توالت متحرک مناسب منزل ادارات و مسافرت

توالت متحرک منزل ادارات مسافرت

کد محصول x3018

تومان 130.000

راهنما 09339100544

قیمت 130.000

یکی دیگر از نیاز های بشر مدرن ایجاد فضایی امن و پوشیده از چشم دیگران برای اجابت مزاج است و این مهم در سلامتی افراد تاثیر مستقیم میگذارد . ما با داشتن میکروارگانیسم هایی در روده ، سیستم گوارشمان به درستی فعالیت میکند و سایر چرخه های سلامتی بدن نیز به مشکل نمیخورند اما به محض اینکه پروبیوتیک ها کمتر از باکتری های مضر باشند ، مشکلات گوارشی و سایر مشکلات سلامتی به صورت چرخه ای آغاز میشود .

پس اجابت مزاج از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که در این زمینه پزشکان نظرات و توصیه های بسیاری دارند ، برخی میگویند حتما دو یا سه بار در هر روز باید به تخلیه روده بپردازیم و اگر کمتر از این مقدار است بهتر است با مواد غذایی مناسب این تعادل را برقرار سازیم ، برخی دیگر از پزشکان میگویند که روزی یک مرتبه هم اگر مدفوع خارج شود کافیست و بیشتر باشد چه بهتر و برخی پزشکان نظرشان در هفته حداقل سه مرتبه است .

 

توالت متحرک در تهران حدود دوساعت و در شهرستان حدود یک روز کاری به دستتان میرسد . لطفا تماس بگیرید

  • مدل توالت مخزن دار متحرک
  • توالت متحرک قیف دار برای هدایت به چاه و عدم ترشح
  • توالت های متحرک تا شونده با قابلیت حمل آسان به دلیل وزن سبک
  • توالت در جهت متحرک بودن برای سلامت کاربران و حتی سرویس بهداشتی های کوچک
   

در هر صورت میتوانیم نتیجه بگیریم که تخلیه روده ها چقدر مهم است و باید فضایی را برای این مهم ایجاد کنیم که جسمان در فشار و درد نباشد و با آرامش خاطر به این مهم بپردازد . برای این منظور برخی در منزل و محل کارشان فقط توالت زمینی یا همان توالت ایرانی دارند و به دلیل پا درد ، زانو درد و کمر درد احساس خوبی در حین اجابت مزاج ندارند و مجبور به ترک این کار در چند ثانیه ابتدایی میکنند و به مرور بدن در خارج کردن مدفوع و مواد زائد دچار مشکل میشود .

پس اینکه ما هرگونه احساس ناخوشایند را در این حین کم کنیم میتوانیم به راحت تر و زود به زود تخلیه شدن روده هایمان کمک کنیم . برخی نیز رایحه ناخوشایند سرویس بهداشتی اذیتشان میکند که برخی پیشنهاد میدهند از عود در توالت استفاده شود . برخی عود ها هم رایحه خوشی دارند و هم میکروب زدا هستند . در هر صورت انواع توالت متحرک نیز موجود میباشد .

 

توالت متحرک را درتنوع مختلف میتوانید با پیام به شبکه اجتماعی شماره ما با عکس و توضیحات دریافت کنید و در صورتی که تماس با ما بگیرید ، کارشناسان آی طب از تجربیاتشان در این زمینه که روزانه با بسیاری از مشتریان سر و کار دارند میگویند و بهترین انتخاب را خواهید داشت . کارشناسان این مجموعه با رویی خوش و دلی مهربان منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستند . محصولات در کمترین زمان ممکن در هر جای ایران باشید به دستتان خواهد رسید .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد