توالت فرنگی دیواری تاشو ثابت مدل کمجا

توالت فرنگی صندلی تاشو دیواری تهران

کد محصول x903

تومان 195.000

راهنما 09339100544

قیمت 195.000

 

توالت فرنگی دیواری برای افراد سنگین وزن بسیار مناسب است چرا که تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن اشخاص را می تواند تحمل نماید و به دلیل ضد آب بودنش به راحتی آن را می توانید بشورید چرا که به دیوار نصب شده و اصلا در هنگام بسته بودن از زمین فضایی را اشغال نمی کند و در هنگام جمع شدن نیز نهایت ۱۳ سانت از دیوار فضا اشغال می نماید که باعث می شود در کوجکترین دستشویی ها امکان استفاده از آن باشد .

در این نوع فرنگی دیواری تاشو ثابت می توانید بدون قیف از آن استفاده کنید چرا که یک پوشش پلاستیکی بزرگ در جلوی آن به عنوان پایه بهره مند می شوید ولی برای راحتی شما می توانید درخواست دهید تا قیف ژله ای تاشو نرم برایتان ارسال شود تا هم به آسانی شسته شود و هم در هنگام جمع شدن نیازی نباشد که قیف را خارج کنید .

 

 به دلایل مختلف خانواده های ایرانی بر سر استفاده از سیستم فرنگی مشکلاتی دارند که باعث می شود این اتفاق میسر نشود . مثلا هزینه بالای استفاده از فرنگی های ثابت سرامیکی در منازل و محل کار که اکثرا استیجاری می باشد و یا از نظر فرهنگی و سلیقه ای بعضی از اعضای خانواده سیستم فرنگی را می پسندند و بعضی دیگر توالت ایرانی را دوست دارند .

در مواقعی یک عضو یا تعداد کمتری از اعضای خانواده ملزم به استفاده از فرنگی می شوند که بدلیل وجود مغایرت در استفاده از توالت مدل فرنگی به دلیل کم بودن فضای سرویس بهداشتی و کوچک بودنش نمی توانند به سادگی به تخلیه مزاج بپردازند . در این زمینه ما بر آن شدیم تا محصولاتی را گردهم آوریم تا با وجود هزینه بسیار پایین بتواند مشتریانمان را راضی کند .

محصول توالت مدل فرنگی دیواری تاشو ثابت مدل کمجا به نحوی طراحی و ساخته شده که بسیار مقاومت بالایی دارد و می تواند تا افراد ۱۵۰ کیلوگرمی را نیز تحمل نماید و آسیبی نبیند . در این نوع توالت شما به سادگی آن را به دیوار پیچ و رولپلاک می نمایید و هر زمان که نمیخواستید از آن استفاده کنید به سادگی آن را به سمت دیوار هل می دهید تا جمع شود .

   

خصوصیات و مزایای توالت فرنگی دیواری تاشو ثابت مدل کمجا

 • نصب دیواری فرنگی
 • تاشو
 • در صورت تا شدن به دیوار چسبیده و از زمین فضایی اشغال نمی نماید
 • فاصله جمع شده توالت از دیوار ۱۳ سانتی متر
 • قابل استفاده برای اشخاص سنگین وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم
 • امکان کاربری بدون قیف به دلیل وجود پوشش پلاستیکی پایه
 • امکان استفاده به همراه قیف تاشو پلاستیک نرم ژله ای
 • امکان جمع شدن سرویس بهداشتی به همراه قیف نرم تاشو
 • امکان کاربری از قیف پلاستیکی سخت و محکم
 • ضد آب و ضد زنگ زدگی
 • امکان تنظیم فاصله از دیوار در هنگام استفاده بین ۱۵ الی ۴۰ سانتیمتر
 • بسیار کمجا و کوچک برای سرویس های بهداشتی نقلی
 

مزیت دیگر آن این است که به دلیل وجود پوشش سطح جلویی این توالت که برای پایه  آن ساخته شده ، شما خیالتان از پاشیده شدن ترشحات ادرار و مدفوع راحت باشد که مستقیم به درون توالت ایرانی و چاه می رود و به جای دیگر اصابت نمی کند و به دلیل قابلیت تمام شستشوی این دستشویی شما می توانید به سادگی آن را با آب بشورید .

در صورتی که بخواهید می توانید یک قیف هم به همراه آن به صورت تلفنی سفارش دهید تا برایتان ارسال کنیم اما به صورت عادی اصلا به قیف نیاز ندارد و ترشحات به بیرون از فضای چاه پاشیده نمی شوند . بعضی از دوستان برای راحتی بیشتر از قیف های تاشو پلاستیکی نرم استفاده می کنند که آن هم بسیاری از مشتریان استفاده نمی نمایند .

این دستشویی در قسمت کناری در جلوی آن یک دستگیره فلزی محکم طراحی و تعبیه کرده است که باعث می شود برای جمع کردن و باز کردن آن ساده شود و هر کسی حتی اشخاص سالمند بتوانند بدون فشار آوردن به خود آن را باز و بست نمایند . در حالت تا شده به دلیل اینکه به دیوار می چسبد از زمین هیچ فضایی را اشغال نمی نماید و در هوا فقط ۱۳ سانتیمتر نسبت به دیوار فضا را اشغال می نماید .

 

یکی دیگر از قابلیت های آن تنظیم فاصله آن با دیوار است که به صورت خاردار می توانید توسط ضامن مخصوص بین ۱۵ سانتی متر الی ۴۰ سانتی آن را تنظیم نمایید تا دقیقا بر روی توالت ایرانی و چاه قرار بگیرد . اگر از ما قیف تاشو پلاستیکی نرم که جنس ژله ای سیلیکونی دارد تهیه کنید و آن را روی آن قرار دهید به سادگی بدون برداشتن آن فقط با جمع کردن فرنگی دیواری ، قیف نیز اتوماتیک جمع می شود .

کافیست با یک تماس این محصول را سفارش دهید و آدرس خود را به کارشناسان ما بسپارید تا کمتر از ۱۲ ساعت در هر جای ایران این محصول ارسال گردد . سابقه ۵۰ ساله ما باعث شده تا بسیاری ا هموطنان ما را بشناسند و در صورت عدم اطمینان به صورت حضوری برای یکبار خریدشان را در تهران انجام دهند و پس از آن به صورت اینترنتی و تلفنی به ثبت و درخواست سفارش خود ادامه دهند .