توالت فرنگی مخزن دار برای در کنار تخت یا در مسافرت مدل لگن دار

توالت فرنگی مخزن دار لگن کنار تخت

کد محصول x3028

تومان 540.000

راهنما 09339100544

قیمت 540.000

  توالت های مخزن دار قابلیت بسیار جالبی هستند که در فضاهای خوش و ناخوشی به کمک انسان می آیند . مخزن میتواند به سادگی در چاه تخلیه شود و نیاز نیست که شخص خودش را تا چاه برساند . حال برخی در مسافرت به این مهم نیاز پیدا میکنند و برخی دیگر به دلیل مریضی در کنار تخت و این کمک میتواند به سادگی مورد توجه قرار گیرد .

توالت فرنگی مخزن دار به این معنی است که برای ادرار یا اجابت مزاج ظرفیت کافی دارد ؟ این سوال بسیاری از مشتریان به صورت تلفنی از ما است . مدل های گوناگونی در این نوع توالت یعنی مخزن دار وجود دارد . برخی مدل ها در حد یک قوطی پلاستیکی کوچک و جمع و جور مناسب حمل است که بیشتر برای ادرار برای کسانی که تکرر ادرار دارند و ممکن است بخواهند در ماشین نیز استفاده کنند بسیار مناسب است .

 

توالت فرنگی مخزن دار خارجی و ایرانی امکان ارسال به سراسر ایران از یک عدد تا تیراژ بالا به همراه تخفیف ویژه

  • توالت فرنگی مخزن دار با امکان تنظیم ارتفاع نسبت به قد شخص
  • توالت دارای مخزن دو کاره با امکان استفاده روی توالت ایرانی
  • سرویس فرنگی مخزن دار مناسب مسافرت یا حتی کنار تخت مریض
  • سرویس دارای مخزن یا لگن برای استفاده دستشویی در اتومبیل و خودرو
  • لوله ادرار مخصوص تخلیه مثانه افراد با تکرر ادرار در هر مکان و زمان با درب محکم که از خروج بو و مایع جلوگیری شود
  • لگن خاک اندازی برای تخلیه مزاج به صورت خوابیده روی تخت
   

مدل دیگری وجود دارد که در حد یک بار استفاده برای تخلیه روده مورد استفاده قرار میگیرد و باید هر دفعه تخلیه گردد . اما یک مدل هم وجود دارد که مخزن بسیار بزرگ دارد و تا ده بار تخلیه مزاج یا همان مدفوع را جای دارد و این برای کمپ های چند روزه در کنار طبیعت یا حتی برای کنار تخت بیمار نیز بسیار راحت و مفید می باشد . این نکته قابل ذکر است که بتوانیم محصول را با خود به راحتی حمل کنیم .

لذا طراحان ایرانی و خارجی برای توالت فرنگی مخزن دار طوری اندیشدند که بتوان به سادگی آن را تا نمود یا اینکه به چند تکه کوچک تقسیم نمود و در منزل یا ماشین جای داد . این محصولات در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهند رسید و در تهران ما تا ساعت هشت و نیم شب امکان دریافت سفارشات شما برای ارسال را داریم و با پیک ارزان قیمت مجازی در کمتر از دو ساعت به دستتان خواهیم رساند و در شهرستان ها نیز با پست های سریع محصول را ارسال خواهیم نمود .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد