توالت مسافرتی مخزن دار اتومبیل و اتوبوس مدل کوانتوم پرتابل

کد محصول x931

تومان 850.000

راهنما 09339100544

قیمت 850.000

 

در صورتی که میخواهید قایق ، ماشین یا اتومبیل شما چه بزرگ ، اتوبوس و یا سایر وسایل نقلیه مجهز به سرویس بهداشتی شود می توانید از این محصول استفاده کنید چرا که با داشتن مخزن ۱۰ لیتری آب و همچنین مخزن نگهدارنده فضولات که می توانید به جز مخزن مستقیما به چاه وصل نمایید ، این امکان را به شما میدهد تا با فشار دادن یک دکمه و پمپ دستی فشاری آن را تمیز سازید و از توالت مسافرتی در اتومبیل و همچنین کویر نوردی و صحرا نوردی بکار ببرید . این توالت همراه خودرو با قیمتی مقرون به صرفه در سراسر ایران ارائه می شود .

بسیاری از ماشین های لوکس در جهان هستند که به سرویس بهداشتی مجهز می باشد که بیشتر در اتوبوس ها شاهد آن هستیم اما اگر اتومبیل با همچین امکانی ندارد نیاز داریم تا این امکان را با حداقل هزینه برای مسافرت ها و مسیرهای طولانی مانده کویر نوردی ایجاد کنیم با ما باشید تا در این مطلب به معرفی یکی از محصولات  لوکس خارجی در این زمینه  بپردازیم .

چرا میگوییم این مدل برای قایق ، اتومبیل ها و کویر نوردی طراحی شده است؟

به این دلیل که قابلیت حفظ مخزن آب یعنی فلاش تانک نیز دارد و شما با یک دکمه می توانید آن را بشویید  که به یک پمپ دستی فشاری متصل شده است همچنین می توانید این محصول را در مسافرت ها نیز بکار برید ، سوئیت ها و خانه های مسافرتی و یافت و چادرهای کناره جاده امکان استفاده از سیستم فرنگی را برای شما مهیا نمی کند .

افرادی که دارای ماشین های ون بزرگ و یا اتوبوس و همچنین خودروهای شاسی بلند هستند حتما به این پیشنهاد ما کمی فکر کنند محصول در قسمت زیرین و اتوبوس و یا آفر قرار میگیرد و همچنین در ماشین های بزرگ در قسمت عقب آن جا ساز می‌شود و شما حتی در هنگام حرکت نیز می توانید از آن استفاده کرده چراکه با استفاده از مخزن آب آن می توانید به سادگی فضولات را پاکسازی نمایید .

 

مزایا و ویژگیهای توالت مسافرتی فرنگی مخزن دار مناسب اتومبیل مدل کوانتوم پورتال

 • بسیار محکم و سبک که از جنس pvc جدید است
 • امکان اتصال خزن فضولات به صورت مستقیم به چاه
 • امکان حمل و نقل  در هر جایی مخصوص اتومبیل
 • توالت کویر نوردی
 • توالت قایق و کشتی
 • مناسب برای توالت هواپیمایی
 • طراحی شده جهت توالت صحرایی
 • امکان استفاده در صحرا نوردی
 • امکان حمل همراه خودرو
 • دارای دو مخزن از جمله آب و فضولات که حدود ۱۰ لیتر می باشد
 • دارای درب محکم
 • دارای دکمه فشار دستی در جهت خالی شدن آب
 • امکان استفاده اشخاص تا ۱۵۰ کیلوگرم
 

این سیستم توالت سفری بسیار مستحکم تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن انسان‌ها را تحمل میکند و از دو تیکه تشکیل شده است یک قسمت که در بالا قرار میگیرد برای مخزن آب و انتقال مواد زائد به وسیله ی شیر آب مخصوص آن می باشد ، قسمت دیگر که در پایین و قرار می گیرد جهت مخزن و لگن نگهدارنده مواد زائد باشد چه به صورت ساده میتوانید آنرا در هر کجا  تخلیه نماییداین مخزن به صورت در بسته بوده و به هیچ عنوان رایحه ی آب دهان به بیرون نفوذ نمی کند .

شما می توانید قسمت پایینی و قسمت بالایی این توالت سفری را از هم جدا کنید و مانند دو جعبه ای بر در بسته در گوشی قرار دهیداینترنت برای صحرا و کویر بسیار کاربردی است چرا که مخزن آب آن ده میترا گنجایش دارد و بسیار مفید برای شست و شوی پنج باره است به دلیل کم جا بودن و محکم بودن آن می توانید تا برای صندلی میز استفاده کنید .

جنس این محصول از pvc محکم بوده و بسیار سبک است که با در به آن حالت جعبه پیدا کنیم ارتفاع توالت مسافرتی فرنگی پرتابل ۳۰ سانتی متر است و عرض ۳۲ سانتیمتر  که طول آن ۴۰ سانتیمتر میشود و باور زن بسیار سواد در حدود ۷ کیلوگرم و شما می توانید  ، آن را در هر کجا استفاده نمود و نگران نبود سرویس بهداشتی فرنگی نباشد .

لطفا تلفن خود را برداشته و با شماره تماس بالای صفحه تماس گرفته و به رایگان مشاوره دریافت کنید و نسبت به انتخاب برند محبوبتان اقدام نمایید تا کارشناسان ما پس از تایید شما بتوانند در هر جای ایران که هستید محصولات را برایتان ارسال نمایند و شما به سادگی از آنها بهره مند شوید . قطعا در صورت امکان ارسال ارزان است .