توالت فرنگی مخزن دار همراه تانکر آب ایرانی خارجی مسافرت کوه صحرا

توالت فرنگی مخزن دار مخزندار تانکر آب

راهنما 09339100544

 

به صورت اجمالی انواع توالت صحرایی یا مخزن دار برای صحرا نوردی ، کویر نوردی ، هواپیما ، کشتی ، قایق و حتی اتومبیل و اتوبوس قابل استفاده است و شما میتوانید آن را در کنار تخت خود در منزل نیز استفاده کنید و مخزن آن را تخلیه نمایید . مدل هایی وجود دارد که قابلیت تنظیم کردن ارتفاع را دارند و حتی مدل های گوناگون مکعبی شکل که هم از نظر امکانات تفاوت هایی دارند و هم از نظر ظاهری که دارای تانکر آب نیز هستند .

توالت های مخزن دار انواع گوناگونی دارند که اکثرا از کشور های دیگر مانند آلمان و چین وارد کشور ما می شوند و به ندرت مدل های ایرانی را در بازار مشاهده می کنیم . در این میان می توانید عکس های انواع صندلی توالت های مخزن دار را در این صفحه از سایت مشاهده نموده و برای سهولت در انتخاب کالای مورد نیازتان کافیست با شماره تلفن راهنمائی سایت تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید و یا مشاوره درمورد انتخاب خود به رایگان بگیرید .

 

انواع توالت فرنگی مخرن دار ایرانی و خارجی راهنمای خرید و قیمت

  • مدل های صندلی مانند با امکان تغییر ارتفاع
  • انواع مدل های مکعبی با تانکر آب

از خصوصیات این نوع توالت ها می توان به استفاده آن در محیط هایی که سرویس بهداشتی وجود ندارد مانند صحرا و کویر  ، حتی برای کشتی ، قایق و اتوبوس از آن استفاده کرد . بسیاری از خانواده ها برای بیمارانشان یک صندلی توالت مخزن دار تهیه می کنند که در کنار تختشان بگذارند و پس از استفاده آن را تخلیه می کنند . لازم به ذکر است که در پاراگراف بعد از امکانات این محصولات بیشتر توضیح می دهیم .

 

ویژگی های توالتهای فرنگی مخزندار ایرانی و خارجی راهنمای قیمت و خرید

  • دارای مخزن نگهدارنده فضولات
  • درب محکم برای حمل مخزن و جلوگیری از پخش شدن رایحه نا مطبوع
  • مدل های ارتفاع قابل تنظیم
  • سبک های مبله دسته دار با پشتی حالت صندلی
  • انواع ویلچری و چرخدار
  • امکان داشتن تانکر آب برای صحرا نوردی و یا کویر نوردی
  • وزن بسیار کم

خرید اینترنتی نیز توسط سفارش تلفنی در این وب سایت میسر می شود و در صورتی که نیاز به پرداخت در محل داشتید با اطلاع به کارشناسان توسط ارتباط تلفنی می توانید محصولاتان را ابتدا در محل تحویل گرفته و سپس هزینه آن را پرداخت کنید . شایان ذکر است که در هنگام سفارش اطلاع داشته باشید در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت محصول به دستتان خواهد رسید .

در فیلد جستجوی بالای سایت بنویسید پرتابل و کلید اینتر را بزنید !صندلی توالت مبله مخزن جدا شونده تنظیم ارتفاع

کد-محصول x872

تومان 410.000

صندلی مبله توالت فرنگی مدل اکسر :جنس روی آن نرم وشیک ، جنس زیر آن استیل محکم - مخزن جدا شونده - قابل تنظیم ارتفاع - بعنوان صندلیهای حمام و بروی توالتهای ایرانی استفاده میشود .. ..   صندلی مبله توالت مدل اکسر از مدل های خاص بازار است که همانندی ندارد . این مدل خارجی دارای قابلیت تغییر ارتفاع ...ادامه مطلب

استفاده افراد کوتاه قد و یا همسطحی با تخت می باشد . جنس نشیمنگاه آن خیلی نرم است و همچنین دسته ها و پشتی آن جادارار و نرم است . دارای مخزن جداشونده نیز می باشد و از جنس استیل مقاوم در براببر وزن های حدود ۱۳۰ کیلو نیز است . همانند این محصول را نمیتوانید در بازار بیابید چرا که این محصول تولید یکی از برترین کمپانی های خارجی به نام کمودو چیر اکسر می باشد . از این محصول می توان قابلیت های خاص و منحصر به فردی را بیرون آورد . اینکه چقدر برایتان اهمیت داشته باشد که از صندلی توالت فرنگی با شرایط ویژه بهره مند شوید می تواند ارزنده باشد . شاید یه همین دلایل است که هزینه این صندلی مبله توالت اکسر با قابلیت تغییر ارتفاع حدودا ۳ یا ۴ برابر صندلی های مبله توالت فرنگی در بازار است . این محصول دارای قسمت نشستن بسیار نرم می باشد و همچنین پشتی های بسیار نرم و راحت دارد که از نظر ابعاد نیز بسیار بزرگ و جادار می باشد . همان جنس نرمی که برای نشیمنگاه و تکیه گاه این صندلی استفاده شده نیز برای دسته های آن تعبیه شده است . علاوه بر این جنس نرم در زیر آن و همچنین پایه های آن از جنس استیل بسیار قوی و محکم بهره می برد که باعث می شود وزن های بسیار بالا تا حدود ۱۳۰ کیلوگرم را نیز پوشش دهد . با ما باشید تا ادامه شرح این محصول بی نطیر را مطلع شوید . حتی برای شستشوی راحت تر قسمتی از جلوی نشیمنگاه را تحت پوشش رویه نرم نبرده اند این امر سهل گردد و دست متصدی راحت به داخل برود . صندلی مبله توالت اکسر دارای قابلیت مخزن جداشونده است که در صورت نبد دستشویی می توان از همان مخزن استفاده نمود و سپس آن را در جایی خالی کرد . این امکان برای افرادی که به مسافرت می روند و ممکن است هرجایی سرویس بهداشتی نباشد بسیار مناسب است .    صندلی مبله توالت مدل اکسر را از ارتفاع چهل سانتی متری تا ۵۵ سانتی می توانید استفاده نمایید که این اندازه به مقدار دلخواه قابل تغییر است . یکی از فواید تغییر دادن ارتفاع  این است که می توانید برای افراد کم توان که می خواهند بر روی صندلی بیایند آن را با ارتفاع تختشان یکسان سازید تا به راحتی بتوانند از صندلی توالت و مخزن آن استفاده نمایند . حتی در صورت عدم نیاز به مخزن می توان آن را جدا کرد و از حفره وسط نشیمنگاه بر روی توالت های ایرانی یا فرنگی استفاده نمود . لازم به ذکر است حتی به دلیل نرم بودن و راحت بودن آن می توانید به عنوان صندلی حمام نیز استفاده نمایید . پس از تماس با شماره راهنمای سایت آی طب درخواست ارسال سریع این محصول به سراسر ایران را بدهید .