توالت مسافرتی جمع و جور امکان استفاده از مخزن یا بدون مخزن

توالت مسافرتی استفاده از مخزن ادرار

کد محصول x2995

تومان 95.000

راهنما 09339100544

قیمت 95.000

 سفر یکی از لذت بخش ترین فعالیت هایی است که انسان همواره به دنبال آن بوده است ، مخصوصا در دل طبیعت چند روزی را سپری کردن واقعا اعتماد به نفس بالایی به انسان میبخشد و همینطور برای سلامتی نیز مفید است ، برخی به دشت و کویر میروند و برخی دیگر به صحرا و جنگل ، بیابان های زیبایی نیز در ایران وجود دارد که داوطلبان خاص خود را دارند .

برای مسافرت های مذهبی مانند عتبات عالیات کربلا ، مکه ، سوریه و حتی اماکن مقدسه داخلی مانند حرم امام رضا ( ع ) در داخل کشور و سایر مناطق متبرکه نیز توالت های همراه بسیار مناسب میتوانیم به شما پیشنهاد بدهیم . توالت هایی که دو کاره هستند و هم میتوان به عنوان صندلی معمولی از آن استفاده نمود و هم اینکه به عنوان صندلی توالت از آن بهره مند شد .

 

به مسیر جاده حرکت کردن نیازمند تجهیزات و امکانات خاص توالت مسافرتی است که برایتان ارسال میگردد

  • توالت مسافرتی تاشو برزنتی در دو نوع مبله و ساده
  • توالت مسافرتی مخزن دار چمدونی
  • صندلی فرنگی لگن دار آلمینیومی بسیار سبک وزن
 

 مدل های مخزن دار نیز موجود میباشد که میتوانید به سادگی آن را با خودتان به مسافرت برده و حتی در ماشین های سدان نیز جا بدهید و در مواقع نیاز بیرون آورده و در کناری از آن بهره بگیرید . چادر هایی نیز وجود دارد که سایز کوچکی دارند و میتوانید آنها را در کمپ خود در جنگل یا کویر باز کرده و سرهم کنید تا توالت مخزن دار را داخل آن قرار دهید . به اینصورت میشود کسی که میخواهد از توالت مسافرتی پرتابل مخزندار بهره بگیرد دیگر در معرض عموم نباشد .

حتی چادر های کوچک تاشو برای این منظور نیز موجود است که امکان ارسال با توالت مخزن دار صحرایی نیز وجود دارد . توالت صحرایی یا همان توالت تراولینگ جزو پر نیاز ترین مدل های سرویس فرنگی سیار به شمار می آید . شما میتوانید با تلفن به شماره راهنمای سایت آدرس خود را بدهید تا در کمترین زمان ممکن محصولات مورد نیازتان را دریافت نمایید .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد