دستگاه توانبخشی وکیوم مردانه مدل ایرانی قیمت مناسب کاسپین

توانبخشی جنسی آقایان وکیوم زود انزالی

کد محصول x661

تومان 65.000

راهنما 09339100544 - 09125305299

این دستگاه وکیوم مردانه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه تر است و برای استفاده از روش ساده ای بهره می برند . همچنین این محصول دارای مجوز ها و استاندارهای لازم از مراجع ایرانی و اروپایی می باشد . کاربرد این محصول برای درمان مشکل زود انزالی آقایان است که نوعی وسیله شناخته شده در رشته پزشکی به شمار می آید .

 بسیاری از ما ایرانی ها به دلیل مبتلا بودن به گودی کمر و همچنین کار بسیار زیاد و سنگین فیزیکی مشکلاتی همچون بیماری های قندی و دیابتی ، پروستات ، قلب و عروق و همچنین مشکلات نخاع و روانی مواجه می شویم . این بیماری ها به دلیل همراه داشتن انواع استرس و دارو عوارضی را با خود به همراه بیمار می کشانند که ممکن است فقط شریک زناشوئی شخص بداند .

 

بیماری ناتوانی جنسی یکی از شایع ترین عارضه های میان خانم ها و آقایان مزدوج است که باعث ایجاد اختلالات و مشکلات سلامتی در روح روان و فیزیک افراد می شود که در برخی از این معضلات حجومی از اتفاقات بد و تهدید ها سراغ زوج ها می آید که حاصل آن طلاق های عاطفی و یا این حجمه از طلاق های رسمی در کشومان شده است .

 

ویژگی های دستگاه وکیوم مردانه مدل کاسپین

  • ارزان قیمت
  • بسیار ساده در استفاده
  • دارای استاندارد های مختلف ایرانی و خارجی
  • کمک به مشکل زود انزالی آقایان
  • وسیله ای شناخته شده در رشته پزشکی
 

ما برای اینکه بتوانیم نقشی موثر در کاهش درصد طلاق و خیانت در کشورمان شویم به تهیه محصولی پرداختیم که خودمان به صورت اختصاصی از آن نتیجه مثبت گرفتیم و به شما نیز توصیه می کنیم . این محصول طبق سیستم پزشکی و علمی نعوظ آلت تناسلی آقایان عمل می کند و عملا هیچگونه عارضه ای برایمان ندارد .

کافیست به مدت دو هفته استفاده از این دستگاه را امتداد بخشید و نتایج کیفی فوق العاده خوب آن را در رابطه جنسی با همسرتان لمس و احساس کنید چرا که این نتایج به شما اعتماد به نفس بالایی خواهد داد و تسلط ذهنی و فیزیکی را به رابطه زناشویی شما به صورت اختیاری برمی گرداند و شما می توانید به مدیریت مدت رابطه تان بپردازید . بهتر است پزشک شما نیز در جریان استفاده از دستگاه باشد تا توصیه های لازم را برایتان ارائه دهد .

 

نحوه استفاده از دستگاه وکیوم :

برای استفاده از این دستگاه کافیست از همسر خود بخواهید تا با شما همراهی کند ، اول آلت تناسلی مرد را داخل شیشه وکیوم مردانه مدل ارزان کاسپین فرو برید و سپس شروع به بادکش کنید ، حدود ۴ یا ۵ دقیقه به بادکش بپردازید تا کاملا خون وارد مجرای آقا شود ، پس از آن شما با انداختن کش سیلیکون بر انتهای آلت مرد می توانید از خروج خون های جمع شده از آلت جلوگیری کنید و در نتیجه نعوظ بسیار خوبی تا حدود سی دقیقه برای آقا ادامه می یابد که پس از آمیزش با خارج کردن کش حلقوی سیلیکون باعث برگشتن به حالت ابتدایی خواهد شد .

این محصول بعد از دو هفته استفاده باعث افزایش قدرت نعوض مردان خواهد شد و باعث اعتماد به نفس بیشتری می شود . شما با تماس به شماره مندرج در این صفحه سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مانند باتری سمعک برای سالمند و یا توصیه های سلامتی را می توانید از کارشناسان ما بخواهید و ما با کمال میل پاسخگوی شما خواهیم بود . محصولات در سراسر ایران ارسال می شوند .