توالت فرنگی مبله مدل تاشو دسته دار آلومینیومی محکم سبک

توالت فرنگی مبله تاشو دسته دار سبک تهران

کد محصول x659

تومان 190.000

راهنما 09339100544

قیمت 190.000

توالت های قدیمی ایرانی مشکلات بسیاری برای بدن ما ایجاد می کنند اما روشی که ما به آن فکر کرده ایم استفاده از این توالت مبله مدل تاشو دسته دار می باشد که به آسانی بر روی دستشویی های ایرانی قرار می گیرد و می توانید از آن استفاده کنید . قابل ذکر است با اینکه به دلیل جنس آلومینیومی آن بسیار سبک است اما استحکام بسیار بالا تا حدود ۱۲۰ کیلوگیرم را دارد .

 

شرایط استفاده از توالت مبله مدل تاشو دسته دار

  • استفاده بر روی توالت های ایرانی
  • استفاده در مسافرت
  • استفاده از پشتی و دستی در توالت فرنگی
  • استفاده برای افراد دارای زانو درد
  • استفاده برای سالمندان
  • استفاده برای خانم های باردار
 

این محصول را حتی می توانید برای توالت های فرنگی نیز استفاده کنید . به طوری که قیف پلاستیکی وسط آن را جدا می کنید و مبل آن را بر روی توالت فرنگی خود قرار می دهید تا از پشتی و دسته های راحت آن استفاده کنید . این توالت به دلیل داشتن روکش بر روی میله ها قابل شستشو بوده و ضد آب می باشد .

توالت های ایرانی مشکلاتی برای استخوان ها و مفاصل به خصوص زانو ها دارند که اکثر پزشکان متخصص ارتوپد و حتی پزشکان عمومی بر این باورند که حالت نشستن بر سر توالت های ایرانی با اینکه به مثانه کمک می کند تا به ظور کامل عملیات دفع را انجام دهد اما به شدت به زانو ها فشار می آورد .

 

مخصوصا اگر خانم بارداری می خواهد از سرویس بهداشتی ایرانی استفاده کند به شدت جلوگیری کنید . چرا که به دلیل بالا بودن وزن این فشار چندین برابر می شود و باعث بروز عوارض و مشکلات جدی خواهد شد . استفاده از این نوع توالت به دلیل لوکس بودن خیلی راحت و زیبا می باشد و حتی مدتی به نام سوپر لوکس رنگی نیز معروف بوده است .

این توالت قابلیت تا شدن و کم حجم شدن برای مسافرت را نیز دارد و شما میتوانید به سادگی آن را با خود حمل کنید زیرا با اینکه استحکام بالایی دارد اما از وزن بسیار کمی برخوردار است . کسانی که از ران های پهن و بزرگی برخوردار هستند ممکن است به دلیل دسته دار بودن این توالت مشکل گیر کردن در آن را داشته باشند که بهتر است از مدل های ساده و بدون دسته استفاده نمایند ، بسادگی در قسمت بالای سایت به جستجوی لوازم ارتوپدی و تجهیزات ارتوپدی و یا اطلاعاتی مانند آموزش فشار سنح و نحوه کار آن بیابید و استفاده کنید .

 

این محصول مناسب برای مناطقی است که آب و هوای مرطوبی دارد چرا که سایر توالت فرنگی های دیگر از جنس گالوانیزه هستند و به سادگی بعد از مدتی با قرار گرفتن در محیط های مرطوب زنگ می زنند اما این توالت مبله مدل تاشو دسته دار از روکش های مخصوص استفاده کرده و کاملا ضد آب می باشد . مگر اینکه کسی روکش های آن را با وسیله نوک تیز بتراشد .

شما می توانید برای خانم های باردار و یا بیماران و همچنین سالمند خود از این توالت های سوپر لوکس رنگی تهیه کنید و نسبت به خرید سایر تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مانند عصا ، دستگاه فشار خون یا قند خون و همچنین لوازم اورتوپدی به صورت تلفنی اقدام نمائید . کارشناسان ما منتظر تماس شما هستند و شما را در سراسر ایران حمایت می نمایند .