سرویس فرنگی چینی سرامیکی ثابت تخلیه دوزمانه مدل بهار لوکس

توالت فرنگی چینی سرامیکی لوکس تهران

کد محصول x929

تومان 960.000

راهنما 09339100544

قیمت 960.000

 

چینی سرامیکی از جمله جنس های سرویسهای فرنگی ثابت ساختمانی می باشد که از لوکس ترین مدلهای آن مدل بهارلوکس می باشد محصول دارای درب ارام بسته شونده می باشد و همچنین سیستم تخلیه دوزمانه و با سرعت زیاد در حدود 4 ثانیه و گنجایش آب سیفون تا 5 لیتر به همراه بیده اختصاصی باعث کم مصرف شدن آب می شود .

در اين مطلب می خواهيم درباره يکی از انواع توالت فرنگی های ثابت از جنس چينی سراميکی صحبت کنيم بسياری از انبوه‌سازان و ساختمان سازان در تلاش اند تا بهترين جنس و مارک ترين جنسی را که در بازار موجود است تهيه کنند چرا که از ساختمان های بسيار لوکس بهره مند می شوند و در تلاشند بهترين کيفيت را به مخاطبان عرضه کنند .

 

پيشنهاد بسيار خوبی برای سازندگان ساختمانها داریم و يا اصلاً برای کسانی که در منزلشان از توالت فرنگی استفاده نمي کنند به دليل عدم وجود آن در سرويس بهداشتی آنها ما پيشنهاد می دهيم که حتما در صورت امکان به بنايی سرويس بهداشتی خود بپردازند و امکان اضافه کردن مدل بهار لوکس را فراهم بياورد چرا که بهترين نوع  توالت های فرنگی سراميکی ثابت از اين دسته مارک می باشد .

قطعه برای تعداد بالا از دو عدد و از 10 عدد به بالا  و هم تا از 100 عدد به بالا برای انبوه سازان عزيز تخفيفات فوق العاده ويژه ای قائل مي یشويم در اين زمين می خواهم به يک مورد خاص بپردازم و مطمئن باشيد در صورتی که تعداد بالا سفارش دادند هزينه ارسال آن نيز رايگان مي گردد تيم تخصصي ما همواره در تلاش بود تا در تمامی ايران پهناور خدمت‌ رسانی داشته باشد .

 

ویژگی های توالت فرنگیهای چینی سرامیکی ثابت مدل بهارلوکس

  • دارای حالت دو زمانه جهت تخلیه
  • تخلیه آب مخزن در 4 ثانیه
  • ضامن دکمه دار
  • دارای بیده سرخود
  • سیستم آرام بند درب روی نشیمنگاه
  • امکان نصب دستگاه گرمکن سطح نشیمنگاه
  • تخلیه مواد از کف
  • آکس 20 الی 26 سانتی متری
  • قابلیت ذخیره پنج لیتر آب در فلاش
  • تولید دانش بنیان مهندسین جوان ایرانی
 

توالت سرامیکی فرنگی به دليل  يک تکه بودن و يکپارچه بودن سراميک  آن ، از جمله لوکس ترين توالتهای فرنگی های موجود در بازار می باشد و به همين دليل قيمت نسبتاً ارزنده ای دارد این توالتها در حمل و نقل بسيار حساس بوده و بايد به خاطر داشته باشيم که برای حمل و نقل آن به متخصص نياز داريم پس با خيال راحت تلفن خود را برداريد و به سفارش يا سوال در مورد بای محصول توسط شماره تلفن بالای صفحه بپردازيد .

يکی از مزايای دیگر آن سيستم فلاش تانک دو زمانه آن است کی ممکن را می دهد تا شما به راحتی بتوانيد در طول دو تايم مختلف به تخليه مواد زائد در درون چاه  با خيال راحت و با فشار دادن يک دکمه بپردازيد امکان باعث می شود تا به سادگی و راحت ترين شکل ممکن را بدون خرابی داخل سرویس شما پاک شود . سيستم تخليه بهارلوکس بسيار حرفه ای و به نام توربوجت معروف می باشد چرا که به دليل سرعت سریع و ميزان آب کم می توانند در سريعترين زمان ممکن به همراه فلاش تانک خود در طول زمان گوناگون آن را تخليه نمايد اين نوع بسيار قابل تحسين و استقبال از سمت مشتريان عزيز بوده است .

 

يکی از مواردی که محصول را لوکس نشان می دهد نوع در آن می باشد درب نشيمنگاه آن به سيستم آرام بند مجهز می باشد که در زمان هايی که نمی خواهيم داخل توالت پيدا شود می توانيم اين در را به آرامی ببنديد که خود به خود آرام بسته شود همچنين در قسمت نشيمنگاه اما می توانيد سفارش اين محصول بسيار با کيفيت خود شور را بدهيد اين محصول باعث می شود که قسمت لبه نشيمنگاه گرم بماند و در زمان هايی که نياز به شست و شوی پارک و اسلامی است خود دستگاه  به اين کار می پردازند .

سيستم و خروجی سيفون  به سمت چپ می باشد که اين بسيار به روز بوده و به ساختمان سازان عزيز و مهندسين گرامی کمک می نمايد تا به راحتی بتوانند براینصب آن اقدام نمايد قطع نصب اين عزيز خروجی به کف می دانند که چگونه نصب شود و نيازی به توضيح در اين مقاله می باشد اگر سوالی در اين زمينه داشتيد مي توانيد با شماره های اين صفحه تماس بگيريد .

این مدل سرویس به سيستم بيده داخلی مجهز می باشد  در صورتی که سرویس فرنگی شما بيده ندارد مجبور به استفاده از شلنگ و هدر دادن بسياری از آب می باشيد و در اين صورت می توانيد به سفارش ديده خالی به همراه خود شور اکتفا کنيد مختار تا راحت باشد که در اين نوع محصول بيده به صورت خودکار وجود دارد شما با فشار دادن يک دکمه می توانيد خود را بشوريد .

 

نازل تخليه مواد زائد از درون این مدل سرویس به صورت دکمه ای بوده و به سادگی  هرکسی می تواند آن را  تخليه نمايد ، آکس تخليه آن موقع اين 20 تا 26 سانتی متر می باشد ، سرعت تخليه اين دستگاه بسيار بالا در حد به 4 ثانيه می باشد که در اين زمان به سادگی چاه شما پاک ميشود ، آب مصرفي در هر تخليه بسيار ناچيز بوده حدود 5 ليتر مي باشد و با استفاده از بيده به ميزان بسيار پايين تر از حالت عادی مصرف آب خواهيم داشت .

دوستان عزيز شما لطفاً با شماره تلفن  ما تماس بگيريد و هر گونه سوالی داريد به راحتی بپرسيد و نگران ساير موارد نباشيد قابل توجه به همه دوستان هر سايت و يا شرکت و يا فروشگاهی اصلاً نبايد اعتماد کنيد چرا که محصولات تقلبی و بدون سالت نيز زياد است ، ما فعالان سایت آی طب سعی مي کنيم تمامی محصولات را در اسرع وقت در سراسر ايران ارسال نماييم .