توالت گالوانیزه مبله مدل ژکوند فروش اینترنتی تهران

فرنگي گالوانيزه مستحكم فلزي فروش تهران

کد محصول x881

تومان 54.000

راهنما 09339100544

قیمت 54.000

توالت گالوانیزه مدل ژکوند شامل یک قیف پلاستیکی می شود که بدنه آن از گالوانیزه فلزی مقاوم و مستحکم ساخته شده است . لولاهای این توالت این امکان را می دهند تا شما بتوانید با تا کردن آن را کم حجم کنید و از فضای کامل سرویس بهداشتی استفاده کنید . توالت مبله یعنی امکانی که در این محصول موجود است و دارای دو دسته و پشتی محکم برای حفظ تعادل و نشستن و برخاستن روی آن می باشد .

 

 این نوع توالت از جنس گالوانیزه را در این مطلب برایتان به صورت کامل شرح خواهیم داد . این صندلی می تواند تا نزدیک به ۱۰۰ کیلوگرم را پشتیبانی کند و اگر شما همچین موردی را جویا شدید بسیار انتخاب دقیق و کاملی داشته اید چرا که علاوه بر محکم بودنش مزایای دیگری دارد که در ادامه همین مطلب در پاراگرافهای بعدی توضیح می دهم .

 این مدل توالت گالوانیزه دارای یک قیف پلاستیکی بزرگ و محکم است که برای نشستن روی آن بسیار راحت بوده و بسیار باکیفیت تر از سایر مدل های بازار که اکثرا اصالت ندارند و از محصولات با کیفیت نیستند ، می باشد . پس کیفیت بالا تر این محصول توسط گارانتی شش ماهه آن تضمین می گردد . این محصول یعنی توالت گالوانیزه مبله ژکوند از کد محصول سیزده بیستو یک صفر بهره مند است .

 

مزایای توابت گالوانیزه مبله  مدل ژکوند

  • استفاده از قابلیت تکیه گاه محکم
  • بهره مندی از دسته های دو طرفه در جهت کمک به بلند شدن و نشستن
  • دارای پایه های بسیار قدرتمند و استوار
  • تا شوندگی کلیه بدنه و نازک شدن در جهت حمل و نقل و یا تکیه دادن به دیوار
  • دارای پایه های مخصوص قرار گیری روی تولت ایرانی
 

توالت گالوانیزه ایرانی ارزان قیمت به دلیل دارا بودن پشتیبانی و ضمانت شش ماهه و حتی پس از ۶ ماه هر یک از قطعات پلاستیکی قیف آن دچار مشکل گردد می توانید به سادگی با یک تماس تلفنی آن قطعه را سفارش دهید و درب منزلتان تحویل بگیرید . لازم به ذکر است که امکان تاشو بودن این محصول بسیار کاربردی است و می توانید پس از هر بار استفاده آن را جمع کنید و گوشه سرویس بهداشتی به دیوار تکیه دهید ، کیسه آّب گرم ،  تعمیرات دستگاههای بخور و سیستم های فرنگی را میتوانید با یک تماس ساده درب منزل خود داشته باشید .

در صورت نیاز می توانید با گرفتن شماره ما از تمامی محصولات پزشکی مورد نیازتان و برند های مختلف موجود در بازار مطلع شوید و سفارش خود را ثبت نمایید . در این روزها مردم دیگر از انجام فرایند های حوصله سر بر خرید اینترنتی خسته شده اند و دوست دارند با یک تماس کارشان راه بیوفتد . ما در این امر پیشگام شدیم .