ ∗ ∗   ( سه ستاره )    ♦  مشهد - خیابان نواب صفوی   NavabSafavi St, Mashhad ƒ r ē ē  استخر ، جکوزی ، ماساژ ، سونا ، حوضچه آب سرد ، رستوران بوفه، کافی شاپ ، تاکسی سرویس ، اینترنت ، شارژ وسایل الکترونیکی در لابی ، تلوزیون در لابی ، حمام ترکی ، صندوق امانات ، امکانات برای معلولین ، روم سرویس ، ⇐ غزال بن ریل .    نرخ سفر : یک نفر بزرگسال در اتاق یک تخته  1/820/000 تومان  1/200/000 تومان دو نفر بزرگسال در اتاق دو تخته  1/620/000 تومان  1/100/000 تومان سه نفر بزرگسال در اتاق سه تخته  1/620/000 تومان  1/100/000 تومان نوزاد بدون تخت  ندارد کودک بدون تخت ندارد کودک با تخت ندارد   : سایر توضیحات ∞ حمل با اتوبوس توریستی جهت گشت های درون شهری ∞ لیدر همراهو حرفه ای ∞  بیمه مسافرتی ویژه سالمندان ∞ پرستار حرفه ای ∞  مشاور تغذیه ∞ گشت شهری و برون شهری ( حرم امام رضا ، بازار رضا ، پارک جنگلی وکیل آباد ، باغ پرندگان مشهد ، پدیده شاندیز ،  امام زاده سید محمد پارک ملی ، منطقه ییلاق شاندیز ،  ) ∞ دارای صبحانه ، نهار و شام ∞  شرکت مسافربری قطار غذال بن ریل تختدار  درمورد مشهد بیشتر بدانید : مشهد یکی از توریستی ترین شهر های ایران که در شرق کشورمان قرار دارد .  ایرانی ها بیشترمشهد را به حرم می شناسند و اولین جایی که می روند حرم آقا امام رضا علیه السلام می باشد و ایرانی ها احترام خاصی به ایشان دارند اما مشهد آنقدر بزرگ است و مکان های زیبا و دیدنی دارد که زمان برای دیدن تمام نقاط آن کم خواهید آورد . از جاذبه های این شهر جز حرم امام رضا ( ع ) می توان مقبره فردوسی ، مجموعه کوهسنگی ، دیزی سنگی های خاص ، آرامگاه نادر شاه افشار ، پدیده معروف شاندیز ، پارک جنگلی وکیل آباد ، موزه مردم شناسی ، باغ زیبای گیاه شناسی ، باغ وحش وکیل آباد ، بازار رضا که در نزدیکی حرم است برای خرید سوغاتی ، امام زاده سید محمد ، باغ پرندگان سپاد مشهد ، پارک طبیعی هفت حوض ، منطقه ییلاق شاندیز می باشد و می توانید لحظات خوشی را با دوستان خود داشته باشید و از دیدن تغیرات جدید و طبیعت بکر و آثار معروف تاریخی آن لذت ببرید .   از تهران تا مشهد با قطار فقط 10 الی 11 ساعت راه است که شما می توانید در کمال آرامش و راحتی سفر خوبی داشته باشید و نگرانی نبود سرویس بهداشتی را نخواهید داشت و همینطور می توانید با دوستانتان دور هم جمع بشید و خوش بگذرانید و راحت در واگنتان روی تخت بخوابید و از تماشای بیرون لذت ببرید ، شما عزیزان برای مشکلات تجهیزات طبی ، برای رفع تاتو ، نوار تست قند با ما همراه باشید .. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست راهنمایی داشته باشید . همچنین سایر تورهای مختص سالمندان نیز وجود دارد که میتوانید به سادگی از آنها نیز بهره مند شوید . بسیاری از سالمندان به صورت هفتگی و ماهیانه از تورهای ویژه سالمندان بهره مند میشوند و از این دوره زیبای عمر هر بشر نهایت بهره را میبرند .    

تور سالمندان جزیره کیش مراقب همراه

کد-محصول x2304

تومان 600.000

 تور 4 روزه جزیره ی زیبای کیش ویژه سالمندان گرانقدر با امکاناتی چون صبحانه ، نهار و شام با اقامت 3 شب و 4 روز به همراهی لیدر محلی مجرب توسط پرواز کیش ایر ، وجود پرستار حرفه ای برای مراقبت از سالمندان و در نظر داشتن دارو ها و موارد ایمنی پزشکی به همراه بیمه مسافرتی در هتل 4 ...ادامه مطلب

ستاره هلیا جزیره کیش میزبان شما هستیم ، حرکت از تهران ، شیراز ، اصفهان و یزد به شرط حد نساب درخواست ها با تماس تلفنی شما . تاریخ حرکت از 10 مهر 97 الی 13 مهر 97 به مدت 3 شب و 4 روز خدمات تور : ⊕ هتل هلیا  Heliya Hotel    ∗ ∗ ∗ ∗   ( چهار ستاره )    ♦  جزیره کیش ایران  Kish Irland - Iran ƒ r ē ē استخر سر پوشیده ، سیستم اسپیلیتر گرمایشی و سرمایشی ، اینترنت ، وان در حمام ، خودشور اتوماتیک توالت فرنگی ، صندلی حمام ، تلویزیون و .. ⇐ کیش ایر .    نرخ سفر : هر نفر  850/000 تومان 600/000 تومان   : سایر توضیحات ∞ پرواز اکونومی کلاس سالمندان ∞ لیدر محلی مجرب ∞ پرستار حرفه ای ∞ مشاور تغذیه ∞  بیمه مسافرتی سالمندان ∞  دارای صبحانه ، نهار و شام    درمورد جزیره کیش بیشتر بدانید : جزیره کیش یکی از جزیره های خلیج فارس در جنوب ایران است . زیبایی ، فرهنگ مردم ، هوای مطلوب ، مناظر دیدنی و تفریحات شاد آن هر ساله گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده است . امکان ندارد کسی به کیش رفته باشد و به او خوش نگذشته باشد . از ویژگی های دیگر این شهر آرام بدون آن می باشد و می توان در هر ماه سال سفر کرد به ویژه در فصل های سرد که جزیره ی کیش هوای بی نظیر و مطلوبی دارد و همه می توانند یک سفر به یادماندنی را ثبت کنند . از جاذبه های جزیره کیش می توان بزرگترین دلفیناریوم ایران و دومین در خاورمیانه را نام برد و همینطور ساحل آرام ، کشتی سواری ، تفریحات آبی متنوع ، اسکله تفریحی ، ساحل مرجان ، شهر زیر زمینی کاریز ، گذر هنرمندان ، آب انبار ، پارک ساحلی ، روستای باغ و کیش ، پارک شهر ، لاک پشت های دریایی را نام برد ، گذشته از تورهای مسافرتی مخصوص کهنسالان عزیز ،  تور کاخ گردی ، گشت شهری با انواع غذاهای مراقبتی بهمراه پرستار ویژه از خدمات ارزنده تیم ما میباشد .    بین دو میدان امیر و ساحل قرار دارد و در نزدیکی ساحل است . اماکن تفریحی و ضروری مانند باغ پرندگان ، پارک دلفین ها ، پارک هنگام ، فرودگاه ، روستا باغو ، بیمارستان ، شهر زیر زمینی کاریز و ... در نزدیکی این هتل می باشد . برای کسب اطلاعات دقیقتر نسبت به طور مسافرتی ویژه سالمندان میتوانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید . دارای امکانات یخچال ، تلوزیون و دستشویی فرنگی ، سیستم تهویه مطبوع ، لوازم بهداشتی ، رخت آویز ، دمپایی ، سیستم اطفاء حریق در اتاق ، کمد لباس ، صبحانه رایگان ، سیستم گرمایشی و سرمایشی است . همچنین این هتل برنامه های شادی را برای مسافرانش تدارک دیده . لذا جهت استعلام قیمت روز و همچنین ظرفیت باقی مانده با شماره ما تماس بگیرید .    

تور یکروزه آبگرم رامسر همراه پیرمردها

کد-محصول x2303

تومان 165.000

تور آب های گرم رامسر ویژه سالمندان در تاریخ 10 مهر به مدت یک روز کامل در مناطق کف مسطح بدون شیب و پله و بدون اقامت . دارای اتوبوس  vip  ، پرستار حرفه ای برای مراقبت از سالمندان در حین سفر ، مشاور تغذیه مجرب ، بیمه مسافرتی و لیدر هنرمند همراه صبحانه ، نهار و عصرانه سالم با ...ادامه مطلب

قیمت مناسب برای راحتی شما تدارک دیده ایم . لطفا با ما تماس بگیرید .   تاریخ حرکت از 10 مهر 97 یک روزه   خدمات تور : ⊕ بوم گردی    ♦    ایران ، رامسر  Iran , Ramsar ƒ r ē ē گردش در دل طبیعت ، استفاده از آلاچیق و زیرانداز ، آب جوش برای نسکافه و قهوه و چای ، چادر مسافرتی و .. ⇐ شرکت اتوبوسرانی سیرگردش .    نرخ سفر : هر نفر  195/000 تومان 165/000 تومان : سایر توضیحات ∞ اتوبوس  VIP  تخت شو فوق العاده راحت ∞ لیدر همراه و هنرمند ∞ پرستار حرفه ای همراه ∞ مشاور تغذیه ∞ بیمه مسافرتی ∞  دارای صبحانه ، نهار و میان وعده سالم    درمورد چشمه های آبگرم رامسر بیشتر بدانید :  آب های گرم رامسر بسیار معروف می باشند بخش زیادی از رامسر را آب های گرم معدنی با خاصیت درمانی و معجزه آسا می باشد آب های گرم رامسر بسیاری از بیماری ای مفاصل و ، پوستی ریال رماتیسم ، درد عضلانی و عصبی و ... را درمان می کند و آرامش را به شما می بخشد چشمه های آب گرم با طبیعت زیبا و محیطی فوق بی نظیر به یکی از جاذبه های رامسر تبدیل شده است که به چشمه های گوگردی و گازدار معروف است .   نام این چشمه آبگرم ، سادات محله نام دارد که در نزدیکی خط ساحلی می باشد این چشمه دارای استخر شنا ، دوش و وان های های متعدد است یک روز آرام را برای شما به وجود می آورد . دمای این چشمه که بزرگترین و بهترین آب گرم ساری شناخته می شود دارای 42 درجه است که بهترین حد تحمل می باشد .. برای اطلاع از تجهیزات کمک درمانی واکر اطفال ، صندلی و توالت با دستگیره کمک سالمندی کافیست با ما تماس بگیرید . این چشمه ی آب گرم رامسر در پنج کیلومتری رامسر قرار دارد . که از مسیر چالوسبه این چشمه بی نظیر خواهیم رسید . زمان رسیدن به این چشمه 5 ساعت می باشد اما بین راه نگه میداریم و یک صبحانه خوشمزه میل می کنید و دوباره راه می افتیم که کمی در زمان رسیدن تاخیر ایجاد می کند ولی شما می توانید از مناظر دیدنی اطراف و همراهی دوستان یک روز فوق العاده و شاد را رقم بزنید  .   برای اطلاعات بیشتر در زمینه تورهای مخصوص سالمندان ، فضاها و مناطق بکر ایران که به صورت بوم گردی و یا حتی شهر های بزرگ مانند شیراز و اصفهان و همچنین کیش با هتل های بسیار لوکس و با قیمتی مناسب که نسبت به نیاز سالمندان عزیز طراحی شده ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان داشته باشید .    

تور یک روزه طبیعت گردی ویژه سالمندان

کد-محصول x2297

تومان 160.000

تور طبیعت گردی جنگل بکر سوادکوه ویژه سالمندان در تاریخ 10 مهر به مدت یک روز و بدون اقامت است که برای راحتی شما عزیزان اتوبوس vip ، پرستار حرفه ای ، بیمه مسافرتی و لیدر همراه ، صبحانه ، نهار و عصرانه سالم فقط با 160 هزار تومان برای شما فراهم شده است . لذا جهت بهرمندی تا تکمیل ...ادامه مطلب

ظرفیت با ما تماس بگیرید .   تاریخ حرکت از 10 مهر 97 بمدت یک روز خدمات تور : ⊕ بوم گردی   ♦  جنگل سوادکوه ، ایران  Savad Kooh Jungle - Iran ƒ r ē ē  گردش در دل جنگل و طبیعت ، استفاده از آلاچیق و زیرانداز در میان راه برای افرادی که ویلچری یا واکری هستند ، آب جوش برای نسکافه و قهوه و چای ، چادر مسافرتی و .. ⇐ شرکت اتوبوس رانی سیر و سفر .  نرخ سفر : هر نفر  190/000 تومان 160/000 تومان : سایر توضیحات ∞ اتوبوس VIP تخت شو فوق العاده راحت ∞ لیدر همراه ∞ پرستار حرفه ای ∞ لباس گرم به مقدار کافی همراه داشته باشید ∞ بیمه مسافرتی ∞  دارای صبحانه ، نهار و میان وعده سالم    درمورد سواد کوه بیشتر بدانید : جنگل های سواد کوه از جنگل های فوق العاده زیبای مازندران است که درختان بلند و فضایی مه آلود و آب و هوایی مطلوب کاری می کند تا بهترین و خوشایندترین لحظات سالمندی را در کنار دوستان جدید در آنجا بگذرانید . از این رو ما تصمیم گفیتم کاری کنیم تا حس جدید و زیبای سالمندی را در کنار دوستان جدید تجربه کنید . برای این منظور اتوبوسی راحت ، مکانی زیبا و امن ، صبحانه و غذای سالم خوشمزه را با عطر خوش طبیعت و یک پرستار مجرب و حرفه ای و لیدری که از بودن با او خوشحال باشید را برای شما تدارک دیده ایم تا سالمندی را در بهترین حالت و شرایط تجربه کنید . بیمه مسافرتی مخصوص سالمندان دارید . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .  برای رسیدن به جنگل های سواد کوه از مسیر دماوند خواهیم رفت که فقط 3 ساعت تا سواد کوه است در بین راه برای صبحانه نگه خواهم داشت تا حال و هوایی عوض کنید و صبحانه ای تازه و سالم میل کنید و دوباره به مسیر ادامه می دهیم . در آنجا آتش را بر پا می کنیم چایی آتیشی در دل جنگل دور همی خوبی داشته باشید . همینطور بیشتر با هم آشنا شوید در جنگل گشت می زنیم و از طبیعت بکر و درختان بلند لذت می بریم و خاطرات خوبی را در کنار دوستان جدید تجربه می کنید . در آنجا سرگرمی های شاد دارید که سوپرایز می شوید . سایر تورها در شهر های دیگر داخلی و خارجی برای سالمندان عزیز امکان پذیر است که با تماس تلفنی شما میتوانیم در خدمتتان باشیم .    

باغگردی تور سالمندان اول ماه اینترنتی

کد-محصول x2325

تومان 150.000

تور ویژه سالمندان عزیز باغ گردی در باغ های نگارستان و باغ ایرانی در تاریخ 1 آبان 97 با قیمت مناسب به مدت یک روز ، دارای برنامه های متنوع شامل سرگرمی و دورهمی ، لیدر پرشور و مهربان ، حظور پرستار حرفه ای ، اتوبوس راحت برای سالمندان ، بیمه مسافرتی سالمندی ، نوشیدن چای ، صبحانه در کافه ...ادامه مطلب

طهرون ، نهار کبابی ، . تاریخ حرکت از 1 آبان 97 بمدت یک روز خدمات تور : ⊕ باغ گردی   Bagh Gardi   ♦  تهران ، ایران  tehran - Iran ƒ r ē ē  گردش در باغ های بکر و پر خاطره تهران باغ ایرانی و باغ نگارستان ، نشستن دور همی در باغ ، گشت و گذار در باغ ، برنامه های سرگم کننده ، استفاده از  زیلو و افرادی که رو زمین نمی توانند بشینند " صندلی های سبک همراه " با خود بیاورند ، نوشیدن چای .. ⇐ شرکت اتوبوس رانی گشت سیر .  نرخ سفر : هر نفر  180/000 تومان 150/000 تومان : سایر توضیحات ∞ اتوبوس VIP  راحت ∞ لیدر همراه ∞ پرستار حرفه ای ∞ لباس گرم همراه داشته باشید ∞  بیمه مسافرتی سالمندی ∞  دارای صبحانه ، نهار و میان وعده سالم    درمورد باغ گردی بیشتر بدانید :   باغ های تهران از زیبا ترین تاریخ های اصیل ایران هستند که از طراحی و طبیعت زیبای آن نمی توان گذشت . قدیمی ها در باغ ها خاطرات خوبی داشتند و وقتی به باغ می روند حس و حالشان دگرگون می شود به همین دلیل سه تا از برترین باغ های تهران انتخاب کردیم تا لحظات خوشی را در کنار همسالان خود با امکانات کامل و بدون هیچ دغدغه ای داشته باشید و دورهم با هم صحبتی های خود گل بگید و گل بشنوید . در این تور لیدر حرفه ای و پرستار وجود دارد که مراقبتان هستند و شور و نشاط را به شما بر می گردانند . میل کردن یک صبحانه سالم و تازه در طبیعت زیبای باغ ، به همراه بوی تازه طبیعت و صدای پرندگان و انرژی خوب همسالان بسیار لذت بخش است . جهت کسب اطلاعات کامل در مورد تور و رزرو آن میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . باغ ایرانی ، و باغ نگارستان دارای درختان سر سبز ، گل های زیبا ، حوزچه ، فواره ، عمارت یا کوشک در وسط باغ ، خوردن