توالت کودک تبدیل توالت فرنگی به سایز کوچک موزیک طرح عروسک

توالت کودک آموزش توالت تبدیل فرنگی بچه

راهنما 09339100544

تبدیل توالت کودک از مدل فرنگی منزل برای کودک به این شیوه که کالایی با پلاستیک نرم و سیقلی داخل دهنه توالت فرنگی منزلتان به سادگی نصب می شود و دهنه آن کوچک شده و اندازه نشیمن فرزندتان خواهد بود . این امر موجب می شود تا کودکان از سنین پایین بتوانند نحوه استفاده از توالت مدل فرنگی را عادت کنند و در بزرگ سالی هنگام نیاز با مشکل دچار نشوند . بعضی از این محصولات دارای امکانات خاص مانند تبدیل کننده به زیرپایی و پخش موسیقی هستند .

در فرهنگ ما ایرانیان استفاده از سرویس بهداشتی و نحوه تخلیه مزاج نسبت به کل دنیا متفاوت است . همین تفاوت باعث ایجاد مزیت ها و معایبی شده است . آمار پایین نسبت به جهان در بیماری های خاص به دلیل بهداشت اسلامی در هنگام استفاده از انواع توالت باعث شده تا با نبود قوانین سختگیرانه سایر کشور های جهان ، با این حال از رده بهداشتی نسبتا خوبی باشیم .

 

در این فرهنگ از کودکی آموزش های مختلفی به کودکان داده می شود و برای اینکه بتوانیم تخلیه مزاج کودک را از پوشک به سرویس بداشتی انتقال دهیم باید از سن تقریبا یک سالو نیم تا 2 سالو نیم به او آموزش های مرتبط را بدهیم . علم مهندسی پزشکی در این زمینه به کمک ما آمده است . مخترعین ایرانی و خارجی برای این فرایند ابزارالات گوناگونی را فراهم آورده که به معرفی یکی از پرطرفدارترین آن ها می پردازیم .

توالت فرنگی کودک محصولیست که برای خانواده ها و مخصوصا کودکان بسیار جذاب است . این نوع توالت ها از سایز کوچکی بهره مند هستند و دارای مخزن می باشد . رنگ های متنوع آن نیز برای کودکان بسیار جذاب است که فرایند تخلیه مواد زائد بدن را برایشان راحت و دل انگیز می نماید . در این صفحه از سایت به انواع گوناگون موجود در بازار می پردازیم .

 

انواع محصولات تبدیل و توالت فرنگی به سایز کودکان راهنمای تنوع قیمت خرید

  • تبدیل توالت فرنگی برای کودکان
  • صندلی توالت کودک مدل های ساده
  • توالت های در دار برای تبدیل شدن به زیرپایی
  • مدل های دارای بلندگوی پخش کننده موسیقی
  • انواع متفاوت که اشکال شبیه به عروسک یا ماشین دارند
 

در مقاله ای از دانشگاه های برتر جهان که در یک مجله معروف چاپ شده بود مطالعه می کردم که هنگام دستشویی کردن کودک بهتر است با ضرب و موسیقی و شعر احساس خوبی را در او به وجود بیاوریم . برخی از توالت فرنگی های کودکان علاوه بر داشتن مخزن و تبدیل شدن به زیرپایی ، امکان پخش موسیقی هم دارد و همچنین قسمت نشیمنگاه جدا می شود که در صورت نیاز بتوانید سایز دهنه توالت فرنگی منزلتان را برای کودکان کوچک کنید .

شما می توانید برای پرسو جو درباره انواع این محصول و قیمت های آن با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس گرفته و با کارشناسان آی طب صحبت کنید . لازم به توضیح است محصولات ارسال در کمتر از 24 ساعت در تهران و کمتر از 48 ساعت در شهرستان به دست شما می رسد . شما میتوانید هزینه کالا را در هر جای ایران در محل پس از تحویل آن پرداخت نمائید .

کودکان ما نیاز به تشویق و احساس خوب برای رشد و آموزش دارند ..تبدیل توالت کودک نشیمن تهران اینترنتی

کد-محصول x961

تومان 14.000

تبدیل توالت فرنگی کودک با قابلیت کوچک کردن دهانه حفره توالت تا کودک بتواند براحتی بر روی آن قرار گیرد .. آموزش توالت در کودکی باعث میشود در آینده نیز به این نوع سیستم آشنایی داشته باشد .. ..   این محصول کوجک کننده دهنه توالت برای استفاده ساده و راحت کودکان و حفظ تعادل آنان در هنگام استفاده از ...ادامه مطلب

فرنگی می باشد . این اتفاق باعث می شود کودک از همان دوران بتواند به این نوع توالت عادت کند و بر روی آن بنشیند و در بزرگ سالی آسیب های جدی کمر و مفاصل را به دلیل فشار بالای توالت های ایرانی نبیند . آموزش آموزش توالت برای کنار گذاشتن پنپرز و

توالت فرنگی کودک سه کاره آنلاین تهران

کد-محصول x942

تومان 34.000

توالت سه کاره کودک .. همراه با مخزن اصلی توالت .. بسته شدن درب توالت جهت استفاده کودک بر روی آن رفته بتواند از شیر آب که دست او نمیرسیده استفاده کند .. جهت زیبایی و نیز آموزش توالت به کودک دلبندتان .. ..   صندلی توالت کودکانه که دارای سه امکان مجزا مانند مخزن توالت ، قسمت نشیمنگاه جداشونده ...ادامه مطلب

تبدیل توالت سیستم فرنگی خانگی به سایز کودک و با بستن درب آن تبدیل به نشیمنگاه یا زیرپایی می شود و بسیار برای آموزش دادن کودک جهت استفاده از سرویس فرنگی مناسب است چرا که باعث می شود به مفاصل و ستون فقرات او فشار نیاید و در بزرگسالی به راحتی از این نوع توالت استفاده کند . رنگهای جذاب آن باعث ایجاد احساس خوب می شود . برای کودکان این نوع محصولات بسیار جذاب است . در ابتدای دوران کودکی در حدود رده سنی ۲ تا ۴ سال که اوایل استفاده از دستشویی برای هر کودک خواهد بود این نوع صندلی ها هم بسیار کاربردی و هم بسیار جذاب است چرا که کودکان در این دوره بدون وجود ابزار آلات جذاب اصلا تمایلی به استفاده از سرویس بهداشتی نخواهند داشت . شادابی این محصول به دلیل رنگ های پر زرق و برق آن برای کودک قابل توجه است و باعث می شود به دستشویی رفتن و استفاده از سروی بهداشتی احساس خوبی پیدا کند . البته قابل ذکر است که از همان ابتدا طریقه استفاده از توالت مدل فرنگی را نیز یاد می گیرد و در بزرگ سالی از آن بهره مند می گردد . بسیاری از افراد هستند که به دلیل عادتشان از زمان کودکی به توالت های ایرانی دیگر نمی توانند با خیال راحت و بدون اشکال از فرنگی استفاده کنند ، همین موضوع باعث شده که دیسک کمر و مشکلات مفاصل و ستون فقرات در کشورمان به دلیل استفاده بیش از حد از توالت ایرانی به معضلی وسیع و شایع تبدیل گردد . علاقه مندی کودک به تخلیه به هنگام مواد زائد بدن با وجود این وسیله اثبات می گردد . چرا که با وجود جنس پلاستیک مرغوب و مطلوب و همچنین با لبه های گرد ، راحتی را برایش ایجاد می نماید و همین احساس لذت بردن از این امر را بالاتر می برد . حتی شما می توانید در سه کار گوناگون از این صندلی فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا استفاده کنید و بهره مند گردید . قابلیت های تبدیل توالت سیستم فرنگی کودک سه کاره پرایس تاتیا استفاده به عنوان توالت مدل فرنگی مخزن دار زیرپایی برای بالاتر رفتن قد کودک به جهت استفاده از روشویی و سایر موضوعات  جدا شدن رویه فرنگی و تبدیل توالت مدلهای فرنگی های خانگی به اندازه کودک برای آموزش دادن به کودک ، نحوه انجام فرایند تخلیه مواد زائد  بسیار کاربردیست . یکی از کاربرد های این محصول درب آن است که می توانید به سادگی آن را ببندید و بگذارید زیر پای کودک دلبندتان تا بتواند راحت تر بر روی فرنگی خانگی بنشیند و یا بتواند قد خود را برای استفاده از روشویی بالاتر ببرد . لبه دار بودن این صندلی و گرد بودن زوایای آن باعث می شود که نگرانی بابت ایجاد خراش به پوست کودک نداشته باشید . رویه نشیمنگاه توالت این صندلی می تواند جدا شود که برای تمامی توالت های فرنگی های خانگی قابل استفاده است ، شما این قسمت را روی نشیمنگاه توالت فرنگی می گذارید و کودکتان به راحتی می تواند از آن استفاده کند چرا که دهنه آن کوچک می شود و باعث میشود سایز نشیمنگاه برای نشستن افراد کوچک مانند کودکان راحت شود و به داخل آن نیوفتند . در نهایت پیشنهاد ما استفاده از این نوع صندلی با قابلیت های خوب و کارامد است که با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه در سراسر ایران عزیمان عرضه می گردد و کافیست شما با تماس به شماره بالای همین صفحه درخواست ارسال محصول را بفرمایید تا در هر کجا هستید در کمتر از دو روز کاری ارسال گردد . امیدواریم بتوانیم بیشتر خدمت رسانی کنیم .