توالت کودک تبدیل توالت فرنگی به سایز کوچک موزیک طرح عروسک

توالت کودک آموزش توالت تبدیل فرنگی بچه

راهنما 09100049363

تبدیل توالت فرنگی منزل برای کودک به این شیوه که کالایی با پلاستیک نرم و سیقلی داخل دهنه توالت فرنگی منزلتان به سادگی نصب می شود و دهنه آن کوچک شده و اندازه نشیمن فرزندتان خواهد بود . این امر موجب می شود تا کودکان از سنین پایین بتوانند نحوه استفاده از توالت فرنگی را عادت کنند و در بزرگ سالی هنگام نیاز با مشکل دچار نشوند . بعضی از این محصولات دارای امکانات خاص مانند تبدیل کننده به زیرپایی و پخش موسیقی هستند .

در فرهنگ ما ایرانیان استفاده از سرویس بهداشتی و نحوه تخلیه مزاج نسبت به کل دنیا متفاوت است . همین تفاوت باعث ایجاد مزیت ها و معایبی شده است . آمار پایین نسبت به جهان در بیماری های خاص به دلیل بهداشت اسلامی در هنگام استفاده از انواع توالت باعث شده تا با نبود قوانین سختگیرانه سایر کشور های جهان ، با این حال از رده بهداشتی نسبتا خوبی باشیم .

 

در این فرهنگ از کودکی آموزش های مختلفی به کودکان داده می شود و برای اینکه بتوانیم تخلیه مزاج کودک را از پوشک به سرویس بداشتی انتقال دهیم باید از سن تقریبا یک سالو نیم تا 2 سالو نیم به او آموزش های مرتبط را بدهیم . علم مهندسی پزشکی در این زمینه به کمک ما آمده است . مخترعین ایرانی و خارجی برای این فرایند ابزارالات گوناگونی را فراهم آورده که به معرفی یکی از پرطرفدارترین آن ها می پردازیم .

توالت فرنگی کودک محصولیست که برای خانواده ها و مخصوصا کودکان بسیار جذاب است . این نوع توالت ها از سایز کوچکی بهره مند هستند و دارای مخزن می باشد . رنگ های متنوع آن نیز برای کودکان بسیار جذاب است که فرایند تخلیه مواد زائد بدن را برایشان راحت و دل انگیز می نماید . در این صفحه از سایت به انواع گوناگون موجود در بازار می پردازیم .

 

انواع محصولات تبدیل و توالت فرنگی به سایز کودکان راهنمای تنوع قیمت خرید

  • تبدیل توالت فرنگی برای کودکان
  • صندلی توالت کودک مدل های ساده
  • توالت های در دار برای تبدیل شدن به زیرپایی
  • مدل های دارای بلندگوی پخش کننده موسیقی
  • انواع متفاوت که اشکال شبیه به عروسک یا ماشین دارند
 

در مقاله ای از دانشگاه های برتر جهان که در یک مجله معروف چاپ شده بود مطالعه می کردم که هنگام دستشویی کردن کودک بهتر است با ضرب و موسیقی و شعر احساس خوبی را در او به وجود بیاوریم . برخی از توالت فرنگی های کودکان علاوه بر داشتن مخزن و تبدیل شدن به زیرپایی ، امکان پخش موسیقی هم دارد و همچنین قسمت نشیمنگاه جدا می شود که در صورت نیاز بتوانید سایز دهنه توالت فرنگی منزلتان را برای کودکان کوچک کنید .

شما می توانید برای پرسو جو درباره انواع این محصول و قیمت های آن با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس گرفته و با کارشناسان آی طب صحبت کنید . لازم به توضیح است محصولات ارسال در کمتر از 24 ساعت در تهران و کمتر از 48 ساعت در شهرستان به دست شما می رسد . شما میتوانید هزینه کالا را در هر جای ایران در محل پس از تحویل آن پرداخت نمائید .

کودکان ما نیاز به تشویق و احساس خوب برای رشد و آموزش دارند ..تبدیل توالت کودک نشیمن تهران اینترنتی

کد-محصول x961

تومان 14.000

  این محصول کوجک کننده دهنه توالت برای استفاده ساده و راحت کودکان و حفظ تعادل آنان در هنگام استفاده از سرویس فرنگی می باشد . این اتفاق باعث می شود کودک از همان دوران بتواند به این نوع توالت عادت کند و بر روی آن بنشیند و در بزرگ سالی آسیب های جدی کمر و مفاصل را به دلیل ...ادامه مطلب

بالای توالت های ایرانی نبیند . آموزش آموزش توالت برای کنار گذاشتن پنپرز و استفاده از سرویس بهداشتی بسیار ساده است چرا که در این زمانه ابزارالاتی توسط مهندسین و مخترعین داخلی و خارجی طراحی و تولید می شود که بسیار ارزنده و کمک کننده می باشد . البته باید برای این تغییر در سبک زندگی کودک دلبندتان صبر داشته باشید و آرام آرام ، مرحله به مرحله او را با این فرایند آشنا کنید .   ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که توالت  سیستم فرنگی در منزل خود دارید بهتر است از همین کودکی او را به این نوع توالت عادت دهید . البته بد نیست که کودک از توالت های ایرانی هم استفاده کند اما باید بدانید که آمار بسیار بالایی از دیسک کمر در ایران وجود دارد که روزانه بسیاری از هموطنان به سراغ عمل های جراحی سنگین می روند . یکی از دلایل عمده آن همین استفاده بیش از اندازه از سرویس بهداشتی ایرانی می باشد . اما اگر از همین کودکی بچه را عادت به استفاده از این نوع دستشویی ها دهیم و به او بگوییم که شما می توانی با رعایت بهداشت و شستشوی اسلامی از این نوع توالت استفاده کنی ، حتما این پروسه را از شما فرا خواهد گرفت ، چرا که ذهن کودک بسیار آمادگی بالایی در زمینه یادگیری دارد . فرزندان عزیزمان اگر سنین پایین عادت نشستن بر روی توالت را یاد بگیرند بسیار در آینده ما را دعا خواهند کرد . چرا که در فرهنگ قدیم ایران اینگونه توالت هایی که به کمر فشار نیاورند و باعث آسیب به اعصاب ستون فقرات نشوند و حتی مفاصل زانو را تهدید نکنند اصلا وجود نداشته است . در این مورد بهتر است ما را دنبال کنید تا به معرفی ابزاری کارامد در این زمینه بپردازیم .   بسیاری از خانواده های ایرانی با استقبال از این نوع توالت باعث شدند تا ساختمان سازان بسیاری در منازل جدید خود از این نوع دستشویی به همراه توالت ایرانی استفاده نمایند . از این رو اکثرا استفاده تنها از این دستشویی های فرنگی برای ما مشکلاتی را ایجاد می نماید که باعث شد وسایل جانبی و مکمل آن ها نیز بیشتر شود و به راحتی ما در انجام فرایند تخلیه مواد زائد بدن بپردازیم . همچنین برای کودکان استفاده از توالت های فرنگی به دلیل دهنه بزرگ آن دشوار است و باعث می شود که نتوانند تعادل خود را در هنگام تخلیه مزاج به دست آورند . برای همین مخترعین پوششی را ایجاد کرده اند تا بر روی هر نوع فرنگی بگذارید و دهنه آن را تنگ کنید تا فرزند دلبندتان به سادگی بر روی آن بنشیند و با آرامش به فرایند خود بپردازد .   ویژگی های تبدیل توالت مدل فرنگی کودک مدل مانچ کیوچین ARAM راحتی کودک به دلیل منحنی بودن سطح رنگ بندی متنوع قرارگیری روی هر نوع فرنگی کوجک کننده دهنه توالت حفظ تعادل کودک در هنگام تخلیه مواد زائد قابلیت آموزش کودک برای استفاده از توالت   شما می توانید با سفارش این محصول توسط تلفن و همچنین سایر لوازم جانبی و کمکی و حتی توالت سیستم فرنگی را به کارشناسان ما بگویید تا در اسرع وقت و کمتر از دو روز کاری در هرجای ایران برایتان ارسال کنند و به دستتان برسد . تیم ما بسیار فعال در زمینه ارسال محصول می باشد و شما با خیال راحت می توانید آن را سفارش دهید .

توالت فرنگی کودک سه کاره آنلاین تهران

کد-محصول x942

تومان 34.000

  صندلی توالت کودکانه که دارای سه امکان مجزا مانند مخزن توالت ، قسمت نشیمنگاه جداشونده برای تبدیل توالت سیستم فرنگی خانگی به سایز کودک و با بستن درب آن تبدیل به نشیمنگاه یا زیرپایی می شود و بسیار برای آموزش دادن کودک جهت استفاده از سرویس فرنگی مناسب است چرا که باعث می شود به مفاصل و ستون فقرات ...ادامه مطلب

فشار نیاید و در بزرگسالی به راحتی از این نوع توالت استفاده کند . رنگهای جذاب آن باعث ایجاد احساس خوب می شود . برای کودکان این نوع محصولات بسیار جذاب است . در ابتدای دوران کودکی در حدود رده سنی ۲ تا ۴ سال که اوایل استفاده از دستشویی برای هر کودک خواهد بود این نوع صندلی ها هم بسیار کاربردی و هم بسیار جذاب است چرا که کودکان در این دوره بدون وجود ابزار آلات جذاب اصلا تمایلی به استفاده از سرویس بهداشتی نخواهند داشت . شادابی این محصول به دلیل رنگ های پر زرق و برق آن برای کودک قابل توجه است و باعث می شود به دستشویی رفتن و استفاده از سروی بهداشتی احساس خوبی پیدا کند . البته قابل ذکر است که از همان ابتدا طریقه استفاده از توالت مدل فرنگی را نیز یاد می گیرد و در بزرگ سالی از آن بهره مند می گردد . بسیاری از افراد هستند که به دلیل عادتشان از زمان کودکی به توالت های ایرانی دیگر نمی توانند با خیال راحت و بدون اشکال از فرنگی استفاده کنند ، همین موضوع باعث شده که دیسک کمر و مشکلات مفاصل و ستون فقرات در کشورمان به دلیل استفاده بیش از حد از توالت ایرانی به معضلی وسیع و شایع تبدیل گردد . علاقه مندی کودک به تخلیه به هنگام مواد زائد بدن با وجود این وسیله اثبات می گردد . چرا که با وجود جنس پلاستیک مرغوب و مطلوب و همچنین با لبه های گرد ، راحتی را برایش ایجاد می نماید و همین احساس لذت بردن از این امر را بالاتر می برد . حتی شما می توانید در سه کار گوناگون از این صندلی فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا استفاده کنید و بهره مند گردید . قابلیت های تبدیل توالت سیستم فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا استفاده به عنوان توالت مدل فرنگی مخزن دار زیرپایی برای بالاتر رفتن قد کودک به جهت استفاده از روشویی و سایر موضوعات  جدا شدن رویه فرنگی و تبدیل توالت مدلهای فرنگی های خانگی به اندازه کودک برای آموزش دادن به کودک ، نحوه انجام فرایند تخلیه مواد زائد  بسیار کاربردیست . یکی از کاربرد های این محصول درب آن است که می توانید به سادگی آن را ببندید و بگذارید زیر پای کودک دلبندتان تا بتواند راحت تر بر روی فرنگی خانگی بنشیند و یا بتواند قد خود را برای استفاده از روشویی بالاتر ببرد . لبه دار بودن این صندلی و گرد بودن زوایای آن باعث می شود که نگرانی بابت ایجاد خراش به پوست کودک نداشته باشید . رویه نشیمنگاه توالت این صندلی می تواند جدا شود که برای تمامی توالت های فرنگی های خانگی قابل استفاده است ، شما این قسمت را روی نشیمنگاه توالت فرنگی می گذارید و کودکتان به راحتی می تواند از آن استفاده کند چرا که دهنه آن کوچک می شود و باعث میشود سایز نشیمنگاه برای نشستن افراد کوچک مانند کودکان راحت شود و به داخل آن نیوفتند . در نهایت پیشنهاد ما استفاده از این نوع صندلی با قابلیت های خوب و کارامد است که با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه در سراسر ایران عزیمان عرضه می گردد و کافیست شما با تماس به شماره بالای همین صفحه درخواست ارسال محصول را بفرمایید تا در هر کجا هستید در کمتر از دو روز کاری ارسال گردد . امیدواریم بتوانیم بیشتر خدمت رسانی کنیم .