توالت فرنگی سیار با شلنگ و بیده مدل الیزابت

توالت سیار فرنگی شلنگ تهران تحویل رایگان

کد محصول x585

تومان 290.000

راهنما 09339100544

قیمت 290.000

 

توالت فرنگی سیار با شلنگ و بیده در مدل الیزابت نسبت به سایر توالت های فرنگی که تا به حال دیده ایم طراحی و زیبایی متفاوتی دارد . این توالت سیار همانند توالت های ثابت سرامیکی دارای محفظه کامل دور تا دور می باشد که باعث استحکام و تحمل وزن بیشتری نیز می گردد . جنس ای بی اس این سیستم فرنگی در بدنه آن استفاده شده که علاوه بر وزن کم استحکام زیادی دارد .

استفاده از توالت باصطلاح فقط مخصوص بیماران و یا افراد ناتوان نیست بلکه برای انسان های کاملا سالم نیز پیشنهاد می شود . زیرا اصلا به نقاط مفصل و کمر شما آسیب نمی رساند و هیچگونه فشاری به آن نمی آید . اما در توالت های ایرانی باید به خاطر فشاری که به نقاط مختلف بدن مخصوصا کمر می آید متحمل آسیب های گوناگون شوید .

 

امکانات توالت سیستم فرنگی سیار با شلنگ و بیده مدل الیزابت شامل :

  • دارای طراحی منحصر به فرد و بسیار زیبا
  • کاملا دور پوشیده در جهت جلوگیری از ترشحات و همانند توالت های ثابت سرامیکی
  • امکان اتصال با پیچ به زمین
  • امکان اتصال شلنگ محصوص به شیر آب
  • دستگیره آسان در جهت آزاد سازی آب برای شستشو بدون دخالت دست
  • بسیار سبک در حدود دو و نیم کیلو گرم
  • تحمل وزن افراد تا ۱۱۰ کیلوگرم
  • جنس بدنه ای بی اس
 

این توالت برای عزیزانی که احتمالا ترشح مواد غیر بهداشتی اذیتشان می کند بسیار کاربردی است چرا که به دلیل دور پوشیده بودن آن می تواند از پاشیده شدن هر گونه مواد جلوگیری کند . علاوه بر آن حتی امکان پیچ شدن به زمین را نیز دارد تا در صورتی که نمی خواهید جابجا کنید همانند یک توالت سیستم فرنگی ثابت از آن استفاده کنید .

 

امکان شلنگ و بیده چیست ؟

وزن این توالت بسیار سبک است که حدود ۲ و نیم کیلوگرم می شود و در مقایسه با سایر توالت های فرنگی وزن کمتری دارد . بیده که توسط شلنگ به داخل سیستم متصل است این امکان را به شما می دهد که بدون استفاده از دست بتوانید به سادگی خود را با آب بشورید . نحوه این فرایند به اینگونه است که شما با اتصال شلنگ توالت به آب و استفاده از دستگیره کناری آن می توانید به سادگی به شستشوی خود بپردازید .

 

این توالت تا وزن صد و ده کیلوگرم را می تواند تحمل کند که در مقایسه با سایر محصولات بازار بسیار مستحکم می باشد . توالت سیستم فرنگی سیار با شلنگ و بیده مدل الیزابت دارای قیفی می باشد که به صورت سر خود است و نسبت به قیف هایی که امکان جدا سازی آن است بسیار استحکام بیشتری دارد .

همچنین برای بهداشت بالا تر و جلوگیری از بد رنگ شدن آن پیشنهاد و توصیه ما این است که حداقل هفته ای یک مرتبه آن را با مواد سفید کننده و شوینده بشورید . ابعاد این توالت فرنگی شامل ۳۹ سانتی متر ارتفاع و ۴۶ سانتی متر عرض آن و همچنین ۵۳ سانتی متر طول آن می باشد . رنگ این توالت سفید است ، گفتنی است تحویل درب منزل تهران و نیز شهرستانها بصورت بسیار ارزان میباشد .

قیمت محصول 110/000 تومان