توالت فرنگی مبله مدل تاشو دسته دار آلومینیومی محکم سبک

توالت فرنگی مبله تاشو دسته دار سبک تهران

کد محصول x659

تومان 430.000

راهنما 09339100544

قیمت 430.000

تومان 430.000

انواع مختلف توالت های قدیمی ایرانی مشکلات متعددی را برای بدن ما ایرانی ها ایجاد کرده اند اما راهکار رهایی از این دسته مشکلات، استفاده از توالت مبله مدل تاشو دسته دار می باشد که به آسانی بر روی دستشویی های ایرانی قرار می گیرد و می توانید از آن استفاده کنید . قابل ذکر است که این توالت فرنگی از جنس آلومینیومی بسیار سبک ساخته شده است تا به راحتی ان را جابجا کنید و به دلیل خاصیت تا شدن می توانید با خود به مسافرت ببرید اما استحکام بسیار بالا تا حدود ۱۲۰ کیلوگرم را دارد .

 

شرایط استفاده از توالت مبله مدل تاشو دسته دار

  • استفاده بر روی توالت های ایرانی
  • استفاده در مسافرت
  • استفاده از پشتی و دستی در توالت فرنگی
  • استفاده برای افراد دارای درد مفاصل پا و زانو درد
  • استفاده برای سالمندان
  • استفاده برای خانم های باردار
 

این محصول را حتی می توانید برای توالت های فرنگی نیز استفاده کنید . به طوری که قیف پلاستیکی وسط آن را جدا می کنید و مبل آن را بر روی توالت فرنگی خود قرار می دهید تا از پشتی و دسته های راحت آن استفاده کنید . این توالت به دلیل داشتن روکش بر روی میله ها قابل شستشو بوده و ضد آب می باشد .

توالت های ایرانی مشکلاتی برای استخوان ها و مفاصل به خصوص زانو ها دارند که اکثر پزشکان متخصص ارتوپد و حتی پزشکان عمومی بر این باورند که حالت نشستن بر سر توالت های ایرانی با اینکه به مثانه کمک می کند تا به ظور کامل عملیات دفع را انجام دهد اما به شدت به زانو ها فشار می آورد .

 

مخصوصا اگر خانم بارداری می خواهد از سرویس بهداشتی ایرانی استفاده کند به شدت جلوگیری کنید . چرا که به دلیل بالا بودن وزن این فشار چندین برابر می شود و باعث بروز عوارض و مشکلات جدی خواهد شد . استفاده از این نوع توالت به دلیل لوکس بودن خیلی راحت و زیبا می باشد و حتی مدتی به نام سوپر لوکس رنگی نیز معروف بوده است .

این توالت قابلیت تا شدن و کم حجم شدن برای مسافرت را نیز دارد و شما میتوانید به سادگی آن را با خود حمل کنید زیرا با اینکه استحکام بالایی دارد اما از وزن بسیار کمی برخوردار است . کسانی که از ران های پهن و بزرگی برخوردار هستند ممکن است به دلیل دسته دار بودن این توالت مشکل گیر کردن در آن را داشته باشند که بهتر است از مدل های ساده و بدون دسته استفاده نمایند ، بسادگی در قسمت بالای سایت به جستجوی لوازم ارتوپدی و تجهیزات ارتوپدی و یا اطلاعاتی مانند آموزش فشار سنح و نحوه کار آن بیابید و استفاده کنید .

 

این محصول مناسب برای مناطق با آب و هوای مرطوب مناسب است چرا که توالت فرنگی از جنس گالوانیزه می باشد و به سادگی بعد از مدتی با قرار گرفتن در محیط های مرطوب زنگ می زند اما این توالت مبله مدل تاشو دسته دار از روکش های مخصوص استفاده کرده و کاملا ضد آب می باشد . مگر اینکه کسی روکش های آن را با وسیله نوک تیز بتراشد .

شما می توانید برای خانم های باردار، بیماران و همچنین سالمندان خود از این توالت های بسیار زیبا و لوکس رنگی تهیه کنید تا از راحتی هنگام اجابت مزاج برخوردار شوید و نسبت به خرید سایر تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مانند عصا ، دستگاه فشار خون یا قند خون و همچنین لوازم اورتوپدی به صورت تلفنی اقدام نمائید . کارشناسان ما منتظر تماس شما هستند و برای خرید تجهیزات پزشکی به شما در سراسر ایران مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند .