دستگاه توانبخشی وکیوم مردانه مدل ایرانی قیمت مناسب کاسپین

توانبخشی جنسی آقایان وکیوم زود انزالی

کد محصول x661

تومان 45.000

راهنما 09100049363

قیمت 45.000

این دستگاه وکیوم مردانه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه تر است و برای استفاده از روش ساده ای بهره می برند . همچنین این محصول دارای مجوز ها و استاندارهای لازم از مراجع ایرانی و اروپایی می باشد . کاربرد این محصول برای درمان مشکل زود انزالی آقایان است که نوعی وسیله شناخته شده در رشته پزشکی به شمار می آید .

 بسیاری از ما ایرانی ها به دلیل مبتلا بودن به گودی کمر و همچنین کار بسیار زیاد و سنگین فیزیکی مشکلاتی همچون بیماری های قندی و دیابتی ، پروستات ، قلب و عروق و همچنین مشکلات نخاع و روانی مواجه می شویم . این بیماری ها به دلیل همراه داشتن انواع استرس و دارو عوارضی را با خود به همراه بیمار می کشانند که ممکن است فقط شریک زناشوئی شخص بداند .

 

بیماری ناتوانی جنسی یکی از شایع ترین عارضه های میان خانم ها و آقایان مزدوج است که باعث ایجاد اختلالات و مشکلات سلامتی در روح روان و فیزیک افراد می شود که در برخی از این معضلات حجومی از اتفاقات بد و تهدید ها سراغ زوج ها می آید که حاصل آن طلاق های عاطفی و یا این حجمه از طلاق های رسمی در کشومان شده است .

 

ویژگی های دستگاه وکیوم مردانه مدل کاسپین

  • ارزان قیمت
  • بسیار ساده در استفاده
  • دارای استاندارد های مختلف ایرانی و خارجی
  • کمک به مشکل زود انزالی آقایان
  • وسیله ای شناخته شده در رشته پزشکی
 

ما برای اینکه بتوانیم نقشی موثر در کاهش درصد طلاق و خیانت در کشورمان شویم به تهیه محصولی پرداختیم که خودمان به صورت اختصاصی از آن نتیجه مثبت گرفتیم و به شما نیز توصیه می کنیم . این محصول طبق سیستم پزشکی و علمی نعوظ آلت تناسلی آقایان عمل می کند و عملا هیچگونه عارضه ای برایمان ندارد .

کافیست به مدت دو هفته استفاده از این دستگاه را امتداد بخشید و نتایج کیفی فوق العاده خوب آن را در رابطه جنسی با همسرتان لمس و احساس کنید چرا که این نتایج به شما اعتماد به نفس بالایی خواهد داد و تسلط ذهنی و فیزیکی را به رابطه زناشویی شما به صورت اختیاری برمی گرداند و شما می توانید به مدیریت مدت رابطه تان بپردازید . بهتر است پزشک شما نیز در جریان استفاده از دستگاه باشد تا توصیه های لازم را برایتان ارائه دهد .

 

نحوه استفاده از دستگاه وکیوم :

برای استفاده از این دستگاه کافیست از همسر خود بخواهید تا با شما همراهی کند ، اول آلت تناسلی مرد را داخل شیشه وکیوم مردانه مدل ارزان کاسپین فرو برید و سپس شروع به بادکش کنید ، حدود ۴ یا ۵ دقیقه به بادکش بپردازید تا کاملا خون وارد مجرای آقا شود ، پس از آن شما با انداختن کش سیلیکون بر انتهای آلت مرد می توانید از خروج خون های جمع شده از آلت جلوگیری کنید و در نتیجه نعوظ بسیار خوبی تا حدود سی دقیقه برای آقا ادامه می یابد که پس از آمیزش با خارج کردن کش حلقوی سیلیکون باعث برگشتن به حالت ابتدایی خواهد شد .

این محصول بعد از دو هفته استفاده باعث افزایش قدرت نعوض مردان خواهد شد و باعث اعتماد به نفس بیشتری می شود . شما با تماس به شماره مندرج در این صفحه سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مانند باتری سمعک برای سالمند و یا توصیه های سلامتی را می توانید از کارشناسان ما بخواهید و ما با کمال میل پاسخگوی شما خواهیم بود . محصولات در سراسر ایران ارسال می شوند .