توالت فرنگی مخزن دار همراه تانکر آب ایرانی خارجی مسافرت کوه صحرا

توالت فرنگی مخزن دار مخزندار تانکر آب

راهنما 09100049363

 

به صورت اجمالی انواع توالت صحرایی یا مخزن دار برای صحرا نوردی ، کویر نوردی ، هواپیما ، کشتی ، قایق و حتی اتومبیل و اتوبوس قابل استفاده است و شما میتوانید آن را در کنار تخت خود در منزل نیز استفاده کنید و مخزن آن را تخلیه نمایید . مدل هایی وجود دارد که قابلیت تنظیم کردن ارتفاع را دارند و حتی مدل های گوناگون مکعبی شکل که هم از نظر امکانات تفاوت هایی دارند و هم از نظر ظاهری که دارای تانکر آب نیز هستند .

توالت های مخزن دار انواع گوناگونی دارند که اکثرا از کشور های دیگر مانند آلمان و چین وارد کشور ما می شوند و به ندرت مدل های ایرانی را در بازار مشاهده می کنیم . در این میان می توانید عکس های انواع صندلی توالت های مخزن دار را در این صفحه از سایت مشاهده نموده و برای سهولت در انتخاب کالای مورد نیازتان کافیست با شماره تلفن راهنمائی سایت تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید و یا مشاوره درمورد انتخاب خود به رایگان بگیرید .

 

انواع توالت فرنگی مخرن دار ایرانی و خارجی راهنمای خرید و قیمت

  • مدل های صندلی مانند با امکان تغییر ارتفاع
  • انواع مدل های مکعبی با تانکر آب

از خصوصیات این نوع توالت ها می توان به استفاده آن در محیط هایی که سرویس بهداشتی وجود ندارد مانند صحرا و کویر  ، حتی برای کشتی ، قایق و اتوبوس از آن استفاده کرد . بسیاری از خانواده ها برای بیمارانشان یک صندلی توالت مخزن دار تهیه می کنند که در کنار تختشان بگذارند و پس از استفاده آن را تخلیه می کنند . لازم به ذکر است که در پاراگراف بعد از امکانات این محصولات بیشتر توضیح می دهیم .

 

ویژگی های توالتهای فرنگی مخزندار ایرانی و خارجی راهنمای قیمت و خرید

  • دارای مخزن نگهدارنده فضولات
  • درب محکم برای حمل مخزن و جلوگیری از پخش شدن رایحه نا مطبوع
  • مدل های ارتفاع قابل تنظیم
  • سبک های مبله دسته دار با پشتی حالت صندلی
  • انواع ویلچری و چرخدار
  • امکان داشتن تانکر آب برای صحرا نوردی و یا کویر نوردی
  • وزن بسیار کم

خرید اینترنتی نیز توسط سفارش تلفنی در این وب سایت میسر می شود و در صورتی که نیاز به پرداخت در محل داشتید با اطلاع به کارشناسان توسط ارتباط تلفنی می توانید محصولاتان را ابتدا در محل تحویل گرفته و سپس هزینه آن را پرداخت کنید . شایان ذکر است که در هنگام سفارش اطلاع داشته باشید در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت محصول به دستتان خواهد رسید .

در فیلد جستجوی بالای سایت بنویسید پرتابل و کلید اینتر را بزنید !صندلی توالت مبله مخزن جدا شونده تنظیم ارتفاع

کد-محصول x872

تومان 420.000

  صندلی مبله توالت مدل اکسر از مدل های خاص بازار است که همانندی ندارد . این مدل خارجی دارای قابلیت تغییر ارتفاع برای استفاده افراد کوتاه قد و یا همسطحی با تخت می باشد . جنس نشیمنگاه آن خیلی نرم است و همچنین دسته ها و پشتی آن جادارار و نرم است . دارای مخزن جداشونده نیز می باشد ...ادامه مطلب

از جنس استیل مقاوم در براببر وزن های حدود ۱۳۰ کیلو نیز است . همانند این محصول را نمیتوانید در بازار بیابید چرا که این محصول تولید یکی از برترین کمپانی های خارجی به نام کمودو چیر اکسر می باشد . از این محصول می توان قابلیت های خاص و منحصر به فردی را بیرون آورد . اینکه چقدر برایتان اهمیت داشته باشد که از صندلی توالت فرنگی با شرایط ویژه بهره مند شوید می تواند ارزنده باشد . شاید یه همین دلایل است که هزینه این صندلی مبله توالت اکسر با قابلیت تغییر ارتفاع حدودا ۳ یا ۴ برابر صندلی های مبله توالت فرنگی در بازار است . این محصول دارای قسمت نشستن بسیار نرم